Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

Drogi Rosomaku,

 

Nie wiem jakim cudem gaz mógł pojawić się we środę jako dostępny skoro został wprowadzony na stan magazynowy dopiero w dniu otrzymania dostawy to jest w piątek. Nikt u nas nie zmienia ręcznie statusów ponad 4000 produktów, bo byłoby to pracą raczej abstrakcyjną. Nie przeczę jednak, że nie mógł pojawić się jakiś błąd po stronie naszego systemu, Twojej przeglądarki, czy chociażby zakrzywienia czasoprzestrzeni.

Nie było to jednak na pewno wynikiem niedopatrzenia obsługi.

 

Najmocniej Cię jednak przepraszam, że nie udało nam się przyjąć dostawy w czasie podanym na stronie (tj. we środę), gdyż fizycznie do nas nie dojechała. Nie zmienia to jednak faktu, że widniała taka informacja na stronie i wprowadziła Cię w błąd. Niestety terminy dostaw są to jedynie przewidywane przez czas daty, które sprawdzają się czasem lepiej, a czasem gorzej. Opóźnienie o dwa dni w Twoim przypadku dość radykalne, może okazać się dla innych błahym, w porównaniu do opóźnienia 2, a czasem 3 miesięcznego dostaw od G&P...

 

Tak, czy inaczej Twoją cenną uwagą biorę pod rozwagę i mam nadzieję, niebawem opublikujemy legendę do systemu statusów, nad którego poprawą nota bene cały czas pracujemy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Po kilku miesiącach zrealizowałem zakupy :)

Jedyne co moge powiedzieć to bardzo DUŻY PLUS dla sklepu :)

 

W skrócie :)

W zeszłym roku zamówiłem M4 Sentry G&P oraz osprzęt dodatkowy, maska itd

Od pewnego czasu obserwowałem date i odliczałem dni do odebrania sprzętu gdy nagle pojawiło sie "chwilowo niedostepne". Grrr myslałem ze mnie piorun strzeli.

Zadzowniłem do Capri i zmodyfikowałem zamówienie. Duża bateria do mojej M14, ładowarka, inne rzeczy oraz i tu zaskoczenie moje, dostałem gratisowo nr czasopisma Airsoft Soldier :) Przesyłka przez UPS, kurier sie zgłosił od rana. M14 dostało jak dla mniej mocnego kopa :)

Nic tylko kupować :)

 

pozdr Adam

 

ps. Eee żeby jeszcze barany z G&P były w stanie wywiązać sie z zamówienia byłoby super ;)

Edited by alex_dragon
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pierwszy post więc wszystkich witam :)

 

Zachęcony profesjonalizmem obsługi przy poprzednich zakupach, zamówiłem replikę G&P - Replika na indywidualne zamówienie (Custom Vltor) Jak wiemy G&P dało dupy na całej linii i po 5 miesiącach straciłem nadzieję na dostawę. Nie chcąc dłużej terroryzować chłopaków z Capri telefonami i biadoleniem postanowiłem zrobić korektę zamówienia. Ku mojemu zaskoczeniu chłopaki zaproponowali mi zwrot zaliczki lub możliwość wykorzystania wpłaconych pieniążków a konto nowych zakupów. Wybrałem drugą alternatywę. Wszystko załatwiłem telefonicznie podczas jednej rozmowy. Chłopaki doradzili mi jaką ładowarkę wybrać, zalecili buzzzer do lipoli...

Cały gerat został porządnie zapakowany i wysłany prawdopodobnie tego samego dnia, ponieważ kurier na 2 dzień rano zapukał do drzwi. Co miłe dostałem w prezencie 3 ostatnie numery Solidiera.

 

Ogólnie duży +

 

Żeby tylko Kitajce się wywiązywały na czas z dostawami...

 

Dziękuweczka :uśmiech:

Edited by Cervantez
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Następny PLUS dla Chłopaków.

Co prawda trochę się Małżowinka naczekała na magi do swojej "Feli", ale za to dostała niespodziewany prezent urodzinowy.

A i Chłopaki gratisa małego wrzucili i mieliśmy co czytać ;-).

 

Polecam Kolegów, jak wielu przede mną.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Naprawdę miła i profesionalna obsługa, można się dowiedzieć wielu szczegółów i skorygować zamówienie, ale... Dobrze było by mieć co zamówić. Rozumiem że chodzi o dostawców, ale aktualnie w Capri nie ma chyba z 75% asortymentu. Co z tego że jest taniej niż w SpecS, jak i tak nie mogę tego kupić. Jak małe dziecko bez pieniędzy przed witryną sklepu z zabawkami. Byłem zmuszony zrezygnować z zamówienia i udać się do konkurencji która miała ten towar, niestety drożej... :cry: Szkoda, chyba nie o to w tym chodzi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Mam identyczne odczucia jak zepterek.

Bardzo kompetentna obsługa i ogólnie miło ale ... po blisko ponad 8 miesiacach oczekiwania na M4 Sentry G&P gdy już byłem prawie pewien ze już go nigdy nie dostanę po prostu zrezygnowałem z zamówienia.

A karabin ... udało mi sie kupić u konkurencji. Jedyny "minus" była taki ze musiałem więcej za niego zapłacić. No cóż takie jest życie.

Zastanawia mnie tylko kwestia "wybiórczości" G&P ( o ile będzie to poprawnie po polsku) w kwestii dostarczania towaru dla wybranych sklepów.

Życzę innym wiecej szczęścia w następnych zakupach.

pozdr Adam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sklep rewelacja! Miła obsługa, szybko dochodzące paczki, bardzo duży asortyment jest w czym wybierać i duży uśmiech na twarzy jak takowa paczka przyjdzie:). Według mnie i całej społeczności jaką znam osobiście, jest to najlepszy sklep airsoftowy w Polsce. Rzeczy dużo tańsze niż w specshopie, przyjemniejsza obsługa i lepszy kontakt!

POLECAM W 100%!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Zamówienie złożone w niedzielę, w ten sam dzień poszedł przelew.

W poniedziałek otrzymałem wiadomość, że zaksięgowali wpłatę.

Chwilę później dostałem nr trackingowy do UPS'a.

We wtorek kurier zapukał do drzwi.

 

Wielki plus z mojej strony za podejście do klienta i realizację zamówienia, na prawdę jestem zadowolony:)

+

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Świetny sklep, gorąco polecam!! Jeden telefon do Capri-ASG i wszystkie wątpliwości i niejasności rozwiane, obsługa bardzo miła i kulturalna, wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Pan Piotr, (ku któremu przesyłam gorące podziękowania za rozmowę) wszystko wyjaśnił, doradził i na wszystkie pytania na które chciałem uzyskać odpowiedź, odpowiedział bardzo rzetelnie, a nawet dodał więcej :) Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Jest to moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i ostatnie, na replikę czekam już trzeci miesiąc (miała być ciągu 4 tygodni), parokrotnie dzwoniłem do sklepu i zawsze słyszę podobne tłumaczenie, że dostawa nie doszła, że w dostawie nie było mojego produktu... Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego większość produktów w tym sklepie jest niedostępna? Myślałem nawet o zamianie zamówionej repliki na inną, ale niestety wszystkie sensowne Mki są dostępne w przeciągu paru tygodni i obawiam się, że i tak mógłbym się na nie niedoczekać. Dlaczego w asortymencie dalej widnieją takie pozycje jak lufy Prometheus, skoro jak poinformował mnie personel sklepu nie spodziewają się ich dostać. Dlaczego większość asortymentu jest na zamówienia, mam wrażenie że sklep ten w ogóle nie wie o istnieniu takiej instytucji jak magazyn i wszystko sprowadzają pod zamówienia - sprytne i wygodne.

Link to post
Share on other sites

Na wstępie - przepraszam za zaistniałą sytuację, faktycznie często zdarza się że coś ma być szybciej, a z wielu przyczyn dostawy się opóźniają. Jeżeli jest to twoje pierwsze zamówienie i akurat zdarzył się takie problem, to też oczywiste jest rozgoryczenie - jeszcze raz przepraszam.

 

Co do pozostałych argumentów i uwag to szczerze mówiąc najchętniej być się do nich nie odnosił, ale kultura tego wymaga. Faktycznie jesteśmy przez ostatni rok na etapie wdrażania wielu zmian i ich konsekwencją m.in. są takie, a nie inne stany magazynowe. Uwagi odnośnie oferowanego asortymentu są nieco spóźnione, gdyż od zeszłego tygodnia nasz sklep internetowy wyświetla domyślnie wyłącznie produkty dostępne w magazynie, chyba że użytkownik sam zmieni ustawienia filtra. Mimo wszystko mamy nadal ponad 1500 rodzajów produktów w magazynie, nie mówiąc już o ilości sztuk. Czy to wygodne? Nie wiem, chyba nie mi to oceniać...

 

Wracając do tematu najważniejszego - mam nadzieję, że lada moment zrealizujemy wspomniane zaległe zamówienie, czego życzę Tobie i nam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...