Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

Nie jest to fizycznie możliwe.

 

Wydaje mi się, że pomyliłeś adres i zatrzymałeś się przy naszym starym magazynie, a sklep jest 3 bloki dalej. Proponuje spradzić adres na naszej stronie.

 

Dla zainteresowanych mogę zdradzić, że planujemy w ciągu 3 tygodni otworzyć nową siedzibę. Więcej szczegółów pod koniec czerwca.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupowałem już w kilku sklepach ale po prostu Capri mnie powaliło z nóg.

Jakość usług, kontakt z klientem - wszystko na jak najwyższym poziomie.

Dzisiaj skończyłem moją drugą transakcję z tym sklepem i bardzo gorąco polecam.

Towar jak zwykle przyszedł zapakowany wzorowo co też jest ważne.

Ode mnie wielki PLUS dla Capri.

8-)

pozdrawiam

Joniu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić do naszej nowej siedziby.

Jednocześnie bardzo przepraszam za dwudniowe problemy z działaniem sklepu internetowego. Miało to związek z przeprowadzką oraz awarią u providera :(

 

W chwili obecnej sytuacja strony internetowej jest w miarę stabilna i ostatecznie będzie ustabilizowana w ciągu tygodnia.

 

Zapraszamy również do promocji, która obowiązuje do 14-go lipca!

Link to post
Share on other sites

Witam

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem przesyłkę tj: Spas 12 Tokyo Marui. Ciężko o tę replikę w Polsce to też zwróciłem sie z pomocą do Capri.asg. Panowie ściągnęli replikę od producenta w około miesiąc co wg mnie jest kapitalnym wynikiem. Obsługa bardzo miła, profesjonalna i cóż więcej mogę powiedzieć? Pozytyw ogromniasty! To było moje pierwsze zamówienie z tego sklepu i na pewno nie będzie ostatnim.

 

Pozdrawiam serdecznie ekipę Capri.asg oraz forumowiczów

Link to post
Share on other sites

dziś po południu mi wysłali DE firmą kurierską DPD a ja zaznaczyłem MASTERLINKA, w sumie to mi to nie przeszkadza czym do mnie jedzie paczka ale pomyłkę zrobili, nie chce walić samymi minusami jak to dopiero moje pierwsze zamuwienie u nich więc powiem że SZYBKO MI TĄ PACZKĘ WYSŁALI przynajmniej :} (na a teraz jakiś rabacik 320% proszę :-F ) :lol:

Link to post
Share on other sites

Duży +. Paczkę zamówiłem o 17 w poniedziałek (sklep pracuje do 15:00) w środę rano już była. Trochę przestraszyłem sie kuriera bo podjechał na mój plac jakimś starym autem, tył cały rozwalony, a szybkie kartka z napisem DHL napisana długopisem. Ale wszystko dotarło, nie było uszkodzone i nawet zaoszczedziłem 40gr bo kurier nie miał wydać:P

Link to post
Share on other sites

Ech, to i ja się dołączę w końcu.

 

Kupuję w Capri od dwóch lat i nie mam się do czego przyczepić. Brak słów, żeby opisać poziom obsługi klienta.

 

Jeśli ktoś ceni swój czas i oczekuje porady i wykonania na poziomie, to napewno się nie zawiedzie. Pełny profesjonalizm airsoftowy i biznesowy.

 

Ode mnie duży

+

 

Życzę tylko więcej czasu i mniej stresu załodze ;) oraz dalszego rozwijania asortymentu.

Link to post
Share on other sites

To i ja dorzuce cukru do herbatki...

 

Sklep moze nie najtanszy, ale zdobyl sobie moje uznanie: solidnoscia, jasne zasady, mila atmosfera i wysoka kultura osobista pracownikow a przy tym duza dawka dobrego humoru.

 

Plusem jest dla mnie rowniez tu, ze nie pamietam (a pamiec miewam dobra) aby sklep ten kiedykolwiek stosowal agresywna polityke wobec innych sklepow.

Link to post
Share on other sites

A ja niestety mam poważną uwagę. 21.05 zamówiłem akumulator G&P 533 Stick 9.6V 2200 mAh. Fakt, wtedy był niedostępny. Następnie pojawił się termin 25.07. Jednak 25.07 pojawił się następny termin... 10.09!!! Nie wiem czy czekać tak długo czy nie... Na stronie firmy G&P Laser Products akumulator jest cały czas dostępny... Żaden inny sklep w Polsce nie ma go w swojej ofercie. WGC także...

Link to post
Share on other sites

Kolego nie wiem, jak inne sklepy, ale my czekamy w G&P na pakiety 9,6V 2200mAh od września 2007. Faktycznie pewnie mają je w magazynach, tylko ci leniwi sprzedawcy na całym świecie nie mają ochoty ich zamawiać ...

 

p.s.

Terminy dostępności produktów pojawiają się w naszym sklepie w momencie wygenerowania zamówienia do dostawcy na dany produkt i uzyskaniu przypuszczalnego terminu dostawy.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak moi Drodzy :(

 

Co by nie spamować kolejnym postem pozwolę sobie jeszcze na komunikat.

Niestety z uwagi na podwyżkę abonamentów dla firm w Poczcie Polskiej o ponad 200% będziemy zmuszeni do zrezygnowania z przesyłek pocztowych, gdyż jest to całkowicie nieopłacalne. Koszty przesyłek pocztowych musielibyśmy ustawić na poziomie 15PLN :(

 

W związku z tym od 1-go sierpnia obniżymy do 15PLN przesyłki DHL'em oraz obniżymy próg darmowej przesyłki do 500PLN. :)

 

Mam nadzieję, że ta zmiana spotka się z zadowoleniem i satysfakcją po Waszej stronie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jakiś czas temu otrzymałem po serwisie na Capri moją replikę SR-25. Miała tam założony MOSFET i wykonanych sporo prac kosmetycznych. Panowie poradzili sobie fenomenalnie z każdą awarią, z których jedna okazała się bardzo poważna. Kontakt z załogą świetny, a przede wszystkim bardzo sympatyczny i rzeczowy. Polecam Capri pod każdym względem. Ode mnie 6+.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Napalilem sie na ladowarke - ku mojemu nieszczesciu wybralem opcje platnosci paypal. niestety okazalo sie ze byly problemy z komunikacja z paypalem i system nie zanotowal mojej wplaty a w "miedzyczasie" ladowarka zostala sprzedana.

 

zwrot pieniedzy, przeprosiny oraz obietnica naprawienia systemu tego samego dnia.

 

akurat za niedlugo bede mogl zweryfikowac ... :)

 

po ochlonieciu ( bo to ladowarka ) - szacunek za nie danie sie wyprowadzic z rownowagi i zrozumienie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...