Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którą broń byście wybrali ? Jestem początkującym.


Recommended Posts

No właśnie - z tego co wiesz. Lesio jest jedną z osób, która ma pojęcie o tym co piszę, więc początkujący powinni korzystać z jego rad. RK nie ma plasticzanego body, jest o wiele lepiej wykonane. Może ma trochę gorsze bebechy, ale sam mając do wyboru CM.028, a RK - wybrałbym RK. Mam przynajmniej gwarancje, że nie rozpadnie się tak szybko.

Link to post
Share on other sites

No właśnie - z tego co wiesz. Lesio jest jedną z osób, która ma pojęcie o tym co piszę, więc początkujący powinni korzystać z jego rad. RK nie ma plasticzanego body, jest o wiele lepiej wykonane. Może ma trochę gorsze bebechy, ale sam mając do wyboru CM.028, a RK - wybrałbym RK. Mam przynajmniej gwarancje, że nie rozpadnie się tak szybko.

 

Nie chodzi mi o Rk tylko o tego JG -.-

Link to post
Share on other sites
Może ma trochę gorsze bebechy, ale sam mając do wyboru CM.028, a RK - wybrałbym RK.

 

RK ma lepsze bebechy, niż CM028. Natomiast z tych trzech zdecydowanie G36. Cyma 028 jest najlepszym wyborem dla początkującego pod dwoma warunkami - pierwszy, że nie stać początkującego na replikę RK od Boyi, a drugi, to że początkujący koniecznie chce kałacha, a nie chce G36 :)

Sprężynowy Well jest jednym z gorszych wyborów dla początkującego.

 

Reasumując, bierz G36, albo dołóż i kup coś z serii RK.

 

A poza tym bądź grzeczny, używaj szukajki, słuchaj Lesia, czcij Cthulhu. :)

Link to post
Share on other sites

Niestety przy chińczykach tak jest, jedni są bardzo zadowolenie ze swojego modelu inni - nie

 

Nie do końca. Są pewne polecane modele, które z reguły trzymają poziom. G36 JG do nich należy, jednak można mieć pecha tak jak Logan. Generalnie JG moim zdaniem jest trochę słabsze od Cymy (miałem repliki obu firm, Cymę mam do dziś, JG się pozbyłem).

Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, bo tamten post napisałem dość niejasno - Giety z JG złe nie są. Gdyby były złe, to z pewnością nie chodziłbym na strzelanki z moim egzemplarzem, który praktycznie zawsze wywinie mi jakiś numer. Używam tej Giety, bo strzela daleko i naprawdę celnie jak na replikę ze stockową lufą i FPSami. Miałem jednak pecha do mojego egzemplarza, gdyż nawaliła już połowa części wewnętrznych.

 

U innych głównymi powodami awarii, które widywałem były łożyska i zębatki. W Cymowskich gietach póki co jeszcze żadnych znaczących awarii nie zaobserwowałem.

Link to post
Share on other sites

Tanie gaziaki sobie odpuść.

 

 

W budynkach dość dobrze radzi sobie elektryczny glock.

Tryb auto, 30 kulek, bateria bez mrozu wytrzyma ~500 strzałów, magazynki możesz dokupić po 30 zł.

 

Z 15-20 metrów trafisz, a jak dla repliki do budynku to wystarczająco. I jeśli ktoś wyskoczy zza rogu to 195 fps nie zrobi mu krzywdy.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

@Christophy - to już nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz wyskakujesz z kompletną nieznajomością tematu. Nie wiesz - nie pisz.

 

ZIELONI DLA ZIELONYCH:

Posty napisane przez osoby z małym stażem na forum, same będące "zielonymi", a wprowadzające innych użytkowników w błąd lub podające nieprawdziwe/nieprawidłowe informacje będą kasowane bez uprzedzenia. Osoby wielokrotnie zamieszczające tego typu posty będą miały blokowane konta.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Nie lepiej dołożyć do Gietki Cymy ??

Najlepiej odpuścić sobie 028,mimo iż to polecana broń moim kolegom często się psuła ale chińska replika to loteria :)

 

Powiedział co wiedział czyli nie wiedział za wiele, o budowie zdania wiedział jeszcze mniej. :bialaflaga: A Cyma to niby jaka firma? Polska?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...