Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Najprostsza ładowarka do Lipoli Redoxa kosztuje 30 złociszy. Porządne modelarskie lipo 7,4 marki turnigy, albo nawet pal sześć, Redoxa to koszt rzędu 60 złociszy. Wielkie aj waj, zwłaszcza że do Specny baterię lipo (i ładowarkę) też dokupisz i to szybciej niż sądzisz (bo zaraz na termometrze zacznie się koło zera, a wtedy NiMh pada jak mucha).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Żabką, żabką, królu złoty. Korpus w szmatę i imadło, pierścień odciągnij, złap pod spodem żabą i kręć. Nie ma szans, żeby nie puściło.

Tak, gwint jest zwykły.

 

Odkręcałem niedawno delta ring z tego korpusu "zapieczony tak, że serwisant połamał klucz nastawny" :hahaha: Poszło zanim w ogóle zacząłem przykładać jakieś godne uwagi niutony...

Link to post
Share on other sites

Moja rada-złapać żabą tą metalową zębatkę i gumowym młotkiem lekko pukać przy końcu klucza (przydaje się druga osoba do pomocy). Dwie-trzy delty w Evo już tak odkręciłem, choć sporo potu i sapania było zanim z kumplem wpadliśmy na ten patent.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś wiedzę, gdzie można obejrzeć w Warszawie M4 tej firmy ? W Cytadeli byłem, nie mają. W innych mi znanych sklepach na stronach nie mają ( redberet, Azteko, Capri, Militaria, BBMax,). Jedyny wybór to chyba ma tylko Zbrojownia. Przecież nie będę tam jechał by tylko obejrzeć.

Będę wdzięczny za info.

Link to post
Share on other sites

Próbował ktoś wsadzać mblocka do tego i body i w ogóle na tą komorę? Pasuje wszystko, bolt catch działa potem normalnie? Mam niby SP120, ale miałem już przygody z pękniętym GB i zastanawiam się nad jakimś wzmocnieniem choćby tylko dla świętego spokoju. :)

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś wiedzę, gdzie można obejrzeć w Warszawie M4 tej firmy ? W Cytadeli byłem, nie mają. W innych mi znanych sklepach na stronach nie mają ( redberet, Azteko, Capri, Militaria, BBMax,). Jedyny wybór to chyba ma tylko Zbrojownia. Przecież nie będę tam jechał by tylko obejrzeć.

Będę wdzięczny za info.

 

W cytadeli przynajmniej na stronie www mają jedną:

http://www.asg.warszawa.pl/p,evolution-airsoft-lone-star-border-patrol-swat-sbr,7083.html

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Maniaków

 

Wypada się przywitać bo to mój pierwszy post na forum :icon_smile:

Długo wertowałem forum szukając M dla siebie i w końcu wybór padł na Lone Star Border Patrol. Niestety nie mogłem jej nigdzie w kraju dostać a nie interesuje mnie zakup z drugiej ręki. Dedukowałem że skoro firma włoska to pewno dostanę tę replikę we Włoszech. Znalazłem w San Marino w promocji (cały Lone Star jest w promocji aktualnie) po 165EUR + 19EUR wysyłka do Polski. Nie obyło się bez drobnych problemów komunikacyjnych ale widzę że jakaś paczka do mnie z San Marino jedzie. Jak dotrze dam znać czy wszystko ok, a gdyby ktoś chciał ryzykować to podaje linka:

 

http://www.softairrastelli.com/

 

Sklep lepiej przeglądać po włosku niż po angielsku bo sporo buttonów nie działa i brakuje opisów.

 

 

Cytadela ASG chwali się że mają :

http://asg.warszawa.pl/p,evolution-airsoft-lone-star-border-patrol-swat-sbr,7083.html

 

Panowie,

czy ktoś ma M-ke Evolution Airsoft na totalnym stocku?

Pytanie proste. Jakie to ma osiągi?

Jaki zasięg skuteczny?

Jaka powtarzalność?

Z ilu metrów w postać ludzką wchodzi 10/10?

Jaki rozrzut na 40 metrach?

 

Chodzi o to czy te 320 FPS na starcie lepiej poradzi sobie w lesie na dłuższym dystansie niż 380-400 FPS w jakimś JG czy Cymie?

Link to post
Share on other sites

Mogę być odrobinkę nieobiektywny, bo odkąd mam emke od EA to świata poza nią nie widzę. Możliwe, że trafił mi się jakiś wyjątkowo udany egzemplarz. Niemniej, porównywałem ją z kałachami, emkami i gietami innych firm, które miały po 420-430 fpsów. W kwestii zasięgu EA wygrywało, chociaż strzelałem kulkami 0,25g przy stockowych 320fps. Natomiast jeżeli chodzi o celność i powtarzalność...cóż, tu EA nie tyle wygrywało, co wprowadzało w depresje pozostałych. Porównywałem także swojego Bordera z M4 od G&P, które miało rzekomo 410fps. G&P dorównywało zasięgiem, ale w kwestii celności nie miało startu. Brzmi to troszkę jak bajka i herezja, nie musicie mi uwierzyć. Podkreślam, może mi się trafił jakiś super poskładany egzemplarz, a może chałowo złożone było tamto G&P. O wyglądzie zewnętrznym tych replik napisano już dużo, więc nie będę powtarzał ochów i achów;) Wg mnie jeżeli chodzi o rynek emek, EA jest optymalnym wyborem ze względu na stosunek ceny do jakości.

Edited by ktlr
Link to post
Share on other sites

Mógłbyś jaśniej ?

Chyba nie masz na myśli, ze jestem leniwy i nie szukałem. W Cytadeli nie mają( Byłem, pytałem. Mimo tego, że na stronie jest jedna. Chyba, że właśnie jest tylko dla wtajemniczonych z hasłem) Azteko, Redberet, Capri, Militaria.pl także nie ma. Możliwe, że są sklepy z replikami tej firmy w Warszawie, ale ich nie znam. Dlatego zadałem pytanie.

Tak wszyscy polecają, tylko z obejrzeniem jest problem.

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...