Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Siła złego na jednego! :icon_lol:

A w tym wieku, co jest Renifer, to odkłada się na ogół z tego, co "starzy" na studia sypną, więc i tak na mnie ciąży obowiązek wystawienia pocztu (coś jakby średniowieczem trącało).

 

Ale i tak dziękuję za dobre rady (poważnie).

Edited by Kolba_DK
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

(...) więc i tak na mnie ciąży obowiązek wystawienia pocztu (coś jakby średniowieczem trącało). (...)

Znam ten ból, znam ten ból...W ramach dobrych rad powiem tylko, że jeżeli liczysz się z pieniędzmi to jest takie powiedzenie: "nie stać mnie na tanie kopie i ersatze", więc to co powiedzieli P.T. Przedmówcy to sama prawda.

Od siebie dodam jeszcze, że nie warto się amerykanizować tylko od razu lepiej jest wstąpić w szeregi Herbaciarzy bo jest ładniej, weselej i bardziej ekskluzywnie ;) (tak, prowokacja, propaganda i offtop, ale i tak was lubię ;)).

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze parę fantów US Army WWII na handel:

- Ładowniki z amunicją dekoracyjną 30-06 45 zł sztuka (pozostały 4 sztuki)

- Kurtka M41 firmy Szturm, rozmiar 46R stan dobry, jedynie z tyłu pod guzikiem nadprucie widoczne na zdjęciu ,Rozmiar: obwód 140 w klatce, 76 długości, 60 od pachy do końca rękawa. 170zł z wysyłką

- Kurtka m43 rozmiar 46R Norweg. Przybrudzona co dodaje klimatu. Rozmiar: obwód 130 w klatce, 84 długości, 60 od pachy do końca rękawa. 160zł z wysyłką

Ceny lekko do negocjacji

 

 

 

 

dsc00781.jpg

dsc00788.jpgdsc00789.jpgdsc00790.jpg

 

dsc00791.jpgdsc00792.jpgdsc00793.jpg

Edited by mjr_nicpon
Link to post
Share on other sites

Mam parę fantów US Army WWII na handel z cenami bardziej korzystnymi, te z postów http://forum.wmasg.p...60#entry2017887 i http://forum.wmasg.p...60#entry2020178

 

- Mundur m42 Szturma obszyty na 82nd pomalowany, Kurtka niewzmacniana 40R, spodnie indywidualnie wzmacniane z wstawionymi właściwymi paskami udowymi W36R I34 za 140zł.z wysyłką

 

- Pokrowiec rigger made(LTD) na 4 magi do thompsona Kopia rekonstrukcja.pl, Ltd się słabo trzyma więc 40zł. z wysyłką

 

- Saperka m1910 skracana, plus pokrowiec kopie 80zł. z wysyłką

 

- Powojenny koc US chyba lata 80tę , kupiony w Paragraf22. Obcięty z jednej strony o jakieś 20 cm + szalik zrobiony z wyciętej części, za 50 zł z wysyłką

 

- Kurtka M41 firmy Szturm, rozmiar 46R stan dobry, jedynie z tyłu pod guzikiem nadprucie widoczne na zdjęciu ,Rozmiar: obwód 140 w klatce, 76 długości, 60 od pachy do końca rękawa. 150zł z wysyłką

 

- Kurtka m43 rozmiar 46R Norweg. Przybrudzona co dodaje klimatu. Rozmiar: obwód 130 w klatce, 84 długości, 60 od pachy do końca rękawa. 140zł z wysyłką

 

Ceny lekko do negocjacji

Edited by mjr_nicpon
Link to post
Share on other sites

Parę pierdółek do zbycia drodzy Koledzy:

 

- Knochensack w Splittertarnie rozmiar XXL Sturm 200pln (nie użyty w polu)

- Jump Suit US wzmocniony, obszyty w kaprala 82Airborne, igiełka, XXL 260pln

- gaitersy US Army rozmiar zdaje się '4' 35pln

- drelichowa czapka niemiecka M43, może robić za ciemniejszą odmianę czapki Afrika Korps, lub klasycznie front Włoski, sporadycznie Francja, no i oczywiście front Wschodni, bez obszyć 40pln (rozmiar 57- być może będą dwie sztuki)

- pagony kapitana Panzerwaffe, pełna profeska (standard dobrego reko) 50pln za zestaw

 

- bagnet Mauser Kar98 produkcji wojennej (wg.bić jakoś 41r) stan db+, zatrzask sprawny, 100pln

 

Kontakt na priv pls

 

G.

Edited by Gor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[K]

 

Kupię MG42 AGM, nie zdezelowane, dobrze by było z papierami na gwarancję. Nie jest to warunek konieczny. Dobrze by było gdyby replika nie miała tuningu mocowego. Nie może mieć więcej niż 450fps.

Kontakt przez PW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nowy nie używany magazynek do Thompsona. Produkcja king arms, pojemność 60k wg producenta, nie sprawdzałem. Wykonanie plastik fantastik. Mam kilka ich magazynków do żadnego nie mam zastrzeżeń. Magi pasują chyba do wszystkich Thompsonów na rynku.

Cena- 45z ł+ koszt przesyłki

Link to post
Share on other sites

Dla odmiany - ja czegoś szukam (chcę spróbować sił w samodzielnym wytwórstwie replik):

 

Kupię uszkodzonego lub zepsutego sprężynowego Mausera kar.98. Może mieć całkowicie niesprawny mechanizm, połamaną kolbę itp. (oczywiście, nie iknteresuje mnie egzemplarz wyciągnięty z prasy hydraulicznej ;-) ). Co do ceny, czekam na propozycje - wiadomo, cena będzie uzależniona od stanu repliki: zarówno na plus jak i na minus. Oczywiście nie interesuje mnie zakup w cenie nowej repliki w sklepie.

 

P.S.

Inne wersje niż sprężynowa ewentualnie mogą być, o ile będzie mnie na nie stać

 

Kontakt na PW

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie jesteś uparty na wersję łuskową i 'półkowe' odtwórstwo oryginału a wolałbyś zabawkę 'w pole' to spokojnie daruj sobie Bojkę, zakup sprężynkę 4 takt i oryginalne drewienka z okuciami (które już zapewne masz) - cała impreza ok500pln i w tej cenie całkiem rozsądna zabawka.

Link to post
Share on other sites

No tak, tak też można. Ja jednak mam w głownie nieco inny plan. Widziałem w necie przeróbkę sprężynki tak pełną, że wgląd prawie mógł zmylić: przekłada się nie tylko kolbę z nakładkami i okucia z wersji ekonomicznej, ale także lufę zewnętrzną i elementy zamka. Z widocznych "ciał obcych" jest tylko zamek (ale częściowo) i spód magazynka. I to jest to, co chcę spróbować osiągnąć.

Link to post
Share on other sites

No to jest właśnie to co zrobiłem, kto był na ostatnim ash w łodzi to widział.

Wydałem na to już jakoś z 1k ( bo właściwie dwa karabiny musisz mieć), ulepszyłem trochę bebechy, No i wygląda właściwie znowu jak boyi ( damn me za to że kupiłem w wersji plastikowej ) tyle że ma trochę lufę dłuższą. A strzela średnio--- powinien mieć koło 500 fps, a wątpie że tyle ma. Dorobiłem nawet szynę na lunete, oczywiście bezużyteczne. Ogoólnie ilośc pracy żeby wszystkie okuicia przerobić i spasować, i ilość rycia w kolbie - bezcenne. Pewnie przy kolejnym już by mi to całkiem sprawnie poszło, ale jak sobie przypomne to mi się odechciewa.

Zabrnąłęm w to tak daleko, że teraz nie odpuszcze - są plany żeby kupić jakaś prawdziwą kolbę, z okuciami ( wszystkich nie spasujesz ), i jeszcze bebechy ulepszyć. Boje się jednak że skończe z ogólnym kosztem w okolicach 2k, a mogłem kupić poprostu coś gotowego.

 

Jak chcesz to wyśle zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

o- bardzo chętnie, twoja ciężka tyra nie pójdzie w kosmos, tylko będzie wyznacznikiem dla reszty Kamikaze ;)

 

Może wrzucisz gdzieś na serwer, albo podrzuć mi to wrzucę tu link do galerii.

 

Kolba oryginalna z okuciami to rzeczywiście koszt ok400-700pln (na alledrogo sporo ich chodzi) Chyba że a'la radomiak to czeskie Vz24 masz od 280 w pełnym wypasie (ja już spożytkowałem 3szt i jestem zadowolony)

 

Tak czy owak- niżej 1,5k się tego porządnie zrobić raczej nie da, ale nikt nie mówił że pasja musi być tania :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...