Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika z rodziny ,,m-ek"?


Recommended Posts

Witam:)

Potrzebuję pomocy przy wyborze repliki, interesują mnie karabiny M4 bądź M16, mam do wydania ok. 1500zł, do tego domyślam się, że będę potrzebował tuningu do tej broni ( ale tym zajmę się po następnej wypłacie:P ), dlatego proszę o linki z propozycjami i dopiskiem co należałoby wymienić i na co:)

Sam znalazłem te:

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152196159-Replika-karabinu-szturmowego-M4-SR12.html

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194780-KA-GBB-01-Replika-M4A1.html

Ale bardziej liczę na Wasze sugestie, z góry dzięki:)

Link to post
Share on other sites

Przecież kolega dobrze wybiera KWA. A w dobie lipo miejsce na baterię jest drugorzędne. Bierz KWA lub LMT KWA (ogólnie rzecz biorąc jest to prawie to samo).

 

EDIT: długość lufy nie ma znaczenia w szturmówkach! Długa lufa przydaje się w innym sporcie.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Z daleka od tego sklepu! Dla Twojego dobra!

Poczytaj: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/117891-uwaga-na-sklep-airsoftxtreme-ostrzezenie/

a o replikach niech wypowiedzą się bardziej obeznani w temacie.

 

A co ma Gunfire (airsoftgun.pl) do airsoftxtreme (airsoftxtreme.pl)? Pracujesz dla TaiwanGuna, czy jak, że takie pierdy wciskasz innym?

 

M16 ma dłuższą lufę, więc będzie celniejsze. Reszta taka sama. (Jak pytasz o KWA)

 

Bullshit. DŁUGOŚĆ lufy nie ma żadnego znaczenia, póki nie tuningujemy repliki na te 550-650 FPS.

 

Tak czytam, że nawet w opisie M16 piszą iż jest z nią trudno w budynkach, ale nadrabia to b. dobrą celnością. Hmm... Hmm... jeszcze chwilę jednak muszę się nad tym zastanowić:/

 

To czytaj sobie opisy i wierz w bajki, albo posłuchaj się nas i olej długość lufy.

Link to post
Share on other sites

Tak czytam, że nawet w opisie M16 piszą iż jest z nią trudno w budynkach, ale nadrabia to b. dobrą celnością. Hmm... Hmm... jeszcze chwilę jednak muszę się nad tym zastanowić:/

 

 

Twoja kasa = Twoja decyzja ,ale na Twoim miejscu nie wierzyłbym we wszystko co piszą sklepy. Jak coś to bierz Gen2.

Link to post
Share on other sites

Podstawowe pytanie strzelasz sie w budynkach?

Poza tym jak tak to po co tiuning:)

Moze marne pocieszenie ale tez mial bym ten dylemat gdybym mial teraz wybierać M4 czy M16:)

Masz jakiś kumpli co jeden na m4 a drugi m16?

Jak tak to weź do reki obydwie i porównaj, ja bym tak zrobił;)

Dziekuje za uwagę:)

Link to post
Share on other sites

Bullshit. DŁUGOŚĆ lufy nie ma żadnego znaczenia, póki nie tuningujemy repliki na te 550-650 FPS.

 

Tu Lesiu trochę zagalopowałeś się, nie ma znaczenia przy lufach precyzyjnych, przy zwykłych jak najbardziej ma. Il lepsza lufa tym mniejszy udział długość w ogólnej celności repliki. Ale to już byłooo.....

Link to post
Share on other sites

Tu Lesiu trochę zagalopowałeś się, nie ma znaczenia przy lufach precyzyjnych, przy zwykłych jak najbardziej ma. Il lepsza lufa tym mniejszy udział długość w ogólnej celności repliki. Ale to już byłooo.....

 

Jest w tym racja, ale nie wpłynie to na celność przy takich wartościach (~400 FPS i długość 35cm w M4 i 47cm w M16, jeśli dobrze pamiętam). A przynajmniej ja w stocku nie widzę żadnej różnicy w celności między moim mp5k i m16 kolegi :)

Link to post
Share on other sites

To ja się wypowiem apropo ogólnej długości, M16 jest naprawdę długa, po tym jak kumpel kupił sobie M4 stwierdziłem że jednak lepszym wyborem było by również M4, ale jak ktoś "kocha" M16 to się na to nic nie poradzi :D

Oczywiście mam M16 G&P - 460fps, kupione z drugiej ręki i lata jak marzenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...