Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IMAX B6- problem z ładowaniem


Recommended Posts

Hubercik, lipo do Imaxa podłącza się :

 

1) przez złącze balansera

2) przez wtyczkę od baterii

 

Musisz oba kable podłączyć, żeby śmigało.

 

Jeśli o tym wiesz, to pewnie nie pomogłem ;)

Tyle, że z tego co wiem to wystarczy podłączyć białą wtyczkę (kwadratową, do portu 2S) i powinno ładować a konektor do repliki już nie bo mam xt60 i nie ma jak

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będziesz miał złą polaryzację to ładowarka napisze o tym stosowny komunikat "Inverse Polarity" czy jakoś tak. Chyba że masz spalone zabezpieczenie to Ci nic nie napisze a także nie będzie ładować.

 

Z tego co wiesz bądź nie wiesz należy podłączyć wtyczkę balansera i wtyczkę którą podłączasz do repliki (także napisane w instrukcji).

Link to post
Share on other sites

Meche:

 

Tyle, że z tego co wiem to wystarczy podłączyć białą wtyczkę (kwadratową, do portu 2S) i powinno ładować a konektor do repliki już nie bo mam xt60 i nie ma jak

 

Z tego wynika że kolega nie podłączył przewodów ładujących tylko sam wtyk balasera co skutkuje błędem "Connection error".

Jak sama nazwa wskazuje jest to błąd mówiący o złym podłączeniu a nie o problemie z balanserem czy napięciem na wejściu balansera.

Link to post
Share on other sites

Zrób tak jak zrobiłem ja... weź chińską ładowarkę za 10/15zł do replik, odetnij jakieś 10 cm kabla od końcówki którą podłączasz do baterii, zerwij trochę izolacji i podłącz krokodylkami. A końcówkę od ładowarki podłącz do baterii. Wsio śmiga. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...