Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nigdzie indziej nie mogę zasięgnąć opinii na temat G23 od WE. Ogólnie zdania co do klocków od WE s podzielone wiec może ktoś mi powie jak to się prezentuje i jak wygląda sprawa z niezawodnością ? Aktualnie biegam z G23 od KJW ale średnio mi się sprawuje (nie podaje kulek do końca) a to http://gunfire.pl/product-pol-1152199294-Replika-pistoletu-WE-062-G23A-Gen-3.html jest moim maksem budżetowym i wydaje mi się ciekawą propozycją (bezpiecznik spustowy, oznaczenia,tryb full auto). Jest ktoś się w stanie wypowiedzieć na temat tej klamki ? :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam problem z moim glockiem, gdyż po skończeniu się kulek zamek nie zatrzymuje się w pozycji tylniej.Podejrzewam magazynek , bo na innym nie ma tego problemu. W dodatku jak dociskam tego maga to udaje się zablokować zamek,lecz jak jest normalnie wsadzony to za chiny nie zatrzymuje się w pozycji tylniej.

 

Nigdzie indziej nie mogę zasięgnąć opinii na temat G23 od WE. Ogólnie zdania co do klocków od WE s podzielone wiec może ktoś mi powie jak to się prezentuje i jak wygląda sprawa z niezawodnością ? Aktualnie biegam z G23 od KJW ale średnio mi się sprawuje (nie podaje kulek do końca) a to http://gunfire.pl/product-pol-1152199294-Replika-pistoletu-WE-062-G23A-Gen-3.html jest moim maksem budżetowym i wydaje mi się ciekawą propozycją (bezpiecznik spustowy, oznaczenia,tryb full auto). Jest ktoś się w stanie wypowiedzieć na temat tej klamki ? :D

 

Według mnie glocki od we są przyjemniejsze i bardziej wytrwałe pod względem magów (są z metalu)Mój kolega ma za to kjw i już na pierwszej strzelance mu coś zepsuło się w magu i nie chce podawać bbsów.W dodatku glocki od we są przyjemniejsze w rozkładaniu i napełnianiu gazem ( lepsze umijscowienie zaworu do zastosowania gazu nie trzeba zdejmować klapki na dole magazynka)Kjw są takie sztywniejsze jak dla mnie.WE ma nawet takie prymitywne oznaczenia , przynajmniej mój glock 18c.I Ma full auto!I jest w tanie!

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to podajnik, to pewnie da się dostać, może np to by podeszło: http://shop.ehobbyasia.com/a-p-s-magazine-follower-for-acp601-gbb-pistol.html#.U4-cmSjvDOI

Jeżeli wcięcie na zatrzask to raczej niewiele da się zrobić (acz wątpię, wtedy pewnie miałbyś problemy ze strzelaniem - jeżeli zamek odciągniesz ręcznie kiedy w magu nie ma kulek, to zamek zatrzyma się z tyłu?).

Link to post
Share on other sites

Magazynki WE mają tak jakoś nisko osadzony ten występ na wypchnięcie zatrzasku zamka na popychaczu kulek.... Ja co prawda mam TM'a ale magi długie od WE pasują do niego,aczkolwiek z blokowaniem zamka jest szkopuł... Planuję nakleić z 1 mm jakiegoś plasticzku na to wypychadło na magu żeby mocniej popchnął ten zatrzask i zablokował zamek po ostatniej kulce. U mnie może być jeszcze to że te magi są nieco "tłuściejsze" od teemowych i dociskają ten zatrzask od środka do szkieletu pistola...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to podajnik, to pewnie da się dostać, może np to by podeszło: http://shop.ehobbyasia.com/a-p-s-magazine-follower-for-acp601-gbb-pistol.html#.U4-cmSjvDOI

Jeżeli wcięcie na zatrzask to raczej niewiele da się zrobić (acz wątpię, wtedy pewnie miałbyś problemy ze strzelaniem - jeżeli zamek odciągniesz ręcznie kiedy w magu nie ma kulek, to zamek zatrzyma się z tyłu?).

 

Nie zatrzymuje się z tyłu

Link to post
Share on other sites

Znaczy,że z jakiegoś powodu wypychacz kulek z maga nie popycha zatrzasku zamka... Może zdjęcie byś tego wypychacza zrobił na magu i go tutaj wkleił? Zobacz też ręcznie jak działa i sprężynuje ten zatrzask w kamce...

 

Przeoczyłem,że to tylko na jednym magu...

 

edit:

To chyba byłoby składnie przyrównać magi w tej części (działający i nie dzialajacy)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niczym kup ten tańszy :) . Ja się ciesze bo już mam zamówione magi w cytadeliasg będą pod koniec miesiąca

 

Jeżeli na jednym magu działa, a na innym nie, to nie szukałbym raczej problemu w klamce.

Porównaj w obu magazynkach ten pierdolnik:

https://lh4.googleusercontent.com/-DG0Q3d2R_xY/U5BcavaBdPI/AAAAAAAALxw/DS4REJgWX6c/s528/mag.jpg

 

Tak to wina tego dzięki :) kupuje teraz nowe magi do we i jestem happy

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Szukam kabury pasującej do Glocka 17 WE. Kabura na pas, może być także mocowanie na molle. W ostateczności coś na udo. Posiadam Fobusa Tactical Paddle Roto, ale niestety glock nie wchodzi. Jest ciut za szeroki. W ciemno nie chcę nic kupować, bo idzie to na prezent. Więc chce mieć pewność.

Jest dużo informacji o kaburach, ale przeważnie pasujących do TM, KJW, KWA. Najwyraźniej firma ma znaczenie.

 

Link to post
Share on other sites

Próbuję wejść na stronę Iwo-Hest, ale mają przerwę techniczną. Mają gdzieś sklep w Warszawie ?

Znalazłem trochę różnych kabur firmy IMI DEFENSE. Jakość porównywalna z Fobusem ? Bo ma je 4Shooter i Capri, przynajmniej na stronie.

A kopia od cryye, czyli gun clip nie podejdzie? Miałem takową przy kamizelce,gdzie przed właściciel tachał glocka od kjw. Na ebairsoft jest po 9 baksów z gratisową przesyłka.

No właśnie miał to z KJW, WE jest chyba troszkę nadwymiarowa w szerokości. Ale dzięki za info. Popatrzę.

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Generalnie WE to z tego co się orientuję, wygląda na system TM, ale nie wszystkie części są kompatybilne. Jeżeli montaż MRD jest przeznaczony dla KSC/KWA, to może być problem z jego zamontowaniem, bo szczerbina w KWA jest wsuwana - jak w palnym, a w WE jest przykręcana śrubą do BBU.

Poluj na ten prędzej: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_230&products_id=12401&name=Silverback_-_Montaz_Micro_Red_Dot_do_Marui_G17

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

WE G-18C

Mam go prawie dwa lata i nie zamierzam go zmienić na nic innego. Świetny pistolet, musiałem trafić na wyjątkowy okaz, ani razu mnie nie zawiódł. Żadnych awarii, problemów ze szczelnością, ogólnie igła:) Nie strzela się z niego łatwo, trzeba go wyczuć, osoby które nie strzelały z niego wcześniej maja wrażenie, że jest bardzo nie celny. Wygodnie leży w dłoni, chwyt jest bardzo przyczepny. Nie mam żadnych nadlewek, zamek trochę luźny przez co wnętrzności się obijają o siebie. Malowanie słabe, ściera się szybko.

 

Plusy:

- Zasięg (dorównuje przeciętnym aegom)

- Niezawodność

- Odrzut

Minusy:

- Malowanie

- Spasowanie

- Dziwny przycisk zwalniania magazynka (gdy się za mocno wciśnie blokuje się)

 

 

DSC_0262.jpg

DSC_0263.jpg

DSC_0264.jpg

DSC_0265.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Zapewne kwestia garba na BBU napinającego kurek, można go trochę spiłować, żeby płynniej chodziło, Dexter kiedyś o tym pisał: http://forum.wmasg.pl/topic/108580-glock-17-tm/page__st__40#entry1478732 . Sprawdź też, czy są duże opory w toczeniu się łożyska kurkowego w kurku. A najlepiej to zamontować Zero Hammer (ale porządny, nie chiński szajs), o ile do WE pasuje.

Poza tym, czyszczenie i przesmarowanie też nie zaszkodzi :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...