Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Glock przyszedł, kupiłem go w promocji u KRAKMAN'ów, w promocji za 387 zł. Jakby ktoś chciał kupić, to nadal są w promocji, w moim przekonaniu teraz w okazyjnej cenie, zmierzając do sedna, myślałem, że stąd taka przecena, bo nie ma oznaczeń, bo na zdjęciach ich nie uraczymy. Tak więc Glock przyszedł do mnie z oznaczeniami :)

Link to post
Share on other sites

Glock przyszedł, kupiłem go w promocji u KRAKMAN'ów, w promocji za 387 zł. Jakby ktoś chciał kupić, to nadal są w promocji, w moim przekonaniu teraz w okazyjnej cenie, zmierzając do sedna, myślałem, że stąd taka przecena, bo nie ma oznaczeń, bo na zdjęciach ich nie uraczymy. Tak więc Glock przyszedł do mnie z oznaczeniami :icon_smile:

 

Oryginalnymi, czy wymyślonymi w stylu WEI TECH 6mm, WE Works itp? Daj fotkę.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie oryginalnymi, po prostu takimi jakie w standardzie mają Glocki od WE, jednak moim zdaniem lepsze to, niż zamek kompletnie pozbawiony czegokolwiek. Na lewej stronie zamka jest sama litera G, bez dokończenia "LOCK" dalej 17, Tactical no i 9x19, jednak obawiałem się zupełnie "gołego" zamka, tak jak miało to miejsce na zdjęciach :icon_smile:

Edited by alanos1998
Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie oryginalnymi, po prostu takimi jakie w standardzie mają Glocki od WE, jednak moim zdaniem lepsze to, niż zamek kompletnie pozbawiony czegokolwiek. Na lewej stronie zamka jest sama litera G, bez dokończenia "LOCK" dalej 17, Tactical no i 9x19, jednak obawiałem się zupełnie "gołego" zamka, tak jak miało to miejsce na zdjęciach :icon_smile:

 

No właśnie gołe zamki to wybawienie, zamiast biedaoznaczeń, które każdy wysmieje, masz puste miejsce, dajesz go grawera i za kilka dyszek masz takie, jak powinny być :)

Link to post
Share on other sites

Co jakiś czas zamek zacina się w połowie drogi powrotnej do pozycji wyjściowej - dotyczy to głównie przeładowywania na sucho.

Co może być przyczyną?

 

Nadal dupa...

Przesmarowałem i nic ;(

 

Podczas strzelania z gazem, zamek nie pozostaje w tylnej pozycji po wystrzeleniu ostatniej kulki.

Przy próbie zwolnienia zamka z tylnej pozycji (po manualnym odciągnięciu) zamek zacina się w połowie.

W czym problem? Co zrobić? Jak żyć?! :D

 

tak się zacina...

gzac.jpg

 

tak wygląda wnętrze...

gzac2.jpg

Link to post
Share on other sites

Czyściłem i nic.

Smarowałem i nic.

W którym miejscu jest ten garb? Wolałbym uniknąć sytuacji gdy podetnę nie to co trzeba :teeth:

Sprężyna jest w miarę świeża, wydaje mi się, że to nie to :icon_smile:

 

Patrząc na zdjęcia Twojej klamki, to widzę, że niedokładnie wyczyściłeś.

Widać jakieś syfy, brudny smar.

 

 

Rozbierz jeszcze raz, wyczyść porządnie i przesmaruj jeszcze raz.

Dla lepszej pracy zamka możesz zainwestować jeszcze w taką część http://www.shootercbgear.com/product_info.php?products_id=4002 . Poprawi ona płyność pracy zamka i zminimalizuje ryzyko jego blokady w nieporządanym położeniu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...