Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam problem: zamek nie zostaje po ostatniej kulce w tylnym położeniu.

 

Stwierdziłem też co jest przyczyną, mianowicie przycisk zrzutu zamka działa prawidłowo, mechanizm jest czysty i chodzi płynnie, jednak sprężyna zciągająca ten przycisk w dół jest mocniejsza od sprężyny wypychającej znacznik ostatniej kulki na magazynku.

 

Czy ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Właśnie, ktoś wie gdzie zdobyć magi do G17 o standardowej pojemności kulek ? Bo pouciekały z kilku sklepów i nie mogę znaleźć, jakieś kompatybilne też by się nadały.

 

Właśnie, ktoś wie gdzie zdobyć magi do G17 o standardowej pojemności kulek ? Bo pouciekały z kilku sklepów i nie mogę znaleźć, jakieś kompatybilne też by się nadały.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Czy jest tu może jakiś fachowiec w składaniu tych glocków?

Mam problem ze złożeniem jednej części i męczę się już od paru dobych godzin.

Mianowicie chodzi o : https://scontent-waw...ced&oe=58C87455 . Nie potrafię dopasować tego młotka względem całej konstrukcji. W sumie to nie mam pojęcia jak powinno wyglądać ułożenie sprężynki w obudowie. Oglądałem filmy jakie znalazłem ale niestety żaden nie pokazuje konkretu. Za odpowiedź z góry dziękuję.

część : http://www.milspecsolutions.co.uk/image/data/WE_G18C_Hammer_Assembly.jpg

Edited by PlanB
Link to post
Share on other sites

Panowie jaki green gas najlepiej sprawdza się w tym modelu ? Który gas możecie polecić.

Myślałem o kupnie tego:

https://gunfire.pl/product-pol-1152209238-Brut-Sniper-Gas-300g.html

 

ale napisane jest w opisie że "stosowanie gazu Brut Sniper do zasilania replik pistoletów może zwiększyć obciążenie mechaniczne części wewnętrznych i zewnętrznych repliki"

 

i teraz sam nie wiem czy się tym sugerować czy nie.

Link to post
Share on other sites

Może ten Brut Sniper jest suchy ale jest słaby. Do wszystkich replik używam Protecha i nie narzekam. Nawet w snajpie i repliki nie ociekają mi olejkiem. Mam jeszcze 3 puchy, jak się skończą to przechodzę na propan. W pistolecie raczej nie ma się co bać suchego gazu. Z klamki i tak mało się strzela, więc smarowanie kilka dni przed strzelanką spokojnie musi wystarczyć.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...