Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To chyba jest oczywiste.

 

Szukałem repliki z metalowym body ale albo realizacja do 6 miesięcy albo niedostępna ;/

 

Gdyby ktoś znalazł(nie musi) i podał linka do dostępnej repliki byłbym bardzo wdzięczny :icon_smile:

Edited by Pikus97
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się czy to normalne i czy ktoś miał podobne zdarzenie...

 

Posiadam ASG/KWA LMT Defender RIS 16, wymieniona została gumka hu na czarną systemę, tłok na Core (http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Core-tlok-z-14-stalowymi-zebami-CNC/82), głowica tłoka na 0 i sp130 + modify (http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Modify-sprezyna-S130-/200)

Korzystam z batki 9.6

 

Wszystko chodziło fajnie po złożeniu i normalnie strzelało osiągi 510-520fps na kulkach 0,20

 

Przyszło do weekendowej strzelanki i w pewnym momencie zauważyłem dziwną nieregularną pracę repliki przy seriach, dłuższa seria do grupki ludzi i przestało strzelać.. tak jakby batka padła ale prąd był (bo tykało) :))

 

Po rozłożeniu okazało się, że wyrwało antireversal i go złamało.. a myślałem, że kwa jest troche mocniejsze a tu się składa przy s130 :/

Po złożeniu gearbox dalej dziwnie chodzi..

 

Jestem laikiem w tych sprawach i też chciałbym się dowiedzieć czy komuś się to przytrafiło.. czy oznacza to że koniec z auto na tej sprężynie czy może problem tkwi w czymś innym.

Link to post
Share on other sites

Muszę się pochwalić, a raczej żalić - zabiłem szkielet KWA.

Ale tylko ze względu na złe użytkowanie. Miałem zabrać replikę do serwisu po roku na przegląd, po 7 miesiącach poszedł szkielet. Smar się wytarł i uderzało na sucho.

M120, 8.4 NiMH

 

Dostanę medal najgorszego użytkownika replik?

Link to post
Share on other sites

Może chodziło o brak szczelniści głowica tłoka - cylinder?

Wtedy głowica wali całą siłą w głowicę cylindra. jeśli głowica cylindra jest metalowa to cała siła przenosi się na szkielet bez żadnej amortyzacji.

No ale przy 120 to raczej żaden lepszy gearbox nie powinien polecieć.

Link to post
Share on other sites

Muszę się pochwalić, a raczej żalić - zabiłem szkielet KWA.

Ale tylko ze względu na złe użytkowanie. Miałem zabrać replikę do serwisu po roku na przegląd, po 7 miesiącach poszedł szkielet. Smar się wytarł i uderzało na sucho.

M120, 8.4 NiMH

 

Dostanę medal najgorszego użytkownika replik?

 

Nie uwierzę, dawaj fotkę. Może to nie KWA. Gearboxy wytrzymują 150. Prędzej pójdzie tlok na full auto i lipo 3s..

Link to post
Share on other sites

No, uprzedzono mnie z fotami.

Może chodziło o brak szczelniści głowica tłoka - cylinder?

Wtedy głowica wali całą siłą w głowicę cylindra. jeśli głowica cylindra jest metalowa to cała siła przenosi się na szkielet bez żadnej amortyzacji.

No ale przy 120 to raczej żaden lepszy gearbox nie powinien polecieć.

 

No właśnie, a tu była metalowa...

 

Nie tyle co wysechł, a - dsc1064b.jpg

 

więcej repliki nie będę zostawiać bez otwierania na dłużej niż 3-4 miesiące...

Link to post
Share on other sites

Hehe, jak się nie dba o replikę to tak jest. TO SĄ ZABAWKI! A nie broń ostra!. W sumie to i ostra by wyłożyła się przy takich hardocore'ach.

 

Jasne, dlatego pisałem, że to tylko i wyłącznie moja wina. Strach przed mistycznymi wnętrznościami i głosy "nie rozbieraj bo nie złożysz" przyczyniły się do śmierci szkieletu. Mimo wszystko, gdybym wybrał replikę na początek o gearboxie v3, może aż tak źle by nie było. A tak, szło się wkurzyć kiedy znajomy z gietą JG ponad rok nic nie dotykał i nie miał kompletnie żadnego problemu. Nie jestem zresztą odosobniony jeśli chodzi o M-ki. Na 4 M-ki w teamie, z trzema coś jest nie tak... I to jeszcze szybciej niż z moją, bo po 3 miesiącach.

Muszę jak najszybciej nauczyć się rozkładać i, co ważniejsze, składać, bo inaczej to bardziej będzie opłacało się kupować nową replikę kupować niż oddawać komuś...

Link to post
Share on other sites

Na litość Boską, ludzie, co wy tu za defetyzmy siejecie?

 

Szkielet pękł, bo smar wysechł????

 

Jedyną opcją jaką widzę jest to że miałeś nieszczelność na stockowej głowicy tłoka (bo i prawda taka że ***owa ona a nie szczelna), wsadziłeś sobie tam jakąś m120 i masz ciężki palec.

 

Ewentualnie wada fabryczna.

 

Aha, gb w teorii może pracować nawet na sucho i nic tam nie ma prawa pęknąć...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

No, uprzedzono mnie z fotami.

 

 

No właśnie, a tu była metalowa...

 

Nie tyle co wysechł, a - dsc1064b.jpg

 

więcej repliki nie będę zostawiać bez otwierania na dłużej niż 3-4 miesiące...

 

Co to za syf na tej głowicy???

Jakiś badziewny ten smar...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...