Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A na dobrą sprawę, macie jakiś sposób na wyregulowanie silnika? Coś w stylu "skręć tak mocno aż silnik zacznie wolniej chodzić i odkręć o 3 obroty"? Bo ja robię to na ucho ale przedział w którym silnik wydaje te same tony jest dość szeroki (kilka obrotów w jedną i w drugą stronę)

 

Podejrzewam że miernik poboru prądu by zdał egzamin?

Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem do wymiany miałbym tylko głowicę tłoka, bo komory chyba sensu wymieniać nie ma, czy reszta częsci wytrzyma ?

(Głowica jest teoretycznie wentylowana, bo ma nawiercone otwory ... )

 

Moja obecna konfiguracja.

510 FPS (M130)

Zielona G&G

SHS Tłok 15 stalowych zębów - BL TR

Cylinder 0

Lufa Prometheus 509 mm

Silnik P&J na neodymach

LIPO 11.1 Turnigy

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ok dzięki za info na temat dł.duszy;)

A czy ktoś z was odbierał inną duszę bo nie wiem w którą stronę mam iść bo większość dysz do emek mają 21,20 więc są ciut krótkie.

Se czoło popychacza zeszlifuj o te 0,1mm i będziesz miał dysze 21,30mm....
Link to post
Share on other sites

Se czoło popychacza zeszlifuj o te 0,1mm i będziesz miał dysze 21,30mm....

 

Tak spoko już mam szlifa zrobionego i stockowa dysza nie dochodzi do końca i nie uszczelnia się z gumką przy wmontowanych Glowicach ultimate więc szukam innej dłuższej

 

Se czoło popychacza zeszlifuj o te 0,1mm i będziesz miał dysze 21,30mm....

 

Tak spoko już mam szlifa zrobionego i stockowa dysza nie dochodzi do końca i nie uszczelnia się z gumką przy wmontowanych Glowicach ultimate więc szukam innej dłuższej

Link to post
Share on other sites

A czym różni się mechanicznie gearbox KWA o zwykłego że chcesz zostawiać anty-reversal, niczym więc śmiało możesz go wyjąć i będzie działać tak jak ma , a co do montażu to już indywidualna sprawa jak masz zaufanego serwisanta to zleć jemy a jak nie to daj do GFC

Link to post
Share on other sites

Pytam z tego powodu bo podobno przy baterii 11.1 (auto) pokonuje 1,5 cyckla, chciałbym wiedzieć czy problem ten dotyczy również wersji 3 ...

Bo na filmikach widać bodajże ASCU v1 i v2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=UdiT9ciJ0oQ

http://www.youtube.com/watch?v=F6sOMPatmtk

http://www.kwausa.co...topic=11004&hl=

Edited by sirdagor
Link to post
Share on other sites

ASCU do KWA 2GX pasuje jak by był stworzony do tego GB. Mowa o ASCU V2 gen3 nie gen 3+. Żadnych problemów z montażem oraz brak jakichkolwiek przeróbek. Przerywacz jaki używałem to Guarderowski z wyłamanym pinem pod sprężynkę (konieczność). Zapadki przeciw powrotnej nie trzeba montować. Wszystko pracowało jak należy.

 

Tzw Overspin w ASCU jest spowodowany tym że w replice zamontowany jest silnik słaby, gdybyś trochę poczytał na necie to byś znalazł rozwiązanie. Silniki KWA nie należy do najmocniejszych. Ja przy silniku JBU HT nie miałem żadnego problemu a montaż ASCU to była czysta przyjemność. W instrukcji dołączonej do ASCU jest wszystko napisane, trzeba tylko poczytać instrukcje od A do Z zanim zabierzemy się do montażu.

 

Dodam że ja swojego ASCU używałem na 2x11,1V co dawało 2400mAh przy 50A stałego prądu i nie miałem żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Też walczyłem z ascu 2 i lipo 11.1 w kwa. U mnie ogólnie była kaszana, bo dysza rozwalała kulki i nawet na singlu strzelała jakimiś kawałkami kulek lub po 2. Skończyło się wymianą silnika na shs ht i po problemie. Pewno zostawienie anty-reversala też zda egzamin.

Link to post
Share on other sites

mam 610 fpsów w m16 na stockowej głowicy cylindra i aluminiową wetylowaną głowice tłoka, przemieliłem z 20k kulek i nic się z nią nie stało jak na razie może i dlatego ze strzelam wyłącznie na semi

 

A jaka sprężyna gumka lufa?

 

Do 450 fps, nie ma sensu zmieniać. Przy sprężynach 130, sugeruję zmienić głowicę, ale tłoka, przy 150 i więcej, na pewno cicha łożyskowana głowica tłoka wydłuży życie systemu.

Czyli mam rozumieć ze glowica cylindra zostaje stockowa a głowica tłoka może być ultimate wyciszona??

Link to post
Share on other sites

A jaka sprężyna gumka lufa?

 

 

Czyli mam rozumieć ze glowica cylindra zostaje stockowa a głowica tłoka może być ultimate wyciszona??

 

Ja mam na guarderze 130 tłok metalowymi zębami - jg piston,i głowicą z tworzywa sztucznego. Całość lekka i daje radę. Z 5000 kulek poszło i nic się nie dzieje (520 fps). Taką konfigurację złożyli mi w gunfire, udzielając gwarancji. Jak dasz wyciszoną głowicę tłoka, pewnie wytrzyma znacznie więcej, tyle że nie wiem, czy fpsy spadną.

Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumieć ze glowica cylindra zostaje stockowa a głowica tłoka może być ultimate wyciszona??

 

Konstrukcja stockowej głowicy cylindra KWA uniemożliwia użycie wyciszonej głowicy tłoka Ultimate. W tym przypadku będziesz musiał wymienić głowicę cylindra. Zamiast kombinować z wyciszoną głowicą tłoka lepiej zamontować POM'ową płaską.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...