Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa V


Recommended Posts

Ja jestem półślepy. Z daleka czerwony mankiet wygląda jak byle szmata zawinięta na ręce. Rozwiązaniem może być oficjalny ZAKAZ noszenia czegokolwiek czerwonego na łbie przez żywych a z koei NAKAZ czerwienienia czachy przez martwych. Wtedy w prosty sposó bo łeb będzie identyfikował kto zacz.

 

 

Przy okazji niniejszym zapraszam błądzących stalkerów na naszą farmę rodem z Luizjany. Oferujemy mocny bimber ze świecącej pszenicy, miejscówę do usmażenia kiełbachy, relaksującą muzykę country oraz kilka misji.

Wojskowych też zapraszamy, niech bimber wyrówna nierówności na drodze do pokoju w Zonie. Niechaj każdy będzie równo urżnięty, rozgrzany od środka i zdezynfekowany. Niech Zona daje pokarm i napitek wszystkim mieszkańcom!

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poldeck - stylizacja została już sprawdzona na Ociesękach. Dobrze zrobiona (kolor ciemnobordowy, wstawki subtelne np. na obrzeżu masek p-gaz czy na ładownicach, jednolite czarne wyposażenie) nie myli się z oznaczeniem trupa. Zwłaszcza, że w mechanice jest wyraźne wskazanie, że "szmata trupa" ma być co najmniej wielkości A4.

 

Niemniej nie widzę problemu z dopiskiem, że jako trup oznaczamy się np. od szyi w górę (pod ryzykiem powtórnego odstrzału), jeżeli wyeliminuje to ew. wątpliwości. :)

Link to post
Share on other sites

Oszczędność gardła i odległość identyfikacji (szmatę na głowie zauważysz z ~50m), mantrę "trup idzie" usłyszysz z ~10m ;)

 

------------------

 

Jak poinformował mnie Koszer i Siwy - w sobotę zamierzają odwiedzić nas władze miasta. Istnieje więc poważne ryzyko pojawiania się mediów. Z tego też powodu, do oświadczenia podpisywanego przed imprezą dodany został akapit:

"Z uwagi na obecność fotografów, jak też przedstawicieli prasy i telewizji zgadzam się na publikację materiałów zarejestrowanych z moim udziałem." Oczywiście osoby, które bezwzględnie nie chcą "zaistnieć" (nawet na czwartym planie w tle) proszone są o informację - postaram się jakoś zorganizować dla nich dywersję w sobotni poranek.

Link to post
Share on other sites

poldeck taa ku$@a zapraszaj na popijawe itp i będzie powtórka z ostatniego stalkera, gdzie 60 % wymuliło do domu po 4 godzinach LARP'a przez kaca... debile co żygali na ziemie i cedzili byle gdzie.

 

Mam nadzieje ze tym razem organizatorzy przypulnują śmiałków ostrych imprez.

Link to post
Share on other sites

Oszczędność gardła i odległość identyfikacji (szmatę na głowie zauważysz z ~50m), mantrę "trup idzie" usłyszysz z ~10m :icon_wink:

 

------------------

 

Jak poinformował mnie Koszer i Siwy - w sobotę zamierzają odwiedzić nas władze miasta. Istnieje więc poważne ryzyko pojawiania się mediów. Z tego też powodu, do oświadczenia podpisywanego przed imprezą dodany został akapit:

"Z uwagi na obecność fotografów, jak też przedstawicieli prasy i telewizji zgadzam się na publikację materiałów zarejestrowanych z moim udziałem." Oczywiście osoby, które bezwzględnie nie chcą "zaistnieć" (nawet na czwartym planie w tle) proszone są o informację - postaram się jakoś zorganizować dla nich dywersję w sobotni poranek.

 

ooooo to mam szanse na gwiazdorzenie w TV :icon_mrgreen: za skarby swiata nie odpuszczę takiej okazji mam parcie na szkło - tyle, że z ujemnym wektorem ciagu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Zarzuciłem temat na forum stalkerowskim, ale może ktoś z Łodzi lub okolic też tu zagląda - ma ktoś może miejsce na jedną osobę ze szpejem na trasę Łódź/Zgierz/Aleksandrów (do tych okolic mogę dojechać) - Nysa i z powrotem? Dorzucę się do wachy i jakiegoś czasoumilacza. Kontakt PW tutaj albo na forum stalkerskim.

Link to post
Share on other sites

Juza: to miała być stylizacja i sztuczny bimber. Więc bądź łaskaw się tak nie ciskać. Poza tym trochę kultury. "Samoocenzurowane" wulgaryzmy dalej nimi są.

 

A swoją droga jakbyś przeczytał z tego postu cokolwiek poza "zapraszamy na mocny bimber" to by było dla Ciebie oczywiste, że o prawdziwym mowy nie ma.

Poza tym ten pomysł został już odrzucony i będziemy zwyczajnie stalkerzyć.

Link to post
Share on other sites

Apropo Gułagu. Chciałbym zaapelować do orgów o całkowity zakaz wjazdu jakichkolwiek samochodów (nie biorących udziału w zabawie) na teren gry. Na ostatnie edycji STALKERa zdarzyła sie sytuacja, że zostałem uwięziony w Gułagu a następnie wraz z kilkoma osobami udało mi się uwolnić. Trzymając na muszcze jednego ze strażnikow wyszliśmy na główny plac fortu. A na nim kilka samochodów i sporo piknikujących osób, które nie miały założonych okularów. Wywiązała się strzelanina między nami a wymienionymi osobami wśród zaparkowanych samochodów. Wydaje mi się, że takie zdarzenia nie mają prawa bytu bo skończyc się to może uszkodzonymi pojazdami albo co gorsza uszczerbkiem na zdrowiu.

Link to post
Share on other sites

siemka :)

 

Zrezygnowałem z imprezy z przyczyn osobistych, pytanie do uczestników. Ktoś jest chętny na moją koszulkę?

Najlepiej z personalizacją, 34zł http://imageshack.us/photo/my-images/401/finalnypersonalizacja.jpg/

ew. bez personalizacji i "V" na plecach 30zł http://imageshack.us/photo/my-images/802/finalnybezpersonalizacj.jpg/ . Chętnych proszę o info na gg 20502056 :)

 

Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

UWAGA!

 

Lista osób objętych ubezpieczeniem od NNW, została już przekazana do ubezpieczyciela (PZU)! O ile nastąpiłyby jakieś zmiany osobowe (zamiany itp.) mogę je nanieść pod szczególnym wyjątkiem, ale maksymalnie do 24h przed imprezą. Potem nie będzie już możliwości przyjazdu "za kogoś".

Z racji faktu iż wyjeżdżam już dziś do Nysy i nie będę miał dostępu do internetu, wszelkie taki zamiany gdyby nastąpiły proszę zgłaszać niezwłocznie przez telefon -> 794-527-955.

 

Do zobaczenia w Zonie! :icon_cool:

Link to post
Share on other sites

Witam

 

W czwartek okolo godziny 23:00 wyruszam z Warszawy do Nysy .Mysle ze aby uniknac zbytniego scisku moge zabrac 2 osoby ,jedziemy yarysem wiec koszty nie powinny byc zbyt duze (spalanie okolo 5L ON na 100 km ) . Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt najlepiej telefoniczny na numer 603921089 .

 

Pozdrawiam

Tomek

Edited by tposlad
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...