Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Złego słowa o nich pomyśleć a co dopiero powiedzieć się nie da 8-) . Bezproblemowe zamówienie i wysyłka. Do tego zamiana hi-capów na low i miła zniżka. Karteczkę oczywiście też dostałem i morda od razu mi się uśmiechnęła. Sklep IMO najlepszy na naszym rynku. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Kupiłem u nich silnik ICS Turbo 3000. Jestem bardzo zadowolony, kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Paragon bądź F-Vat na życzenie.

W sumie, tanio i wygodnie. Szkoda tylko że nie ma opcji "za pobraniem" To moim zdaniem szybszy sposób kupna, niż czekanie aż kwota się zaksięguje na koncie.

Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep.

 

Podobne zamówienie - silnik ICS Turbo 3000 - bez przymusu rejestracji w sklepie, przesyłka bezproblemowo wysłana za pobraniem. Przy otwarciu paczki - miła niespodzianka paczka 500 kulek ICS 0,2g. Mała rzecz a cieszy. Oby tak dalej Panowie!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja zamówiłem L85, a po jakimś czasie baterię do repliki. Replika przyszła bardzo szybka, wręcz zaskakując mnie (spodziewałem się jej dopiero następnego dnia). Na baterię też długo czekać nie musiałem. No i gwarancja 18 miesięczna zdecydowanie mnie cieszy.

Sklep godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Złożyłem kolejne zamówienie w madonionie, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Paczkę dostałem dzień później, w dodatku pan Paweł objaśnił mi wszystko przez telefon, podając szacowany okres wytrzymałości zębatek łożysk i tłoka, aż po wymianę dystansera ; ) WIELKI PLUS !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Najbardziej zdenerwowało mnie oczekiwanie na wirtualną emkę kilka razy się okazało że nie ma jeszcze itp czas oczekiwania na asortyment to nawet kilka miechów.Dodatkowo gdy pytałem o obniżkę ceny repliki dowiedziałem się że nie ma szans 2 dni potem o 100zł obniżono więc oszukanie mnie dyskwalifikuje ten sklep następne kilka(naście?) miesięcy. Dodatkowo pomylili się z magami

TO WIELKI MINUS

z PLUSÓW

Replika

akumulator

kulki

wszystko co zamawiałem było następnego dnia

Edited by keltan
Link to post
Share on other sites

Miałem do czynienia z wieloma sklepami, czasem lepszymi a czasem... khe khe. Myślałem że już mnie nic nie zaskoczy, ale jednak. Zamówienie jak zwykle, rewelacyjna obsługa, szybka realizacja. Otwieram pudło z karabinem a w środku, oprócz oczywiście karabinu, magów, gratisowej buteleczki kulek (!) - karteczka z życzeniami "miłego strzelania :)". Niby nic, a morda mi się uśmiechnęła.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

M4a1 universal, batka, wolnoładowarka, kulki. Pan Paweł odpowiedział na moje pytania. Obsługa sprawna i rzeczowa. Jedyny minus...tydzień po otrzymaniu repliki jej cena na stronie internetowej spadła o 40 zeta :wink: Sklep godny polecenia. W przyszłości na pewno będę korzystał z ich oferty :uśmiech:

Pozdrawiam

Edited by suharinho
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Witam.Zakupiłem w madonion.eu galil ARM.Replika nie spełniła moich oczekiwań wiec na następny dzień ją odesłałem prosząc o zwrot na konto.Sklep w tym czasie miał przeprowadzkę do Krakowa.Wpłata szła 5 dni.Więc sprawnie.Cały czas bardzo dobry kontakt telefoniczny z Panem Pawłem ułatwiał sprawę.Bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek.Odbierał telefony nawet po godzinach działania sklepu.Sam sklep i Pana Pawła oceniam na 5+.Naprawdę polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Zanabyłem u nich moją eL'kę - wraz z tuningiem i dodatkami...

Synowi SIG'a 551 z tuningiem i dodatkami...

następnie zanabyłem ICS'ową CXP.08 na rynku wtórnym którą to od razu od sprzedawcy kazałem dostarczyć do Madonionów - przegląd odświeżenie itd...

Następnie zanabyłem konwersję M16 RAS z tuningiem i dodatkami...

 

 

jak widać - trochę styczności z nimi mam - choć mam do nich ponad 600 km :)

ale warto - nawet jeśli przekazywanie replik następuje przez kuriera :)

 

Zawsze jakiś rabacik czy miły dodatek, czy jakaś usługa extra - osobiście polecam.

Tak jak wcześniej ludziska pisali Pan Paweł służy pomocą i radą. Szybko miło i OK.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Absolutnie godny polecenia sklep. Przez jakiś czas rozglądałem się po sieci za dobrą repliką i zacząłem przeglądać madoonion.eu, mając na oku to i owo. Przy okazji wyjazdu do Krakowa wstąpiłem do sklepu stacjonarnego i... Wyszedłem z świeżutką, nowiutką C-15 Professional ICS'a. Obsługa bardzo uprzejma, fachowa, chętnie dzieląca się informacjami nt. replik, bez zbytniego owijania w bawełnę. Mimo, że wybrzydzałem i kombinowałem to udało się wymyślić rozwiązanie zadowalające mnie i mój portfel - a to wszystko w miarę szybko i jak najbardziej sprawnie.

Definitywnie będę częstszym klientem.

(Również kontakt mailowy, wcześniej był bardzo szybki.)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z czystym sumieniem mogę dołączyc do peanów pochwalnych na temat madonion. Kontakt telefoniczny bardzo dobry, na każdego maila dostaję zawsze wyczerpującą odpowiedź i rzetelną podpowiedź jeżeli sytuacja tego wymaga. Naprawy serwisowe to naprawdę prawdziwy ekspres. Przykładowo gearbox wysłany z Wrocławia w poniedziałek w czwartek miałem już w domu. Co ważne nie "wciskają" tego co akurat jest na sklepie tylko polecają to co akurat się sprawdzi, co niektórzy sprzedawcy czynią. ;-) .

Ponieważ wypowiadamy się tu na temat sklepów o produktach pisał nie będę ;-) .

Link to post
Share on other sites

Takoż i ja zapieję z zachwytu nad Paniami i Panami z MadOnion. Uszkodzona replika do serwisu dotarła wczoraj przed 11 (tak twierdzi tracking PP) a dziś przed 15 cieszyła już moje oczy, tyle że była sprawna. I choć usterka drobna, to i tak szacun za tempo. Serwis ekspresowy, kontakt przez telefon bardzo dobry, pozostaje podziękować i polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...