Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

W czym nosicie kulki.


Recommended Posts

Jakieś 450 szt w dużej szybkoładowarce, w ładownicy przy pasie. Następny 1000 w woreczku strunowym w plecaku. Od tego odejmij to, co przed rozgrywką wchodzi w magazynki (5x50 do głównej i 1x22 do krótkiej).

 

Jak czasem się trafi dzień z duża ilością napierniczania na łupance, to ok. 1000 potrafi łącznie zejść...

Link to post
Share on other sites

Ja cię nie rozumiem, najpierw się pytasz gdzie nosimy kulki, a potem się plujesz, że ci odpowiadam.

Bo on chyba oczekiwał na odpowiedź typu "w mega-pro-uber-snajper-taktyczno-strategicznym metalowym pudełku specjalnie przystosowanym do noszenia amunicji ASG" a nie po prostu "w kieszeni" czy "w magazynku".

Ja noszę 3 mid-capy i jeden hi-cap. Dodatkowo mam mega-pro-uber-snajper-taktyczno-strategiczne metalowe pudełko specjalnie przystosowane do noszenia amunicji ASG. Konkretnie takie (wybaczcie mały rozmiar zdjęcia ale innego na szybko nie znalazłem). Do niego wkładam oryginalny woreczek z kulasami. A i czasem noszę jeszcze jedną szybkoładowarkę.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

@ MarekMac - akurat kulki tam nosisz :hahaha:

 

Zamaist tak oczywistego miejsca przetrzymywania kulek jak woreczek, magazynek, pluszzzzz, czy atrapa granatnika/radiostacji ja przerobiłem bidon Isostara, tak że mieści w sobie równe 4.000 kulasów. W apteczce mojej kamizelki mieści się bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Tak, noszę kulki w pudełku po Rafaello. Pudełko leży sobie w plecaku lub obok niego w trupiarni. Nawet jak mi się woreczek z kulkami otworzy to się nie wysypią gdzieś na glebe czy do plecaka tylko do pudełka. Dodatkowo wkładam tam telefon bo za metalowym "pancerzem" jest bezpieczniejszy. A póki nie miałem gogli pozwalających nosić okulary korekcyjne to też je tam wkładałem (lub do mniejszego metalowego pudełka po jakiś perfumach).

Link to post
Share on other sites

Ja to widzę że osoby sb tutaj zrobiły szpan temat z tym ile oni mają magów.

WIEM KUR... KURCZE ŻE NOSI SIĘ KULKI W MAGACH.

Oczekiwałem jednak innej odpowiedzi niż nosenie kulek w magach i w woreczkach. Ale widać że temat niektórych przerasta.

Co by nie było innym dziękuje za jakieś normalne odpowiedzi :icon_smile:

 

Ps. temat można zakmnąć bo widzę że środowisko nie ma jakiś ambitniejszych pomysłów :)

Edited by asekrutor
Link to post
Share on other sites

A czego oczekujesz, zakładając temat "W czym nosicie kulki"?

Jeśli to jest szpan, że dzielą się informacją i odpowiadają dokładnie w czym noszą kulki, to ja nie wiem...

Nie przychodzi mi nic do głowy w czym jeszcze można nosić "naboje asg", wszystko co mi wpadło do głowy było wymienione w tym temacie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...