Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Nie wiem jaką broń mam wybrać, co byście mi polecili albo inna alternatywa.

 

Czytałem artykuły na temat "Tokyo Marui Desert Eagle.50AE Hard Kick" i po czasie średnio przypadła mi do gustu, jeśli chodzi o wymianę części.

 

 

Też zastanawiałem się nad "Tokyo Marui Model 17 Gas Blowback Pistol (Gen 3)" ale na stronie SpecShop była mała uwaga. "UWAGA! z powodu technicznej wady modelu G17 3rd (nie dotyczy pozostałych replik Marui), replika została wycofana ze sprzedaży."

 

 

Spodobał mi się między innymi "Tokyo Marui Model 18C Gas Blowback Pistol".

 

 

Lub jakieś inne sugestie z waszej strony do wyboru "broni".

 

 

 

Z góry dziękuje.

P.S. Cena nie gra roli...

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Nie wiem jaką broń mam wybrać, co byście mi polecili albo inna alternatywa.

 

Czytałem artykuły na temat "Tokyo Marui Desert Eagle.50AE Hard Kick" i po czasie średnio przypadła mi do gustu, jeśli chodzi o wymianę części.

 

 

Też zastanawiałem się nad "Tokyo Marui Model 17 Gas Blowback Pistol (Gen 3)" ale na stronie SpecShop była mała uwaga. "UWAGA! z powodu technicznej wady modelu G17 3rd (nie dotyczy pozostałych replik Marui), replika została wycofana ze sprzedaży."

 

 

Spodobał mi się między innymi "Tokyo Marui Model 18C Gas Blowback Pistol".

 

 

Lub jakieś inne sugestie z waszej strony do wyboru "broni".

 

 

 

Z góry dziękuje.

P.S. Cena nie gra roli...

 

 

to jest fajne http://www.asg.com.pl/Foliage_Warrior_Hi-capaColt_Tokyo_Marui_uzywana,p,6004.php :)

mam glock 17 TM i wszystko z nim ok 3 gen

Link to post
Share on other sites

Ja mam tego cudaka http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_Tokyo_Marui_Tokyo_Marui_Government_Mark_IV_Series_70.htm . Pistolet super wypaśny :icon_lol: . Jestem bardzo zadowolony. Zasięg i blow back - super. Podejżewam, że wszystkie pistolety od TM są świetne więc wszystko co wybierzesz z tej firmy będzie strzałem w 10'tkę :icon_razz2: .

Link to post
Share on other sites

Weź cokolwiek z TM. Wszystkie ich repliki są świetne acz mają różne wady i zalety. Glock TM nie ma żadnych wad, nie wiem skąd specshop to wziął. Skłaniał bym się ku FN 5-7 ale po pierwsze- przydadzą się do niego duże dłonie a po drugie części jest niezbyt wiele. Pomyśl nad PX4, bardzo sympatyczna replika. Może beretkę tactical master? Nie wybierzemy za Ciebie.

Link to post
Share on other sites

No właśnie..

 

A wracając do Tactical Mastera; miałem tą replike i nie byłem zachwycony.

Nie wiem jak to wygląda z innymi "starymi" berettami TM ale ten model moim zdaniem odstaje od innych klamek TM.

Mianowicie dosyć "miekko" pracował zamek, czyli bez wyraźnego odrzutu. Sam zamek był też zbyt delikatny i nieco "giętki".

Przyglądając się nowej beretcie TM ( jej zdjęciom ) zauważyłem zmienione elementy wewnętrzne - myślę, że ma to związek z poprawą jego działania. Przełożyło się to przy okazji na wyższą cene, niestety..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem wewnętrznych różnic pomiędzy starymi i nowymi berettami. Tactical master ma inny zamek i może z tego wynikaja pewne różnice ale nie wiem nic o "starych" i "nowych" generacjach tych samych replik.

 

Może trzeba było wyczyścić? :D Bo przerobiłem kilka jeśli nie kilkanaście beretek TM i BB zawsze był na bardzo fajnym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Aaaa, bo to A1 jest, faktycznie, najnowszy model, chyba sprzed niecałego roku. Tu jest kilka zmian. Zapomniałem o nim i w głowie miałem cały czas beretty silver, tacmaster i klasyczną, te się niczym nie różnią mechanicznie.

 

O, w nowych widzę, że skrzydełko bezpiecznika wreszcie na dwa imbusy. Zrzut kurka wymusił inna konstrukcję mech kurkowego więc tu różnice są. Plasticzana krzyżykowa prowadnica sprężyny?! Ouuu...

Link to post
Share on other sites

Witaj,przez jakiś czas miałem glocka 18c z tm,ale był dla mnie strasznie niewygodny,a od paru dni mam Hi cape 5.1 i jest ekstra,moze ta lufa zewnetrzna z plastiku wyglada tandetnie,ale kiedys sobie wymienie:)

A,no i znalazlem ja w polskim sklepie za 400pln,wiec w sumie okazyjna cena,

 

 

Mogę prosić o link?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Osiągowo- nieźle a nawet lepiej. Wykonaniowo- tak samo dobrze. Trwałościowo :D troszku gorzej ale nadal bardzo dobrze. Trzeba poprawić lufę zewnętrzną bo otwory jej się jajowate robi (lufa zew jest elementem przenoszącym uderzenie zamka przy ruchu do przodu). Warto ją dorobić ze stali. Co jeszcze- części nie ma na razie dużo ale są więc problem niewielki. Klamka wymaga długich palców aby było wygodnie. Wielka zaleta to ilość gazu jaka włazi do magazynka i celność w stocku.

Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecic Glocka 17 TM. Świetna replika

Niedośc, że świetnie wykonana to osiągi są niesamowite. Każdemu kopara opada jak mu pokazuje jak to cacko strzela.

 

KSC to zabawka przy TM

A właśnie jak już o glockach mowa to nasunęło mi się jedno pytanko, i tu zwracam się z nim szczególnie do pana Dexa bo zapewne zna temat. Czy montaż metalowego zamka w 17 np. marki PGC wymusza jakieś dalsze posunięcia w upgradzie ? Czy nie ma to większego wpływu na żywotność repliki ?

Edited by dymek_nh
Link to post
Share on other sites

dexter ja na razie tego nie wymieniałem. (głowica tłoczka, cylinderek) co to da przy wymianie zamka? większego kopa, większą szczelność? cylinderek pewnie będzie bardziej wytrzymały i nie pęknie tak szybko a gł. tłoczka?

Edited by spite
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozwól, że jeszcze ja wcisnę swoje 3 grosze.

 

Replika Colta1911A1 jest boska. Używam jej od jakiegoś czasu i żadnych wad poza gazożernością (22 kulki z 26 zostają wystrzelone po nabiciu gazem)

 

 

EDIT: Tu masz link: http://taktyczny.com/pistolety-i-rewolwery/green-gas/pistolet-colt-1911a1-tokyo-marui-green-gas.html

Edited by dr Ziolo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...