Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wei-Tech M4 z dwudzielnym gearbox'em Katana system


Recommended Posts

Czy wiadomo juz cos wiecej, niz tylko z filmikow z YT z prototypem?

wybaczcie brak polskich znakow, poszie z anglojezycznego smartfona

 

Pozdrawiam

 

 

edit:

dziś dopiero mogłem sprawdzić, na stronie producenta "oczekiwanie na patent", wiec możemy jeszcze trochę poczekać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chętni zawsze się znajdą. Ciekawe który to sklep?

 

edit Już znalazłem choć nie było to takie proste, cena może i nawet nie taka wysoka około 1500. Ciekawe po ile cylindry. Podoba mi się to, że większość części jest kompatybilna. Z tego co widać to cylinder jest z alu, miejmy nadzieję, że te 450 wytrzyma bez problemu na full auto. Martwi mnie tylko sposób podawania kulek, coś musi odciągać dyszę. Cylinder nie jest podobny do systemu ICS-a. Więc musi być to zrobione inaczej, coś mi się wydaje, że jest to coś podobnego do PTW, jednak pewności nie mam.

Edited by separator
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak sobie głośno myślałem, że było by fajnie, jak by sprowadzili taniej, niestety to tylko gdybanie. Jeżeli cena w GF (lub innym sklepie)była by podobna do ceny po sprowadzeniu z WGC, to było by miło. Z racji, że jest to nowy system, gwarancja była by czymś miłym i przydatnym, napweno na początku. Tak z innej beczki, fajnie by było tam wsadzić ASCU, jezeli by pasował. Potem tylko czekać jak zrobią komorę dedykowaną do tego systemu i może by to jakoś działało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...