Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

War Thunder


Recommended Posts

Na AB właściwości samolotów takie jak zwrotność, wznoszenie czy prędkość nie mają żadnego znaczenia. Dopiero widać do na HB i ten tryb wszystkim polecam, dużo większa radość ze zdobycia zestrzelenia. Nie ma takiego chaosu, można latać w drużynie i wzajemnie się pilnować.

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie przesadzajcie z tym że w AB parametry samolotów nie grają roli. Grają! W zależności czym lecisz musisz inaczej się zachowywać, przyjąć inną taktykę np. latając P-36 Hawk nie będziesz wchodził w DF, tylko atakował BnZ. W HB jest to o wiele bardziej widoczne, ale w AB także trzeba brać to pod uwagę.

Inną sprawa, że jest to jeszcze beta wersja gry, nie wszystkie samoloty w AB są tak zoptymalizowane np. wspomniany IŁ.

 

Odnośnie OP Radzieckich maszyn: toż to latające cegłówki są!

Link to post
Share on other sites

Ojoj ale jakby zrobili takie gwiezdne wojny w stylu WT. Olej studia zostań pilotem X-winga :maniak_killer: A jeszcze jakby dali myśliwce z wojen klonów to kisiel w gaciach. To żeś mnie teraz nakręcił, czas zaliczyć serię po raz miliardowy. Koniec op, a Ił-2 faktycznie jest latającym bunkrem o zwrotności gokarta i sile ognia gwiazdy śmierci :D

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak kolega Nanteris napisał AB to masakra człowiek sie odnaleźć nie może

historyk to juz co innego ruskie nie koksują trzeba grac tak aby wykorzystać atuty swojej maszyny wtedy sie przekonacie co to walka i taktyka 4 zgranych ,zdolnych pilotów w składzie potrafi wygrać bitwę nawet słabszymi maszynami

 

polecam tym którzy jeszcze nie spróbowali, wejść na ogólny kanał TS WT i dołączyć do wolnego składu zawsze ktoś gra,

polatać z innymi pilotami na HB mnie tez można spotkać służę pomocą mimo ze nie jestem super graczem:)

zapraszam

Link to post
Share on other sites

Na HB faktycznie jest kozacko, ale bez joysticka jakoś całkowicie się tam nie czuję. Pograłem jeden dzień na pożyczonym joyu i konkretnie było, na myszce nie ogarniam całkowicie na hb, cały czas trzeba pilnować żeby celownik niedaleko kółka był bo inaczej instruktor samolotem szaleje. Zbieram na porządny joystick i wtedy odpalam HB, a do tego czasu podkoksuje załogi i samoloty, taki mam plan :D

Link to post
Share on other sites

Na HB faktycznie jest kozacko, ale bez joysticka jakoś całkowicie się tam nie czuję. Pograłem jeden dzień na pożyczonym joyu i konkretnie było, na myszce nie ogarniam całkowicie na hb, cały czas trzeba pilnować żeby celownik niedaleko kółka był bo inaczej instruktor samolotem szaleje. Zbieram na porządny joystick i wtedy odpalam HB, a do tego czasu podkoksuje załogi i samoloty, taki mam plan :icon_biggrin:

 

Joystick i HB ? Hmm nie jest to za dobre połaczenie bo traci się mocno na szybkości celowania. Polecam latanie mysz + klawiatura. To nejlepsza opcja na ten tryb gry.

Link to post
Share on other sites

Najwygodniej celować myszą i strzelać, a na strzałki sobie ustawić całe sterowanie samolotem, żeby wspomagać kołowanie samolotem we własnym stylu, a nie tak jak komputer proponuje. I gdzieś blisko mieć klapy, żeby ciasne zwroty robić na klapach jak ma się kogoś na ogonie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Największy ból to bombowce. Spadają jak liście na jesień. B25 to cegła. SB 2 bez użycia klap nie zrobi nurkowania, a z klapami rzuca nim po całej mapie. Wellington za to trochę kopa dostał, ale to nie sprawia że przeżyje zbyt długo. BF 109 - na HB w BnZ, nie da rady nim wycelować! jest cały temat na forum WT w sprawie rodziny BF 109. Wg. mnie japońce podskoczyły w górę. Brytole także. Amerykanie tak sobie - coś w górę, coś w dół. Ruskie to już OP. Niemcy w dół. Patch wg mnie kiepski. Naprawili buga, dodali dwa w zamian :/

Link to post
Share on other sites

To akurat jest bez sensu. I16 i i153 ( wraz z wersjami zmodyfikowanymi ) były naprawdę zwrotne, co wielokrotnie udowadniały ( ot np w walkach z japończykami ).

A że hurr fajnei lata to jasne :D Ale w kołowej żeby siedział na ogonie dwupłatowi ... coś nie halo.

Temperowanie powinno odbyć się na średnich tierach i przede wszystkim na iłach 2, które dalej kręcą jak oszalałe, a z oryginału, poza nazwą, wyglądam i z grubsza uzbrojeniem mają tylko pancerz. Charakterystyki lotne mają z dupy wzięte.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie dużo lepiej się zarabia. W sumie nie wiem dlaczego, nie pamiętam żeby coś przy tym majstrowali. Na Bf 109 i na arkejdach i na historykach lata się lepiej niż wcześniej. Bombowce faktycznie ładnie spadają z nieba, brytole - nie zauważyłem różnicy (nie licząc tego, że jeden gość w spitfierze trzy razy z rzędu wysadził mnie jednym strzałem), ruskie jak były op tak dalej są, szczególnie wspomniany kilkukrotnie Ił-2.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Właśnie widziałem u kumpla ( niestety mój komp zdechł i nie bardzo mam jak to przetestować :( ). Jednakże zdążyłem podpatrzeć, iż w jednej turze da się samolotem i czołgiem, podebrawszy do tego drugiego załogę z samolotu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...