Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zębatki i łożyska SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie polecacie zębatki shs do springa od m120 maks m150. Chciałbym je włożyć do ICSa. Bateria aktualnie 7,4v ale będzie lipo 11,1v.

Ogólnie zależy mi na:

-dość szybkiej reakcji na spust m150 only semi poniżej tzn. m130 będzie szło auto.

Które zębatki lepsze:

-shs 100:200

-shs 100:300

Czy pasują one do tłoka z normalnymi zębami? Planuje kupić shs 14 ząbków. Silnik jak mam aktualnie to ICS turbo-3000. Polecacie silnik wymienić ? Proszę o wasze pomysły i opinie co by tu zmajstrować :)

Link to post
Share on other sites

Jak 16:1 i 11V to myślę, że nawet przy M140 przekroczą wtedy 20 kulek na sekundę. A to już jest jednak naprawdę dużo, magazynki lecą jeden za drugim. Także jak wolisz, mnie przejście z 18:1 na 16:1 dodało 2-3 kulki do rofu czyli z ok 10-11 na 12-13 przy lipo 7,4V przy M120. Na 11V miałem nie wiele mniej niż 20 i osobiście to nie chciałem na tym strzelać a mój silnik i tak jest dość powolny. Twój ICS jest spokojnie o połowę szybszy. 16:1 oraz 18:1 z powodzeniem dadzą ROF w okolicach 20 albo nieco ponad. 100:200 to będzie gdzieś 15-16 co i tak jest aż nadto wystarczające a silnik nie będzie się tak męczył.

Link to post
Share on other sites

W poprzedniej replice miałem 19-20 kulek na m120 i było ok a jeszcze przed to 25-26 ;]. Ale i tak ja strzelam na semi w większości przypadków a auto cóż w wyjątkowych sytuacjach się przydaje. Szło wyrobić szybszy rof na semi niż inni mieli na auto ale bywa i tak :icon_razz2: . Grunt aby nie zrobił się jakiś dubelek na semi to będzie dobrze. Dzięki za odp.

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dostałem zębatki i powiem że piszą na nich RF 35-38 na silniku high-speed a 28-32 na high-torque spring m110-m120 hmm ciekawe co wyjdzie u mnie :D. Łożyska 6mm ślizgowe i na baterii jak na razie 7,4v. Osobiście powiem że takie informacje z tylnego opakowania by się przydały na stronie produktu. Chodź to dane teoretyczne ułatwiło by życie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam.

Jako iż jestem początkujący odnośnie tuningu wewnętrznego chciałem się Was poradzić, a mianowicie odnośnie zębatek. Chcę włożyc do GB(tzn. relika pójdzie do jakiegoś serwisanta) SP 140 Guardera. Póki co posiadam batkę FF 1500 9,6 , ale zamierzam zmienić na lipo 11,1. I tu moje pytanie czy na zębatkach 100:200 produkcji SHS będę miał ROF lepszy niż na stockowych zębatkach? :). Dodam jeszcze, że moja broń do HK 416 SRC gen. III

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...