Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zębatki i łożyska SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zębatki SHS 16:1+m135 elment +prowadnica łożyskowana+tłok ultimate 14 st zębów + głowica + stockowy cylinder cyma V3 + dysza stock + lufa 6,08 =508 fps w cm 048S

Jak dla mnie daje radę nawet w mrozie -12. sprawdzone, nie zniszczone, działa dalej kulek jak na razie ok 8 000 (2 opakownia)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam takie pytanie do posiadaczy zębatek SHS.

Czy uszkodziliście/ "same" się uszkodziły i jak długo działają bez awarii?

Głównie chodzi mi o rodzaj zębatki, przebieg na sprężynie ..., ew. awaria :)

 

Zacznę..

 

100:200, M130 Guardera, Silnik Turbo X-HT, przebieg niewielki bo parę tyś ale jak na razie bez problemu :)

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

@MyN3

13:1 ;m130 ultimate , silnik pj (ten mocny) -rof 20 bb/s- przebieg 4 paczki kulek 0,25g -generalnie replika nie oszczędzana i często i gęsto leciały 10-15-30 sekundowe serie (m249) - wszystko śmiga jak należy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dobra pany, prosiłbym o poradę które zęby wsadzić do mojej emki. Konfig będzie taki:

silnik o zwiększonym momencie, tłok z metalowymi zębami, 130 guardera, zestaw cylindra od systemy, mosfet z ab, kabelki niskooporowe, bateria lipol 11,1V badź 7,4V. Co chcę osiągnąć? Dobrą reakcję na spust oraz pewien zapas wytrzymałości zębów na wypadek wymiany na 140. Dziękuję dobranoc :cool:

Link to post
Share on other sites

Za dużego wyboru na chwilę obecną nie masz.Wszystkie 100:200,100:300,32:18:1 itp są niedostępne.Na taiwanie są dostępne 16:1.Obecnie sam ich używam na sp120.Spokojnie uciągną sp130.Jedyny problem to rof.Móje na silniku eg1000,który jak wiadomo nie jest jednym z mocniejszych,i na batce 11.1 20c daje rof 22k/s.Na 7.4 30-50c było to jakieś 15k/s

 

Tutaj są dostępne 100:300.

zębatki

Swoja drogą wie ktoś coś o zębatkach acm?pojawiły się ostatnio w niektórych sklepach.Czy to nie są czasem rebrandowane shs'y?

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Również nie znalazłem w PL dostępnych innych niż w/w...

Ale jeśli jesteś bardzo zdeterminowany to mogę Ci zamówić z Singapuru niestety cena wynosi ok 90zł

Ale za to SHS 100:200, 100:300, 16:1, 18:1, 32:1 jakie tylko chcesz :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...