Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od siebie tylko dodam, że byłem dziś w sklepie i macałem. Nawet, nawet jak za tą cenę. Działający bolt catch (!), gearbox podobno inny (wg. serwisanta lepszy) niż w mp5, metalowa komora hop-up i uwaga, bardzo powtarzalne 440fps w stocku na chińskiej 120tce. Jedyne do czego mieli zastrzeżenia to okablowanie, podobno zaczęło się bardzo grzać przy zwykłym pomiarze na chrono. Wszystko się tyczy wersji CM005. Teraz czekamy na recenzje użytkowników. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Dobra mam real foto :icon_mrgreen: Po otwarciu pudła zastała mnie bardzo miła niespodzianka a dokładnie wykonanie emeczki ale o tym za chwile.

Pudełku zwykłe kartonowe z nalepką z tym co w nim się znajduje w środku DSC_0032.jpg wypełnienie z miękkiej pianki dobrze zabezpiecza replikę DSC_0033.jpg

Co do wykonania replika bardzo miło mnie zaskoczyła jakoś wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie powierzchnia matowa lekko podpadająca kolorem lekko podpadająca pod grafit wzbudziła zachwyt mojego oka . .

Jedyne do czego mogę się doczepić to luz na kolbie ale to standard w emkach .

W zestawie mamy rączek taktyczna :P osłony szyn ris mag hi cap podaje dobrze szajsowatą baterie i ładowarkę na początek wystarczą ale trzeba być nastawionym na szybką wymianę owych rzeczy

DSC_0034.jpg

 

Co do osiągów i pracy gerboxa oraz hop up .

Replika ma ponad 400 fps komora hop up metalowa ten sam materiał co w cm040 i modelach +

Replika nie chodzi najciszej ale powtarzalność strzałów jest dobra rof ok 10-12bb;s zasięg skuteczny mierzony dalmierzem to 54 metry

Jak bym czegoś zapomniał napisać to pytać

DSC_0036.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0038.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0041.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0043.jpg

Link to post
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na zdjecia. A tak nawiasem będą też zdjęcia GBtej cymki. Szkoda, że Cyma od razu nie zrobiła kopii 2GX

Z cymowskiego shit metalu? Gearbox KWA 2gx waży 2 razy tyle co cymowski v3. W dodatku ołowiu tam nie napchali. Lepiej dołożyć te parę zeta do KWa cqr mod1, póki są..

Link to post
Share on other sites

@Rafik1213

W jakim sklepie zamawiałeś?

Biała Bron w łodzi :icon_wink:

Ris ma luzy?

Ani drgnie jak jednolita bryła

 

Można poprosić o fotki GB z zewnątrz?

 

Gerbox z oględzin wygląda jak cymowski v2 z mp5 tak będę je miał

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przestrzelany m16 od cymy i tak:

 

-bolt nie działa - ale to kwestia sprawdzenia czemu

- strzelanie

- głośna praca (jak ak cm042)

celnosc pomiar dokonany miara budowlana-tasmowa:

maksymalny zasieg na ktorym strzaly lokowane byly w sylwetce to 55m

sensowny zasieg to 50m (serie 3-4 pociskowe)

45 metrow pozwalal na lokowanie strzalow 10/10 w drzewo na ogniu pojedynczym

minimalny zasieg to 25m - 20 m - na 10 m dotkliwy bol

do strzelania urzyto kulek G&G 0,25

 

i uwagi:

- do wymiany lufa i gumka

- dysza jest nieprofilowana (podobna do PJ) - przy wymianie komory hop-up podejrzewa ze tez bedzie do wymiany

- spasowanie body - szpara ok 0,7 mm miedzy low i upper reciverem

 

+ piny ktore nie wypadaja same

+ sprezyna o niejednakowym skoku

+ matowa kolba (ale dosc zybko sie posciera)

to tyle jak by co to pisac..

Link to post
Share on other sites

Rafik

A jak kable się sprawdzają bo podobno nie są za dobre.

Kable a raczej twarde druty do wymiany po prostu chiński stock jaki dają w cymach i boyaich i tym podobnych do wymiany na 1 miejscu

 

Również mnie bardzo interesuje jak wygląda sprawa z bolt'em :icon_smile:

Działa łapie za każdym razem nic do zarzucenia

 

 

Swoją drogą z czego zrobione są okładziny?

Cymowski szajsABS, czy cud miód nylon?

 

Nie jest to szajsowaty abs odblaskowy jak .... tylko matowe miłe w dotyku

 

Złe info silnik młotka nie utrzymuje licho :icon_cry: w cm048 mimo 4 lat nadal chwyt pistoletowy łapie wszystko stalowe jak leci ...

Link to post
Share on other sites

Rafik

Czy oprócz gumki hu, kabli (oraz przy okazji mozna deansy założyć) coś trzeba wymieniać żeby dobrze działała. Czy twoim zdaniem replika jest warta ceny oraz polecenia oraz czy jest porównywalna jakościowo z cm 048.

Link to post
Share on other sites

Zapewne kable na modelarskie silikonowe, mosfecik pod LiPO'lka, wtyczki T-Connect najlepiej, gumka Hop-Up, lufencje zapewne by się zdało na jakąś preckę i jak wspomniał rafik1213 można by było silnik.

 

Miło by było, jak by ktoś wstawił materiał filmowy, który pokazuje jak strzela replika, kulture pracy GB, szybkostrzelność i sam dźwięk strzału. Silnik niekoniecznie musi być do wymiany, pewnie jest zamontowany jakiś neutralny, lub Torque-Up jak jest ponad 400 fpsów w tej eMce. Czekamy na jakiegoś śmiałka co "wybebeszy" gearbox na gwarancji dla potrzeb naukowo-badawczych :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...