Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

A więc tak :). Już replika była na kilku strzelankach. Przemieliła razem około 2k kulek. Kultura pracy bardzo dobra tylko to brzęczenie sprężyny... Polecam zrobić teflon fixa ;). U mnie mocno uszczelnił komorę z gumką zieloną G&G.

Wrażenia z repliki są bardzo dobre :). Replika którą posiadam to SA-A05. Używam do niej magwella od TMC na ris i bardzo dobrze się sprawdza ^^. W bolt catchu jest różnica między moim modelem, a modelem kolegi SA-B01. Chodzi mi o dźwięk który wydaje u niego jest tylko pstryk, a u mnie słychać takie brzęczenie sprężynki. Jego lower reciver jest chropowaty, a mój gładki jak upper. Oznaczenia jeszcze nie schodzą.Guma na kolbie ma dobre mocowanie przez co nie ma szans odpaść :D. Replika według mnie jest godna polecenia ;) i stanowi dobrą bazę pod tuning.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oznaczenia nie schodzą i nie zejdą, mojej zaraz styknie 11miesięcy - nie ubyło nawet kawałeczka oznaczeń, a giwera tyrana praktycznie co tydzień. Dla mnie ma to nijakie znaczenie, ale piszę jakby ktoś się o nie martwił :icon_smile:

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Mimo iż na gwarancji to otworzyłem GB, umyłem, przesmarowałem, wypodkładkowałem. Warto to zrobić, bo co tam się dzieje... Dodam tylko, że u mnie nic złego się nie dzieje, zgubiłem tylko jedną czy dwie atrapy pinów, chyba licho były wklejone.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Może ktoś się orientuje które magazynki pasują do emek Specny? Próbowałem szukać, ale wiele nie znalazłem. Interesują mnie metalowe.

 

Polecam metalowe lowy Boyi - te tanie. Siedzą jak skała,wypadają fajnie i podają wyśmienicie :icon_smile:.

Edited by Fishbonee
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...