Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

Pewnie jakiś pejsbookowy wymysł. Te emki specny wyglądają naprawdę solidnie, nie są może ideałami (konieczność rozebrana po zakupie) , ale cena też robi swoje.

Za jakiś czas może też coś więcej o tuningu napiszę , bo kolega się zastanawia czy nie wpakować czegoś mocniejszego do środka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie, miałem dzisiaj okazje obejrzeć specnucha z marca tego roku. Jest kilka różnic...moja specna jest z lipca2013, emka z marca2014 ma bardziej matowy kolor i fakture (coś co już bardziej przypomina g&p), nie ma oznaczeń modelu na prawej stronie gniazda, prowadnica kolby ma inną fakture (też mniej się świeci od tych poprzednich), chwyt pistoletowy jest wykonany z bardziej tandetnego plastiku niż w wersji 2013, kolba również inna faktura, teraźniejsze nie posiadają oznaczeń LMT. To chyba na tyle co udało mi się zauważyć. Była to wersja M4 CQB z klasycznym risem całkowicie stockowa, moim zdaniem na chwile obecną tylko guma do wymiany. A i bym zapomniał: na stockowej lufie o wiele lepsze skupienie i celność niż na pseudo precce madbulla :P

Link to post
Share on other sites

10510188_800027223363131_1214812215_n.jpg?oh=389fe4c526bb87e7c15e64cef59de020&oe=53B2DED3&__gda__=1404233283_98ef5ce0c44e197c00b94e90da8b2d0e

Okoliczności bliżej nie znane. Obstawiałem pękniętą sprężynkę ale widok po otwarciu GB mnie zaskoczył. Poza tym przebieg ok. 8-9k na stockowej sprężynie i teraz z 7k na M130 SHS. Ze stoka są : szkielet, tłok, zębatki. Wszystko trzyma się bardzo ładnie. Tłok ma troszkę zjechany pierwszy ząb, ale to przez to, że na stockowej sprężynie działał bez ustawionego AOE.

Link to post
Share on other sites

Dostałem specne kolegi w której grzebałem ale teraz pojawiła sie usterka - na semi raz naciśniemy - replika strzelca kilka razy sama jak na auto i milknie, na auto - podobnie albo nie strzela. Wczoraj zamilkła na amen :) Zobaczę co jej dolega :)

Link to post
Share on other sites

Jak będzie dostępny to ściągnę Turnigy Nano-tech 3S 2000mah w trzech patykach. Z moich pomiarów na 90% zmieści się w kolbie SF z wykorzystaniem prowadnicy i powinno jeszcze w niej ucisnąć mosfet. Tylko jak pisze kolega wyżej składanie kolby skończy się na 2-3 kliku.

 

Dzisiaj mogę już potwierdzić to co pisałem wcześniej. Wspomniane lipo:

http://asg.warszawa.pl/p,turnigy-nano-tech-2000mah-3s-15-25c-lipo-airsoft-pack-trojdzielna,7987.html

mieści się z palcem w...Po jednej celi w boki kolby SF + trzecia w prowadnicę kolby. I w prowadnicy upchnąłem jeszcze mosfet + AB czyli na 2 tranzystorach i mały pęczek kabli. Minus jest taki że kolba nie chowa się na ostatni klik i zaślepki bocznych tuneli mogą nie mieć miejsca. Ale wg mnie to nic w porównaniu z tym co dostajemy - ryj się cieszy :icon_smile:

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

Czyli chinczyki produkują jak im sie podoba :icon_razz: A co do precki madbulla - nie śmiałbym kłamać! Na stocku jest lepiej, ale może taka lufa sie trafiła, cholera wie.

Eh, przecież to prawda wszystkim znana, że Madbulle i inne budżetowe castorurki nic nie dają. Wałkowane miliony razy, chcesz precyzji? PDI, Promyk, KM Head.

 

Prawda i nie prawda, nie chcę wywoływać bólu pośladów, ale ja trafiłem z lufą madbulla i naprawdę ładnie kulki mi latają.

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites

snapback.pngUżytkownik rocker21 dnia 29 czerwiec 2014 - 21:13 napisał

 

Czyli chinczyki produkują jak im sie podoba :icon_razz: A co do precki madbulla - nie śmiałbym kłamać! Na stocku jest lepiej, ale może taka lufa sie trafiła, cholera wie.

snapback.pngUżytkownik MrMCET dnia 29 czerwiec 2014 - 22:16 napisał

 

Eh, przecież to prawda wszystkim znana, że Madbulle i inne budżetowe castorurki nic nie dają. Wałkowane miliony razy, chcesz precyzji? PDI, Promyk, KM Head.

 

Prawda i nie prawda, nie chcę wywoływać bólu pośladów, ale ja trafiłem z lufą madbulla i naprawdę ładnie kulki mi latają.

Co prawda to nie temat o lufach precyzyjnych, ale dodam od siebie, że mam w moich replikach 3 Ultimate 6,03 mm i jestem usatysfakcjonowany ich działaniem.

Link to post
Share on other sites

Miałem nadzieje że obecne wersje giwer mają ją w stocku. Przynajmniej na początku nie było wogóle mowy o możliwości kupienia łożyskowania do Enter & Convert. Myślałem, że od kiedy pojawiła się możliwość kupienia łożyskowania, to jest montowane stockowo, a luzem sprzedawane dla osób ze starszymi partiami, no ale cóż...

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...