Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gOmezz/Mr Megaman/BeastlyJames/TheViper/TrecBeast - Uwaga!


Recommended Posts

Na północy i południu oszustów tyle samo. Tylko, że (tak jak ktoś już napisał) nikt nie chce oszukiwać gościa z sąsiedniej gminy bo jeszcze przyjedzie z kumplami i rozwiąże problem po "staropolsku".

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do porządnych ludzi z południowej i centralnej polski nic nie mam , mam dość sporą rodzinę w Bytomiu , bardzo lubię ich mentalność , ale robiąc zaledwie z pięć razy interesy na wmasg trafiłem na Mr Megamana i Marinesa22 ...... reszte sobie doróbcie skąd u mnie te sposrzeżenie.

Niemniej w imię pokoju składam hołd pruski , przed porządnymi ludźmi z południa :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Takie pytanie do osób obeznanych w prawie. Jeśli oszust oszukał kilka osób i łączna kwota tego wynosi ~200zł, ale niektóre sytuacje udało się rozwiązać, to nawet jeśli kwota, na którą nasza osoba została zrobiona w bambuko nie przekracza 50zł, policja przyjmie zgłoszenie i może wszcząć postępowanie w sprawie oszustwa?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak jak wyżej. Jeśli oszust oszukał Cię, a Ty straciłeś cokolwiek ze swojego majątku, a on na Twojej stracie zyskał. To policja musi przyjąć takie zgłoszenie i wszcząć postępowanie. Mając dowody nawet na portalu w postaci wiadomości i przelewów to już jest dobrze. Lepiej, jak nie jesteś pierwszą taką osobą (oszukaną).

 

 

@Lesio - Niewolno wyśmiewać czyjeś choroby. Szczególnie taką, z którą się dana osoba urodziła.

To, że "Mr Megaman" ma zaburzenie współpracy komórek nerwowych w korze mózgowej, to nie jego wina. Nie pamiętam, jak się ta choroba nazywa, ale tak samo jak alkoholikowi wypłukuje szare komórki, to na trzeźwo nie ogarnia świata, tzn. wierzy w swój świat, w swoje bajki i to co sobie wyobraża. Tak podobnie on musi mieć.

Nie lubię książek oceniać po okładce, ale to wystarczy spojrzeć na jego twarz i kształt czaszy (nie chce jego tutaj obrażać). Z resztą, jego wypowiedzi i dalsze działanie na tym portalu tylko potwierdziły jego przypadłość. Nie wiem czy ma swojego lekarza (tzn. patrona), ale jeśli ma, to może zostać uznany, za niepoczytalnego i dostanie nagrode w postaci wyjazdu do szpitala w Gnieźnie do czasu, kiedy jego wyniki będą pozytywne, aby mógł żyć samodzielnie i zgodnie z prawem. A czy Nasz poszkodowany otrzyma te 40 PLN, to już wątpię. Chyba, że od rodziców sprawcy oszustwa.

 

@pem77 - Nie wiem jak jest, ale nie powinieneś dla własnego bezpieczeństwa upowszechniać jego imienia i nazwiska. Napisz imię i pierwszą literę nazwiska, będzie wiadomo o kogo chodzi. Niewiadomo do czego taka osoba może być zdolna.

 

Może on to czyta, może nie, mam to gdzieś, koleś mnie obraził (sam się nie zna, a kogoś poprawia). Pewnie naoglądał się filmów i teraz myśli, że jest bezkarny, bo tak mu się podoba. Nikt, kto ogarnia rzeczywistość, nie działałby na forum po takim oszustwie, a nawet dalej to robił pod tymi samymi danymi. Jeśli nie jest chory psychiczne (co szczerze jest to niemożliwe) to ten ziomek ma taki tupet, że mógłby zastąpić Tuska...

 

Z takimi osobami jest jak z ciapatymi. Obrazić nie możesz, dotknąć nie możesz, ale on Ci może zrobić praktycznie wszystko co chce, bo takie ma przywileje.

 

 

EDIT: Gościu nie wiem czy ma też dwucyfrowy iloraz inteligencji, czy tak go te neurony ograniczają mocno, ale zrobił sobie konto na wmasg'u nowe. Nick ma taki sam, jak na facebook'u i na dodatek wstawił swoje zdjęcie i przepisał swoje dane na nowe konto...

 

BeastlyJames

http://wmasg.pl/pl/profil/show/80756

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by Miszcz120
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Też miałem nieprzyjemną przygodę z tym Panem na innym forum, na którym ma nick Kuba_Chorzów, tutaj niestety trafiłem później. Otóż od wspomnianego "Pana" (chociaż to jest trochę na wyrost, bo na Pana to trzeba mieć honor i pieniądze) zakupiłem latarkę surefire M951. Latarka zakupiona została 05.12.2013 i tego samego dnia został wykonany przelew z mojego konta. Zgodnie z umową wysłałem potwierdzenie na e-mail, towar miał zostać wysłany 06.12.2013 z samego rana. Jak łatwo się domyślić tak się nie stało, a towar został wysłany dopiero 11.12.2013. Kiedy latarka do mnie dotarła, okazało się że ma spalony żarnik i niedziałający włącznik.

 

Napisałem że żądam zwrotu pieniędzy i oddaje towar, w przeciwnym wypadku sprawa ląduje na policji. Podobno dziś został wykonany przelew pieniędzy na moje konto (przynajmniej tak wspomniany Kuba twierdził rano) i dostanę jeszcze na e-mail potwierdzenie, kiedy wpłata zostanie zaksięgowana mam odesłać latarkę. Do tej pory potwierdzenia nie otrzymałem, stąd opisuje sprawę ponieważ o jego przekrętach dowiedziałem się od sporej ilości znajomych po fakcie oraz otrzymałem link do tego wątku. Screeny ze względu na późną porę zamieszczę jak się wyśpię :)

 

Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana do dnia 17.12.2013, do godziny 18:30 idę z tym oszustwem na policję, jeśli znacie inne poszkodowane osoby (do paru już trafiłem szczegóły wkrótce) to proszę o namiary na PW. Mój adwokat może przygotować pozew zbiorowy. W końcu to nie ja będę tłumaczył dziecku dlaczego tatuś nie ma na cukierki.

Link to post
Share on other sites

Ahoj.

Piszę odnośnie postu Bryndzy.

Piotrek napisał mi czy mam do J.Wondkowskiego nr. tel i opisał mi sytuację ponieważ widział go w moich znajomych na fb. Napisałem mu, żeby skontaktował się z Bryndzą albo kimś od nich.

W odpowiedzi po 10 minutach napisał, że wcześniej nie miał dostępu ale już siada do kompa.

Oczywiście nie odpisał.

W związku z tym wywaliłem go ze znajomych (kojarzyłem go tylko z forum gdzie był dość aktywny) i potwierdzam tylko jego brak wiarygodności.

 

Po przeczytaniu tutaj wszystkich wpisów banuję go na innym forum gdzie jestem adminem.

Link to post
Share on other sites

Gość jest niereformowalny, mitoman, oszust, żal nerwów i kasy na niego. Chłop dorabia się na innych, co tydzien wrzuca nowe foty z coraz to lepszym szpejem. Kłamstw wypowiedzianych przez niego jest już tyle, że można napisać bibliografie. Niestety jak Nath napisał - wraca jak bumerang. Nie przeszkadza mu to ze pół śląska go kojarzy jako oszusta...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...