Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

Czyli wychodzi na to, że nie ma na rynku produktów spełniających moje oczekiwania w sensownych kwotach, bo nie uśmiecha mi się wydawać kosmicznej kasy na coś służące do niedzielnego kulkoplucia :D

 

Chyba najbliższym ideału rozwiązaniem byłaby ta wspomniana kopia TMC, tylko że wykonana w tradycyjnym systemie taśm PALS, a nie cudacznych wycinanek

 

Dzięki, panowie.

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kup se czesta brytola, na plery wrzuć thermobaka w dpm na trytytki przyczepionego i nie zamulaj ;). Będzie proelocommando, mało kto się kapnie. Jak znajomi oglądają moje fotki w szpeju, to nieodmiennie za najbardziej kosher nie są uznane fotki setów na pj/seals ale rrv+thermobak na trytytki na szarym softshellu Reggaty :D.

Link to post
Share on other sites

To mam jeszcze inny pomysł, wymagający jednak czasu i kombinowania.

Poszukałbym gdzieś do kupienia tych tubek FS i zleciłbym uszycie w Polsce jakiejś konstrukcji opartej o nie...

Tylko wtedy już nie żałowałbym kasy i zleciłbym komuś kto naprawdę dobrze szyje.

 

A może kopia AVS?

Kopia dupy nie urywa, ale powinna spełniać wymagania.

avs.jpg

Link to post
Share on other sites

Właśnie przed chwilą się natknąłem na kopie adaptive vest, takie

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152204993-Kamizelka-taktyczna-Adaptive-Vest-olive-drab.html

 

Co o nich sądzicie? Nie posiadają wad typowych dla MBSS? Ujdą dla szczupłego bez PACA?

 

I mi się nawet podobają. Szkoda tylko że cena taka, że za niewiele więcej mam Miwo.

 

A co sądzicie o kopiach JPC? Też się tak majta jak MBSS?

Link to post
Share on other sites

Na mojej fotce jest identyczny AVS, tylko w CB :)

Kopia TMC nie ma wszystkich akcesoriów w komplecie więc niektóre konfiguracje trzeba robić na swoim patencie ;D

Na pewno ma więcej możliwości 'uzbrojenia' niż kamizelka MIWO - tylko znowu, kwestia jakości. MIWO jednak stoi wyżej.

 

Zależy o jakich mowa. Budżetówki ACM/TMC? RR/CRH?

O JPC tutaj: http://forum.wmasg.pl/topic/146957-kamizelki-jumpable-plate-carrier-jpc-kopie-wariacje/

Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

 

Na chwilę obecną przymierzam się do tego AVS.

 

To zdjęcie twoje? Jakiej firmy kamizelka? Chińszczyzna?

 

Może znacie miejsce w sieci, gdzie najtaniej kupię chińską AVS? Jakiś aliexpress czy coś? Szukam wersji zielonej. (Wali mnie czy OD czy RG)

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Dobra chłopcy, myślę że z truciem wam dupy o kamizelki zintegrowane koniec. Przynajmniej na razie. ;]

 

Szukam pasa taktycznego w tym stylu: http://www.airsoftfit.com/340-1969-thickbox/airsoftfit-molle-combat-belt-cb.jpg (fota z google).

 

Chodzi mi o to, by miał wysokość DWÓCH komóek MOLLE, z TRZEMA taśmami naszytymi tuż obok siebie, tak by można było wygodnie podczepiać alicję. Kumacie, c'nie? Tak jak na tym zdjęciu.

Kolor zielony. Olive drab, cośtam green, nie robi mi różnicy.

MUSI to mieć formę "rękawa" do którego się wsuwa pas wewnętrzny.

No i jakieś uchwyty na szelki by się przydały.

Interesuje mnie każda półka cenowa, rozpatrzę zarówno chińszczyznę jak i profesjonalne produkty.

Link to post
Share on other sites

Co do SAGEAR - ciekawe jak ich pas ma szelki zrobione, czy to ma jakiś sens (LPT dedykowane dla taktycznych fotografów jest :P)

 

PS. Jakość szycia mają w porządku, ale na minus idzie obsługa (czekałem za kieszenią KH1 miesiąc, bo nie dość, że najpierw krzywo uszyli, to jeszcze stwierdzili że sprzęt lecący na Ukrainę ma priorytet).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...