Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy chestrig wystarczy... Na strzelanke zawsze biorę kulki, magi, okulary, kaminiarka, śrubokręt, baterię, kanapki i inne rzeczy. Chestrig raczej nie wystarczy.

Jeżeli to ( http://www.taiwangun.com/bojowa-kamizelka-taktyczna-z-systemem-qr-olive-8fields ) uważasz za badziewie to co innego w tej cenie kupić?

Edited by bobek432
Link to post
Share on other sites

Poduszki! Owin się poduszkami!

 

Będzie dekada od kiedy bawię się w airsoft, ale jeszcze nigdy nie wpadłem na to, by szukać rozwiązań ochrony tułowia przed urazami. Ochraniacze na kolana czy rękawice rozumiem i stosuje. Ale jeśli miałbym zastanawiać się czy nie ubrać zbroi, bo nadzieję się na wystający element, to... zostałbym przy Counter Strike'u.

Link to post
Share on other sites

Witam. Planowałem rozpoczęcie składania wyposażenia od zakupu pasa. Chciałem kupić coś w tym stylu, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego rozmiaru. W pasie mam 87cm, a w przypadku tego Condorowego pasa najmniejszy rozmiar to 95cm, a to dopiero pas zewnętrzny. Do środka też coś przecież trzeba włożyć i długość całego zestawu się powiększa.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

I weź pod uwagę, że pasa na gołe ciało też raczej nie zakładasz.;]

Jak założy na CSa to na jedno wyjdzie.

 

Odpuść Condora i pomyśl nad tym: http://www.miwo-mili...odk-ad-T-P-P-O-

Sensowniejsze rozmiary i lepiej pomyślana konstrukcja.

 

No jeszcze pytanie, do czego to ma być pas. Bo ten powyższy to się nadaje pod kamizelkę albo do jakiegoś lekkiego konfiga, a nie do np. noszenia dużo ciężkich rzeczy długo po lesie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...