Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Szybkie pytanie - jaka ładownica/kieszeń pomieści "na styk" stazę typu CAT / SOFTT-W?

Kieszeń na NICO? Na RMG? Jakieś pomysły?

 

W shingle (KWADRAT 1x30 nb) trochę zatonęła :icon_smile:

 

Lepiej późno niż wcale ;) CAT wchodzi idealnie do ładownicy na RMG.

Link to post
Share on other sites

Zadam to pytanie tutaj. Albo nie umiem szukać, albo nigdzie nie ma takiego tematu na temat ładownic od 101 Inc. A konkretnie chodzi mi o te: http://www.asg.warszawa.pl/wyposazenie-taktyczne/ladownice/zestawy-i-pozostale/p,101-inc-ladownica-uzytkowa-podwojna-na-molle-olive,25564.html

Miał ktoś z nimi styczność? Jak one sprawują się w praktyce i co najważniejsze - banany na 7.62 od AK tam wejdą? I w jakiej ilości? Dwa w jedną ładownicę (czyli razem 4 w całość) czy po jednym? Szukam właśnie takich zamkniętych i w miarę tanich, bo nie widzi mi się wydawać nie wiadomo ile na ładownice, co i tak ich nie tyram jak wół.

Link to post
Share on other sites

Aaaaa. Nie mogę już edytować postu. :/ Nie napiszę, że mam pytanie, bo mam je wiecznie w tym dziale. :D A konkretnie chodzi mi o dwa modułowe oporządzenia. Ten: http://www.frontowiec.com/index.php?p990,oporzadzenie-smiersz-ak i ten: http://vitiazspec.com/p/1524/371/smiersz-3-stihi-od-modulowe-systemy-nosne-oporzadzenie-bojowe.html

Może mi ktoś napisać na czym polega różnica w tych dwóch? Prócz ceny? Mam wrażenie, że ten z vitiazspec jest starszą wersją Smiersza, a ten na frontowcu - nową. Albo czegoś nie rozumiem. Pytam, bo jednak wolałbym wydać te 400 złotych, niż 500, a ładownice na 12 magów mi się tak bardzo nie przydadzą. Ten tańszy mieści ich 8 i mi w zupełności to wystarczy. Prosiłbym o pomoc, bo producent ten sam, a nieźle się różnią cenowo.

Link to post
Share on other sites

A wiesz jak z jakością tego oporządzenia od VSO? Nie powiem, ten z od SSO naprawdę robi wrażenie i widać, że jest solidnie wykonany (w końcu rosyjska myśl technologiczna), tylko po prostu na co mi ładownice na 12 magów? Chociaż z czasem mógłbym je zapełnić. Bo mam ten dylemat, czy kupić tańsze czy może zaszaleć i wziąć droższy, oryginał.

Link to post
Share on other sites

Jak Ci nie zależy na oryginale (+ do koszerności, + do łatwiejszej wymiany/sprzedaży w przyszłości) to myślę, że VSO będzie wystarczający.

 

Zbędne ładownice zawsze możesz upłynnić/wymienić ;)

 

O VSO powstało kilka tekstów, poszukaj :)

Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzecz biorąc, nawet jeśli wezmę tego od SSO (oryginał), to i tak wyjdzie mnie nieco drożej, niż mój zestaw za jakieś 300 zł, co wszystko jest praktycznie chińczykiem. Więc chyba lepiej kupić coś, co nie rozleci się za dwa lata.

No i czytałem trochę o VSO, to tak... nie bardzo w sumie. Raczej ludzie skłaniali się do polecenia innym SSO.

Link to post
Share on other sites

80 zł za niego to dobra oferta (patrz: allegro)?

 

Znajdę wersję w oliwce z fastexami czy szkoda zachodu i brać woodlanda?

Buttpack ALICE w oliwce i z fastexami to tylko przerabiany. Jak potrzebujesz oliwkowego z fastexami to może buttpack od smiersza SSO (do dostania we frontowcu), ew. produkcji redzone. Albo odezwij się do któregoś z rodzimych krawców, niektórzy się chwalili buttpackami które szyją.

Link to post
Share on other sites

No i mam dylemat. Zależy mi na szelkach z plecami i wszystko byłoby spoko, bo wtedy składanie zestawu wyniosłoby mnie 454 złote. Ale, żeby te szelki pasowały do pasa biodrowego, to pas biodrowy musi być już inny, na więcej d-ringów. No i przez to zestaw wychodzi za 514 złotych. Oczywiście z RedZone. I teraz - czy bawić się w takie kombinowanie, czy jednak wziąć tego Huzara za 399 i olać te "plecy" na szelkach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...