Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

Hej wszystkim.

 

Sytuacja wygląda tak, że moje radio ma 40 centymetrową antenę, często na plecach jest plecak więc odpada, myślę, że najbardziej wygodne będzie na prawym ramieniu. W związku z tym, mam do Was pytanie, gdzie nosicie radio?

Edited by Mark97
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej wszystkim.

 

Sytuacja wygląda tak, że moje radio ma 40 centymetrową antenę, często na plecach jest plecak więc odpada, myślę, że najbardziej wygodne będzie na prawym ramieniu. W związku z tym, mam do Was pytanie, gdzie nosicie radio?

Na plate carrierze, pod lewym ramieniem.
Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o pomyśle noszenia zwykłej nerki w roli cargo na pierdoły?

 

Przez większość czasu będzie z tyłu/w okolicach lewego pośladka, ale w razie potrzeby bym ją przesuwał na przód

 

Mam nadzieję że łapiecie o co chodzi. Zwykła nerka, może nawet cywilna, na kawałku taśmy zapinanym na fastexa.

 

http://airsoftphotos.net/album/show/496692#wmasg-box/496692/516242 i dalej

 

używam od ponad roku i super sprawa, doczepione mam 2 fastmagi po lewej

 

polecam i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A w jakimś sklepie z farbami, da radę kupić FOSCO, czy tylko przez internet?

 

Wątpię.

 

Ale przede wszystkim, to jest to źle zadane pytanie. Jesli wykluczasz sklepy internetowe (zarówno te wyłącznie z farbami, jak i te żyjace z amatorów np. airosftu i innej działalności terenowej) jako takie, to zostają Ci tylko sklepy działajace fizycznie w Twoim rejonie.

A, przepraszam, skąd szeroko pojęta, ogólnopolska społeczność airsoftowców ma wiedzieć, co jest dostępne w sklepach z farbami w Siedlcach...?

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

A po co Ci plecy?

 

Z plecakiem współgrają słabo, noszenie tam ekwipunku czyni go trudno dostępnym (chyba, że nosisz tam sprzęt dla kolegów z drużyny, w CQB niektórzy stosują takie rozwiązanie), wentylacji też nie poprawiają.

A nie wspominałeś o wymogu miejsca na balistykę.

Link to post
Share on other sites

Cordura 500D-dobry kompromis pomiędzy wytrzymałością (w airsofcie niezarzynalny), a wagą. Dopóki nie tniesz nożem, nie palisz zapalniczką/wrzucasz do ogniska albo nie będą cię ciągnąć za samochodem po gruzie to przeżyje potencjalnie wszystko.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...