Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Seria cm.041/049 naprawdę stoi na poziomie replik pierwszej klasy pod warunkiem dokonania przeglądu zerowego - jeśli kupisz w taiwangunie masz gwarancję świetnie działającej repliki, jeśli połasisz się na cenę, i kupisz w gfc - niekoniecznie.

Spasowanie jest jak skała, części wewnętrzne wytrzymują LiPo, a zewnętrznie jest równie dobrze.

Zaraz odezwą się fanboye G&G, G&P, i innych maruiców przez co zamknę się w sobie, i skasuje konto na WM, oraz FB, ale cóż...

Raz kupiłem replikę od CA, i było to najgorzej wydane 1600 złotych w moim życiu.

Link to post
Share on other sites

Polecam MP5 CA. Zasięg jak chinole mające z 70fps więcej, GB chodzi jak złotko.

 

CYMY bym nie kupował z racji na niestandardowy szkielet GB. Ludzie piszą, że ten lubi sobie pęknąć, a z wymianą będzie potem problem.

 

Raz kupiłem replikę od CA, i było to najgorzej wydane 1600 złotych w moim życiu.

Ten temat jest o MP5. MP5 od CA nie kosztuje i nie kosztowało 1600zł, więc może daruj sobie offtop.

 

Jakość ważniejsza.

Brutalna prawda jest taka, że jakość jednak idzie w parze z ceną.

Link to post
Share on other sites

Tak na prawdę, fajnej, stalowej, z dobrym gearboxem mp5 nie ma. Podobno nawet PTW miewa straszne problemy.

Właściwie do wyboru jest tak:

MP5 CA - Gearbox chyba najlepszy z MP5 (V.2, nie wiem jak V.3). Żeby w pełni wykorzystać jej potencjał należy wymienić okablowanie, śrubki i najlepiej dźwignię przeładowania jak lubimy nią trzaskać. Stockowa jest mniej wytrzymała od zeschniętego krowiego placka.

MP5 Cyma - Replika bardzo fajna, ale bez przesady. Jakość zewnętrzna robi bardzo dobre wrażenie, zarówno MP5 jak i MP5K. Ba, niektóre elementy są wykonane bardziej realistycznie, z wytrzymalszego materiału (choćby dźwignia przeładowania). Body wydaje się troszkę gorszę od CA, ale swoje powinno wytrzymać. Gearbox nie jest zły, ale jest ewidentnie gorszy od CA.

MP5 SRC - Stalowa replika, zarąbista z zewnątrz. Niestety wiele ludzi narzeka na wnętrzności. Ba, nawet tej repliki na serwis nie chcieli przyjąć. I to nie jeden sklep/serwisant. Jednym słowem ma bana w niektórych sklepach. :P

MP5 ICS - Konkurent CA, bebechy PODOBNO słabsze. Nie wiem, tak dokładnie nie sprawdzałem.

MP5 TM - Wersja plastikowa jest beznadziejna, body się rozłazi, nawet magia tm wewnątrz nie jest w stanie tego naprawić. Nie wiem jak te nowsze wersje.

Link to post
Share on other sites

Do wyboru jest jeszcze G&G.

 

 

ICS ma też nowszą serię (A.D. 2010) z ichnim dzielonym GB, stalowym korpusem i trzystrzałową serią.

http://madonion.eu/m...ical-p1185.html

 

W sumie, to chyba to byłaby najlepsza opcja, pomijając TW-5. No ale kosztuje swoje.

 

 

Mp5 SD6 CA trzeczy jak cholera.

A MP5A2 CA nie. I co ty na to?

 

Pyta człowiek o dobrą jakościowo mp5... to mu daja listę chińczyków :icon_biggrin:. Lol.

Ty Dexter to masz bana, czyżbyś zapomniał?

Link to post
Share on other sites

Haha ból dupska sie zaczął. Hejtujcie cymke 0.41 bo jest chińska :icon_smile:

 

ps. Polecanie mp5 od CA... śmiech na sali :icon_smile: CA i dobre gearboxy? Człowieku, chyba w szoku jakimś jesteś. To, że jestes adminem nie znaczy, że masz tu jakąś większą siłę przebicia/siłę racji.

 

 

Prawda jest taka, że mp5 od cymki to replika bijąca na łeb wszystko z tej rodziny biorąc pod uwage cenę za jaką kupujemy ten pistolecik :icon_wink:

 

Kumpel za to ma SRC i chwali sobie. Niech rzesza uber pro firmowomaniakalnych (?) kolegów twierdzi, że najlepiej kupić firmowe. Nie ważne, że szit - ważne że jest logo :icon_smile:

 

 

edyta: zerknąłem w profil kolegi admina i potwierdziła się moja teza : posiadacz mp5 od CA - najlepszej na świecie mp5 ;)

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

:hahaha:

 

Haha ból dupska sie zaczął.

 

Chyba twój.

 

Hejtujcie cymke 0.41 bo jest chińska :icon_smile:

Ktoś tu stwierdził, że cyma jest do dupy, bo jest do dupy? Wybacz, ale nie zauważyłem.

 

ps. Polecanie mp5 od CA... śmiech na sali :icon_smile:

A może jakieś argumenty?

 

CA i dobre gearboxy? Człowieku, chyba w szoku jakimś jesteś.

KONKRETY. Ja wiem, jak działa moja replika i nie mam jej nic do zarzucenia. Ty niestety nie jesteś w stanie przekazać nic konstruktywnego.

 

 

To, że jestes adminem nie znaczy, że masz tu jakąś większą siłę przebicia/siłę racji.

Hmm, jakiś kompleks?

 

 

Prawda jest taka, że mp5 od cymki to replika bijąca na łeb wszystko z tej rodziny biorąc pod uwage cenę za jaką kupujemy ten pistolecik :icon_wink:

Dyskusja była zasadniczo o jakości, a nie o współczynniku cena/jakość. W tym drugim, nie da się ukryć, że cyma zajmuje czołowe pozycje, w tym pierwszym już niekoniecznie. Niestety, niektórzy nie potrafią tego rozróżnić.

 

Niech rzesza uber pro firmowomaniakalnych (?) kolegów twierdzi, że najlepiej kupić firmowe. Nie ważne, że szit - ważne że jest logo :icon_smile:

Argumenty? A przepraszam, nie ma, to rozpoczynamy atak.

 

zerknąłem w profil kolegi admina i potwierdziła się moja teza : posiadacz mp5 od CA - najlepszej na świecie mp5 :icon_wink:

 

Ktoś tak w ogóle twierdził? No chyba jednak nie:

ICS ma też nowszą serię (A.D. 2010) z ichnim dzielonym GB, stalowym korpusem i trzystrzałową serią.

http://madonion.eu/m...ical-p1185.html

 

W sumie, to chyba to byłaby najlepsza opcja, pomijając TW-5.

 

 

Kończ waść, wstydu oszczędź, zresztą rozwalasz nam dosyć ciekawy temat swoim fanbojstwem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

SRC bankowo - mam i chwale. Ktoś tam pisal, że nie opłaca jej sie sprowadzać za tysiaka. Mam zupełnie inne zdanie. Widziałem sporo mp5 i pod względem wykonania, a zwłaszcza solidności żadna nie dorownuje SRC. GB też okazało się całkiem ok. Moja dziewczyna użytkuje replikę drugi rok, od początku na lipo 11.1 - piękna wiertareczka i zero problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...