Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

A jak testujesz strzykawkę?

Sprawdzałem gumkę hopa?

Sprawdzasz mnie??

Wiec zakładam głowicę cylindra wkładam tłok zatykam palcem wylot i sprężam powietrze tłokiem jesli nie mam zastrzeżeń zakładam dyszę i powtarzam test.

W moim Kałaszku mam szczelność jak dla mnie perfekt tzn nie da się docisnąć tłoka do końca a jednak co kilka stabilnych strzałów mam jeden z dupy i nie mogę dojść dlaczego teraz muszę kupić dobrą gumkę chyba wybiore systeme energy.

Aha mam teflon fix zrobiony na połączeniu gumka - lufa

A co do twojego drugiego pytania to kto sprawdzał ty czy ja bo nie kumam :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprint-

1.Nie nie sprawdzam, to twoja giwera i nie interesuje mnie co z nią robisz...

 

Zadałeś pytanie a rozwiązania problemu najlepiej szukać od początku...

 

2.ty czy sprawdzales, niestety auto-korekta w telefonie przykręciła wyraz...

 

Spoko bez obrazy

Dzis bylem na szybkim skirmishu na orginalnej komorze smiga bez zajakniecia kulaski mieli G&G .25 na sajcie dzis i wszystko do kupy sprawilo ze 74 znowu sie sprawila bez zarzutu, teraz czekam gumki HU Systemy i potestuje z komora ProWina i orginalem i zdecyduje co zrobic.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że po prostu v.1 było też kilka wersji. Mój na przykład w odróżnieniu od innych E&Li v.1 ma malowany selektor, nie zaoksydowany jak reszta.

 

A druga sprawa, na podwanie pewnie też wpływa spasowanie lufy z gumką i komorą, dysza i używane magi. Dyszę mam SHSa a magi G&P w ostrych skorupach (mogą siedzieć wyżej).

Link to post
Share on other sites

Normalnie pytań nie zadaję bo zwykle czytanie daje mi wszystko, czego chcę wiedzieć.

 

Tym razem jednak zapytam. Chcę sobie złożyć kałacha, który będzie głównie służył do larpowania postapo. Przede wszystkim zależy mi na wytrzymałości części zewnętrznych, bo tego bez maszyn nie poprawię. Rozkmina zeszła pomiędzy AKM E&L 2.0 a AKMS LCT ver 2009.

 

Nie może to być giwera, która będzie potrzebowała delikatnego obchodzenia się czy jakichś głupich naściennych rozwiązań.

Do tej pory miałem AKSU VFC i wywalałem tym drzwi i okna, rzucałem z 2'go piętra, zapiaszczałem, topiłem i strzelałem na mrozie z rofem 30rps bez ubytku.

 

Do E&L przekonuje mnie to, że łatwo rdzewieje (mniejszy wysiłek przy osiąganiu odpowiednich efektów), i ponoć zewnętrznie jest pancerna (wnioskuję po przeczytaniu tematu) a LCT to przede wszystkim prestiż i dokładność w odwzorowaniu palnego (co mnie interesuje dużo mniej). Do nich przekonuje mnie fakt, że robią AKMS. Jak z wytrzymałością LCT'ka?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz pomacać e&l to wpadnij do mnie do Gdańska. Czasem jeżdżę pociągiem przez Tczew, to się zgadać możemy.

 

AKM w drewnie mieli np w militaria.pl w Gdyni. Poszukaj lokalnie, może też coś znajdziesz.

 

Co do E&L i lct. Lct jest fajnie wykonane, ale wrażenia psują mi śrubki ustalające podstawę szczerbinki i muszkę. E&L jest wykonany dość surowo, zgrzewy niedokładne w sam raz na kałaszka klepanego w garażu Henia w trakcie apokalipsy.

 

Polecam jedno i drugie, ale skłaniałbym bardziej ku e&l.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...