Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

milcord.pl [zamkniety]


Recommended Posts

Widać, że pracują w nim prawdziwi pasjonaci, ważne jest dla nich aby airsoft sie rozwijał i niczego nam, maniakom, nie brakowało. Kontakt z obsługą bezproblemowy, przyjazne nastawienie do klienta. Co najlepsze koniec z tekstem "niedostepne". Nie ma czegoś na rynku? Milcord to załatwi. Polecam z czystym sumieniem, ten sklep powinien być przykładem dla konkurentów.

Link to post
Share on other sites

Jestem niezmiernie zadowolony ze sklepu milcord.

Świetny kontakt z klientem, dbałość oraz staranność by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Asortyment sklepu bogaty w bardziej wyszukane repliki lub po prostu niedostępne w innych sklepach.

 

Reasumując.

Na prawdę godny polecenia sklep który mogę polecić każdemu. Każdy kto chce znaleźć coś troszkę innego na rynku tutaj to odnajdzie i co więcej będzie zadowolony z kontaktu a i z samego zakupu!

Link to post
Share on other sites

Kilka plusów:

 

+ sklep sam się do mnie zgłosił widząc moje ogłoszenie [K] na wmasg.

+ sklep sprowadza komory ICS m4 i chwała im za to! Myślałem, że będę szukał tego w Polsce wieki, a uratowali mi tyłek dzień po wystawieniu ogłoszenia :) mała sugestia - jeśli nie ma z tym większego kłopotu, moglibyście ściągnąć więcej części niestandardowych do eMek ICS. Ostatnio z elementami tego producenta w Polsce krucho...

+ świetny kontakt i obsługa

 

Pozdrawiam i na pewno wrócę!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Odezwałem sie do sklepu w sprawie komory CA do M249. Dostałem info że komory takie będą, muszę poczekać ok 3 tygodnie - ok, poczekam. Sklep nie chciał żadnej zaliczki. Sprawa się ciągnęła trochę dłużej - ale wiadomo, zdarzają się poślizgi. Przelew zrobiłem w poniedziałek, komora została wysłana dopiero w czwartek po interwencjach telefonicznych. Prosiłem o fakturę VAT - nie dostałem żadnego dowodu sprzedaży. Pisałem w tej sprawie do sklepu - dostałem tylko info, że faktura zostanie wystawiona, mija 3 dzień - faktury nie ma.

 

Ogólnie - średnio.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wielki plus! Zakupiłem w tym sklepie replikę L85A2 z ICS. Pierwszy plus za to, że w ogóle ją mieli na stanie, bo przymierzałem się do zakupu tego ustrojstwa w sklepie z Czech. Drugi wielki plus za przesyłanie zdjęć z przeglądu zerowego. Na replikę musiałem trochę poczekać z powodu kolejki zamówień, ale było to coś koło tygodnia, więc wszystko jak najbardziej okej. Wszystkim innym polecam i sam pewnie będę korzystał z usług milcord.pl jeszcze nie raz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odebrałem dziś z serwisu Milcord replikę SIG-a 551 JG po tuningu. Panowie odwalili kawał porządnej roboty, replika zrobiona na tip top. Ale co chcę podkreślić najbardziej, to podejście do klienta. Sklep na WŁASNY koszt zamontował w gearboxie nowy cylinder oraz gumkę hop up, ponieważ tę którą ja kupiłem nie pokochała się z nową dyszą. Ze świecą szukać drugiego takiego sklepu... Jednym słowem pełne uznanie dla sklepu pod każdym względem. Polecam i sam jeszcze nie raz będę korzystał z ich usług.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pierwsze zamówienie miałem... z darmową dostawą do domu, choć zamawiałem odbiór w sklepie.

 

Drugi kontakt o serwis: trzeci miesiąc czekam na odpowiedź.

 

A teraz okazuje się, że się pozamykali. Szkoda, na Śląsku brakuje jednak sklepów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...