Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 (SRT-01) - SPARTAC


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

no to może ja lekko odkopię - nabyłem M4 firmy Spartacz (SRT-05) , pierwsze wrażenia:

DOŚĆ solidne spasowanie, nic nie lata aczkolwiek przy mocniejszym ściśnięciu zdarzają się zgrzyty/trzaski

brak/mało nadlewek itp.

szczelność układu na przyzwoitym poziomie

szkielet v2 standardowy, gównolitowy, żadnych rewelacji

guma hopa czarna, producent nieokreślony, komora plastik jednoczęściowa

na standardowym hopie i G&G 0.25 zasięg celny około 35-40m całkowity ~50 (mierzone krokami, mogę wykonać dokładny pomiar jeśli kogoś to interesuje)

nie chronowane z racji braku sprzętu

gearboxa nie rozbierałem, jeśli ktoś mi napisze jak wyciągnąć go z body (tylny pin - śruba z jednej strony, z drugiej gładki obracający się swobodnie bolec) to mogę porobić fotki wnętrza

silnik nieokreślony, czarnodupny

batka NIMH 1100mah 8.4v

wg mnie ciekawa alternatywa dla cymy jeśli komuś nie przeszkadza plastikowe body i kochane pękające V2 :teethh:

Edited by Trava
Link to post
Share on other sites

gearboxa nie rozbierałem, jeśli ktoś mi napisze jak wyciągnąć go z body (tylny pin - śruba z jednej strony, z drugiej gładki obracający się swobodnie bolec) to mogę porobić fotki wnętrza

W CM 028 śruby łączące "przednie body" z "tylnim body" wchodzą w nakrętki umiejscowione w plastiku. Nakrętki są tak umiejscowione, że w momencie odkręcania śrub nakrętki się nie obracają. Problem pojawia się gdy plastik się wyrobi - wtedy kręcąc śrubką obracamy też nakrętkę, a więc nie wykręcamy śruby. Wtedy albo trzeba wyrwać śrubę z nakrętki albo rozwiercać.

Jeśli w tym systemie jest podobnie rozwiązane to możesz mieć problem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Cześć wszystkim!

Niezmiernie miło jest mi poinformować was o tym, że dzięki uprzejmości sklepu Gunfire.pl dostaliśmy na testy replikę SRT-01 Spartac. Za jakieś dwa-trzy tygodnie możecie spodziewać się recenzji na portalu. Czekam na wasze pytania, życzenia czy też sugestie.

Link to post
Share on other sites

Ja bym prosił o porównanie do innych replik w tej klasie cenowej (szczególnie z rodziny eMek). No i standardowo - skupienie w stocku i zasięg.

Edytuj: porównanie o którym pisałem może być subiektywne jeśli nie będziecie mieli dostępu do stockowych replik podobnej klasy.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Chętnie bym zobaczył testy wytrzymałościowe produktu plastik fantastik. Nie jakieś niemożliwie ciężkie, ale standardowe upadki z około metra, uderzenia lufą w drzewa z półobrotu, przypadkowe nadepnięcie i inne typowe sytuacje, już tak :icon_biggrin:

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

No raczej nie :icon_lol: Recka ukaże się niedługo, o to możecie być spokojni. Po części sam jestem winien zamieszania bo za wcześnie ogłosiłem "dobrą nowinę". Spóźniłem się z recką kilka dni i nie wziąłem pod uwagę tego, że wszystko musi przejść przez kilka osób m.in edycja zdjęć, dorobienie kilku nowych których ja nie byłem w stanie zrobić, korekta tekstu itp. Na wmasg nie ma stanowisk i etatów, to nie korporacja i każdy z załogi ma też inne sprawy na głowie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca, a w przyszłości dołożymy wszelkich starań by to się nie powtórzyło. Przez cały czas jestem dostępny na PW, jeżeli ktoś ma jakieś szczególne pytania dotyczące repliki to oczywiście służę pomocą.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Oj tam, jak recenzja będzie dobra (a raczej będzie) to nikt nie będzie narzekać. Skończy się na przytykach przy kolejnych opóźnieniach.

I tak wszyscy będą skupieni na gównoburzy w komentarzach, traktującej o tym, jak bardzo shitowa jest plastikowa emka i za ile sprzedaliście się gunfajerowi, że nie zmieszaliście spartaca z błotem. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...