Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy replika gazowa wydaje dźwięk podczas suchego strzału?

Bo tak się zastanawiam..

Nie mamy włożonej kulki-czy będzie słychać wystrzał?

nie mamy nabitej broni gazem-czy będzie słychać wystrzał?

nie mamy nabitej broni gazem oraz nie mamy kulki-czy będzie słychać wystrzał?

dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gaziaki same w sobie nie są głośne. Zrzucenie kurka tym bardziej.

Bo tak się zastanawiam nad kupnem jednej repliki...Zajefajna jest, piękna, mocny wystrzał, ponoć celna 50m + bez tuningu...Tylko mi ta cichość wystrzału przeszkadza....Nie da się tego jakoś pogłośnić?

Link to post
Share on other sites

Jak się nie da jak się da. Wystarczy nagrać odgłos strzału a potem odtworzyć go podgłaśniając.

 

A teraz odpowiedzi na pytania:

Ad1. Odgłos strzału z gaziaka nie różni się w zasadzie czy strzelasz z kulką czy bez. Puknie i tyle.

Ad2. Bez gazu w magu strzał nie padnie. Jak napisał -Otto- replika wyda z siebie dźwięk kurka uderzającego w zawór. Puknie i tyle.

Ad3. Rozlegnie się huk o mocy salwy burtowej niszczyciela Błyskawica. Znaczy jest taka szansa według teorii nieoznaczoności. Częściej jednak puknie zbijak o zawór i tyle.

 

 

A ciebie proszę o zadowolenie regulaminu i poprawienie pisowni.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.Chciałbym kupić sobie w przyszłości replikę, zastanawiałem się jaką, a że od zawsze mam słabość do M16...chciałbym kupić tę:http://tajwan.atomstore.pl/pj16a4-p-j?from=related&campaign-id=6

Pytania: Opłaca się jak dla początkującego?Kasa się nie liczy, na czymś tam uciułam.Chodzi mi o jakość i pytam, czy ktoś przypadkiem go nie miał, albo nie wie czegoś o tym modelu, lub może mi polecić jakiś M16 innej firmy.

Link to post
Share on other sites

Z PJ mam wydmuszkę, do tego nadaje się świetnie.

Znalazłem taniego, używanego od G&P, tylko ze bez risów z przodu.Czy jeśli kupię (własnie, jak nazywa sie tak część?) ten cały chwyt przedni z risami (widziałem po 200 zł) to czy da go radę zamontować do tego karabinu?

Link to post
Share on other sites

Znalazłem taniego, używanego od G&P, tylko ze bez risów z przodu.Czy jeśli kupię (własnie, jak nazywa sie tak część?) ten cały chwyt przedni z risami (widziałem po 200 zł) to czy da go radę zamontować do tego karabinu?

Zignorujcie te pytanie, przynajmniej teraz.Mam inne.Znalazłem tę replikę:http://gunfire.pl/product-pol-1152200036-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B07.html

Nada się? Nie oczekuję od repliki żeby waliła celnie ze 100 metrów mocą rzędu stałych 500 fps...Chciałbym tylko, aby nie rozpieprzyła się na milion części, kiedy dostanie zabłąkaną kulkę,albo kiedy zahaczę lufą o ścianę, żeby miotała kulki celnie na 30 maksymalnie 50 m i żeby była solidna.

Link to post
Share on other sites

Witam.Czy jeśli ja z kolegami (jest nas 6-8, mamy po 15 lat, więc raczej na żadnym zlocie nie ma dla nas miejsca) pojechalibyśmy sobie z replikami na jakieś zadupie, np 2-3 kilosy wgłąb lasu i zrobilibyśmy tam sobie strzelankę, czy moglibyśmy mieć jakieś problemy?Jeśli mamy ochronę oczu itd. to co by się stało, gdyby ktoś wezwał policje?Mandat, zabiorą repliki, spiszą? Z tego co czytałem wiele osób tak zaczynało...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...