Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "STALINGRAD 1942-43" 27.02.2016


Recommended Posts

(...)przepisał bym się do niemców, których z Poznania jedzie 8. (...)

Czyli rozumiem ze mateczka rosyja nie poradzi sobe beze mnie. Rozumiem to teraz jeszcze musze transport ogarnac.

 

Czekaj, czekaj czyli gdybyś przepisał się do niemiaszków :icon_biggrin: to pyry by Cię zgarnęły jednak skoro zostajesz w szeregach RKKA to Ciebie nie zgarną ?

 

P.S.

Proszę powiedz, że źle zinterpretowałem twoje wypowiedzi.

 

 

P.P.S.

Przepraszam za offtop.

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak to już jest z niemcami ;)

 

Nie no żartuję, niezależnie od tego po której stronie miałbym grać muszę ich poprosić o transport. Ekipa US z którą planowałem jechać się wykruszyła, więc zostałem na łasce luftwaffe. No zobaczymy, póki co próbuję stroić się na ruska.

 

W.

Link to post
Share on other sites

Komandirem ponoć jedynej słusznej strony został Towarzysz Dominow :icon_smile: (podobno dzięki znajomością w NKWD)

Ale nie ma jeszcze zastępcy.

Wolne są także miejsca dowódcy Niemieckiego i jego zastępcy.

Jeśli są osoby chętne do któregoś ze stanowisk i uważające, że poradzą sobie z tym ciężkim zadaniem (to przecież sam Stalingrad), to proszę się zgłosić ;)

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites

Drobna uwaga ze strony Matuszki Rassiji: Może przyjechać tow. Nikita i w trybie doraźnym dokonać zmiany głównodowodzącego (we "Wrogu u bram" ta scena była zabójcza ;-) )

 

Wiem, wiem. To nie był g(ł)ównodowodzący, czy raczej to durgie

Oj Towarzyszu, widzę, że towarzysz Wish zyskał właśnie wsparcie w sztrafbatalionie...

Link to post
Share on other sites

Kilka informacji o bezpieczeństwie:

 

Po zapadnięciu zmroku, niektóre miejsca będą wyłączone z gry lub oznaczone taśmą i oświetleniem.

Czerwone oświetlenie zarezerwowane jest TYLKO do użytku ORGANIZATORA i oznaczania „trupów”.

W grze będą też używane otwarte źródła ognia: świeczki, pochodnie, ogniska, świece dymne, race itp. które bez wyraźniej informacji na ich temat, pozostają do obsługi TYLKO przez Organizatorów.

 

Na terenie gry rozstawione są opony, palety, beczki, wraki, wykopane są rowy, okopy itp., dlatego w ciemności starajcie się zachować szczególną ostrożność. Jeżeli nie macie pewności po czym idziecie i co macie na drodze przed sobą, to użyjcie latarki. Bezpieczeństwo jest najważniejsze i lepiej zdradzić swoją pozycję niż narażać się na urazy. Niebezpiecznie miejsca postaramy się przed samą fazą nocną oznaczyć/oświetlić.

 

I parę oczywistości:

Od chwili wejścia na teren obowiązuje wszystkich bezwzględny nakaz noszenia ochrony oczu.

Jako, że znaczna część gry będzie odbywać się w budynkach lub na bliskich odległościach pomiędzy nimi, zaleca się posiadanie boczniaka lub repliki do CQB (szczególnie na fazę nocną), co oczywiście nie jest wymagane.

Ze względu na nocną porę gry zalecane są też buty za kostkę.

Repliki w wyznaczonej strefie bezpiecznej trzeba zabezpieczyć, a najlepiej wyjąć z nich magazynki (zapewne wiele osób już widziało jakieś większe lub mniejsze wypadki z powodu nie przestrzegania tego)

 

Czy posiada ktoś do użyczenia chrono na czas gry?

Link to post
Share on other sites

Ogólnie chodzi o to by nie używać czerwonego koloru latarki (jeśli się taki posiada) do np. dawania sygnałów lub do oświetlania sobie drogi. Kolor ten jest zarezerwowany dla nas lub dla trupów. Zatem polecamy mieć czerwoną latarkę by się oznaczać jako martwy i nie dostać kulki.

Będą granaty więc zapalniczkę można uznać za obowiązkową :icon_wink:

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites

Kupiłem buty, kupiłem furażerkę, załatwiłem płaszcz, pas i ładownice. Prawie ogarnąłem transport i...dopadło mnie życie a właściwie praca. Z przykrością piszę bo napalałem się na tą imprezę, ale poległem na polu walki w firmie. Ehhh czasem w pracy gorzej niż na wojnie.

 

Mam nadzieję, że to nie ostatnia gra z ruskimi bo pewno pozbieram jeszcze kilka fantów że ruski będzie na 102.

 

Przepraszam organizatorów i uczestników.

 

Do następnego.

Link to post
Share on other sites

Na nocną część obowiązkowa jest latarka oraz jakieś czerwone światło (elektryczne lub chemiczne).

 

Ogniska i inne źródła otwartego ognia będą dostępne na terenie po zmroku. Tak więc, jeśli dasz radę, to będziesz miał okazję upiec kiełbaskę w trakcie gry :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to ASH "STALINGRAD 1942-43" 27.02.2016

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...