Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

To zależy ile kasy chcesz wpakować. Ale wydaje mi się że optymalny będzie promyk jakieś 6,03 260mm, powinien jakoś na styk wejść. Ale to będzie jakieś 300 plnów. I wydaje mi się, że to więcej nie ma co ładować jak masz ochotę. I do tego flat z gumy modify dedykowanej. Powinno dać przy stokowych 400 fps bardzo dobre osiągi na 50/60 metrach dla pojedynczego.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie pakowałem promyka jeszcze o takiej długości. Ale promyk jest zawsze rozwiązaniem optymalnym. Natomiast mnie z reguły MB ST satysfakcjonował pod względem ceny i jakości. Dużej różnicy nie będzie. Ale to jest tak że to co nie dużo dla mnie jest sporo dla innych. Choć na tej długości lufy MB będzie ok. Kurczę ale jak masz kasę i brak rozterek bierz promyka. Bo potem będziesz miał jak ja, postrzelasz postrzelasz i znowu dojdziesz do wniosku kurczę mogło by być trochę lepiej, może ten promyk jednak da troszkę lepsza celność. No i zamawiasz ponownie tym razem promyka, bo będzie Ci to w głowie siedziało i nie da Ci spokoju czy wszystko zrobiłeś optymalnie-maxymalnie. No ja tak mam. Wiec jak chcesz w tym zakresie zrobić wszystko na maxa to promyk i flat. A jak optymalnie/cena to MB i flat.

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites

a\ wyjąć rozciągnąć, bo jest za krótka. Ale i tak się zbije po pewnym czasie.

b\ Podkładka z jakiejś twardej gumy przy prowadnicy, ale to dodatkowy element. Więc się po pewnym czasie rozsypie.

c\ Wymienić na inną sprężynę. Ja wymieniłem na Guardera i już tak nie ma jak napisałeś.

 

Spring stokowy jest za krótki pewno i temu ona tak lata jak izraelita po pustym sklepie. Gdy wymieniłem springa efektu już nie ma.

 

te szyny na KM montowałem i trzyma jak skała

http://azteko.pl/5-s...th-p-11822.html

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites

Do 120 da radę , ja mam guardera 110. W stoku jest coś pomiędzy 110. Ale to zależy od wersji, mam na mysi bardziej daty produkcji sprzętu. Wychodziły wersje w zależności od daty produkcji z różnymi springami. Btw. Miałem ostatnio w sklepie Redberet w ręku wildhoga z nowej serii i nie miał już efektu odbijania sprężyny. Ale warthog również z nowej serii już sprężyna latała. Predator też tego nie ma. Ja się spotkałem z tym tylko w warthogach. Po zmianie springa efekt znika, choć można to wyeliminować w inny sposób.

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites
A jeszcze pytanie ile fps ci dmucha na tej 110 guardera, i na jakiej lufie?

Też mam 110 Guardera, short stroke -2 zęby, lufa pdi 6.05 205mm - 365 fps.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Demontowal ktos schowek na baterie AA w kolbie ? Widzialem na strzelance i wygladalo jak dla mnie lepiej. Tylko nie wiem w jaki sposob go zdemontowac. Inna kwestia to pomysl na zrobienie czegos na wzor kolby systemy ptw. Pianka w miejscu gdzie styka sie kolba z policzkiem, jakiej pianki uzyc, ma ktos jakies pomysly ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wystarczy wybić dwa piny jeśli dobrze pamiętam, jeden przy przycisku a kolejny jest na na bolcu który blokuje ustawienie kolby, ale Pamiętać trzeba aby jakoś zablokować sprężynę która jest wewnątrz bolca.3e222e692d791463f9af5936992ec1bf.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak szybko, po 1,5 roku, jakieś 10k może trochę więcej jebnął gearbox. Znaczy zaczął pękać, na springu guardera 110. Wydaje mi się, że rof na 11.1 mógł go dobić. Ogólnie po oględzinach chyba najlepsze z tego to są zębatki, silnik, łożyskowana prowadnica. Cylinder, głowica, dysza też spoko. Niestety ale G&G trochę jak lalka barbie, śliczna ale delikatna. Nie zakładałem sorbo myśląc, że ten set zniesie sp110. Ale jednak. Mój był ze starej serii, może w nowej zastosowali lepszy materiał. Ogólnie moja przygoda z gg się skończyła.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...