Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kurcze, takie problemy to mają nowi, którzy mają mętlik w głowach, bo mają mało kasy i próbują kupić ładnie wyglądający chłam.

Weź kup m16 lub sr25, dowal 30cm tłumik, obklej obciążnikami od wulkanizatora i ciesz się z tego, że zostało ci sporo kasy. Przyda się na czarną godzinę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś mi tu nie gra, jak to 9k za snajperkę? To przekracza moje możliwośći pojmowania. Przecież wystarczy kupić cokolwiek co ma dobre opinie i ci się podoba (na pewno tysiąc wystarczy) a tuning za 2.5 i masz idealną snajperkę. A jak masz za dużo kasy to kup jakąś świnie (M249) wsadź tam dobrą lufę, komorę i gumkę, i zamontuj HP. Będzie ciężkie, długie i drogie.

Link to post
Share on other sites

Czemu moderator jeszcze tutaj nie wparował i nie zrobił porządku? Problem jest jaką snajperkę i tuning do niej za 9 tysięcy, a nie skąd i dlaczego autor ma 9 tysi na zabawkę. Po cholerę komentarze takie jak podaje np Krwawy. Nie wnoszą nic do tematu tylko robi syf i zachęca innych do syfienia.

 

Do autora: na Twoim miejscu wybrałbym najpierw replikę, która podoba mi się z wyglądu i jest porządnie wykonana. Bo tak na prawdę z taką kasą możesz snajperkę zrobić z mp5k, m4, vsr, m249 czy czegokolwiek. Poczytałbym również o HP i później dopytał się o niewiadome.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czemu moderator jeszcze tutaj nie wparował i nie zrobił porządku? Problem jest jaką snajperkę i tuning do niej za 9 tysięcy, a nie skąd i dlaczego autor ma 9 tysi na zabawkę. Po cholerę komentarze takie jak podaje np Krwawy. Nie wnoszą nic do tematu tylko robi syf i zachęca innych do syfienia.

Zwróć uwagę jakie podejście do tematu ma autor... Dostał mnóstwo rad, wybiera chińczyka. Zresztą to już jego drugi wątek o snajperce, ludzie polecali mu dobre giwery wybrał Warriora, polecam poczytać ;)

Nie wspominając już o tym że wbrew temu co napisał, po stylu jego wypowiedzi nie wygląda na osobę której powierzyłbym taką moc.

Link to post
Share on other sites

Powierzył? A co ty, jego opiekunka jesteś, że cokolwiek mu możesz powierzyć? Puknij się w łeb i niech jakis mod to zamknie wpizdu bo trollownia tylko...

 

Nawet nie pasuje "nie karmić trolla" bo tu trolli jest na pęczki.

A potem takie bezmózgi stękają w wątku o hp jakie to jest złe i nie dobre...

Link to post
Share on other sites

@Galithar i ludzie, którzy uważają podobnie jak Ty: nie jest problemem to, że gość ma 9000 zł, nie jest problemem to, że chce je wydać na replikę/zabawkę (jego wola i kasa), nie jest problemem to co mu ktoś polecił. Problemem jest to, że gość:

- nie wie co chce

- chce "snajpę" cokolwiek by to znaczyło wg niego

- nie wie jakiego rodzaju chce replikę - czy coś w stylu samopowtarzalnego M82A1 czy SR25 czy może powtarzalnego jak M200 itp.

- wie tylko tyle, że ma być długa i ciężka bo on "jest facet i chce snajpe"

- nie wie nic w temacie tuningu replik (ja osobiście też nie bo mnie to średnio już interesuje, a są od tego ludzie, którym można to zlecić) i chce strzelać na 100 metrów z AEG'a

 

To jest tak jakbyś coś chciał, ale nie wiedział co, a jak ktoś Ci coś zaproponuje to wiesz, że to nie to, dalej nie wiedząc czego chcesz.

Tutaj nawet do końca nie ma tego, że nie wie czego chce, ale wie czego nie chce.

 

Tak jak już napisano w wątku - zapytaj jakiegoś airsoftowca gdyby miał do wydania taką kasę na replikę to powie Ci wszystkie jej szczegóły, co by wymienił, jaki osprzęt na niej posadził i do tego pewnie jeszcze by oporządzenie odpowiednie kupił.

Podobnie jest w światku strzeleckim - zapytaj kogoś co by kupił mając 9k zł do wydania - dowiesz się o modelu, osprzęcie, tuningu, ilości magazynków, amunicji itd.

 

Temat też przypomina nieco "powiedzcie mi jaka replika jest najlepsze i najlepiej, gdzie ją kupić - wrzucajcie linki" czyli "poszukaj za mnie", gdzie jeszcze autor jak zawsze wybrzydza.

Link to post
Share on other sites

@Galithar i ludzie, którzy uważają podobnie jak Ty: nie jest problemem to, że gość ma 9000 zł, nie jest problemem to, że chce je wydać na replikę/zabawkę (jego wola i kasa), nie jest problemem to co mu ktoś polecił. Problemem jest to, że gość:

- nie wie co chce

- chce "snajpę" cokolwiek by to znaczyło wg niego

- nie wie jakiego rodzaju chce replikę - czy coś w stylu samopowtarzalnego M82A1 czy SR25 czy może powtarzalnego jak M200 itp.

- wie tylko tyle, że ma być długa i ciężka bo on "jest facet i chce snajpe"

- nie wie nic w temacie tuningu replik (ja osobiście też nie bo mnie to średnio już interesuje, a są od tego ludzie, którym można to zlecić) i chce strzelać na 100 metrów z AEG'a

 

To jest tak jakbyś coś chciał, ale nie wiedział co, a jak ktoś Ci coś zaproponuje to wiesz, że to nie to, dalej nie wiedząc czego chcesz.

Tutaj nawet do końca nie ma tego, że nie wie czego chce, ale wie czego nie chce.

 

Tak jak już napisano w wątku - zapytaj jakiegoś airsoftowca gdyby miał do wydania taką kasę na replikę to powie Ci wszystkie jej szczegóły, co by wymienił, jaki osprzęt na niej posadził i do tego pewnie jeszcze by oporządzenie odpowiednie kupił.

Podobnie jest w światku strzeleckim - zapytaj kogoś co by kupił mając 9k zł do wydania - dowiesz się o modelu, osprzęcie, tuningu, ilości magazynków, amunicji itd.

 

Temat też przypomina nieco "powiedzcie mi jaka replika jest najlepsze i najlepiej, gdzie ją kupić - wrzucajcie linki" czyli "poszukaj za mnie", gdzie jeszcze autor jak zawsze wybrzydza.

Bogu dzięki ktoś nareszcie napisał coś sensownego w tym wątku.

Link to post
Share on other sites

Dobra..

Panie i Panowie oraz drogie Bezmózgi..

 

Snajpa do 9k to snajpa do 9k a nie za 9k wiec jak będzie kosztować 2 zł albo 8999 zł po całkowitym tuningu to bez różnicy :)

podobają mi sie repliki typu sw13 (kształt body i oszynowanie :) )

Chcę wydać tą kasę dobrze ale widzę że średnio mi pomagacie.. (tylko nieliczni a reszta to tylko fala hejtu.. )

Równie dobrze mógłby wsadzić promyka, spust pdi, komorę pdi, wzmocniony zespół cylindra i sprężynę 190 do warriora i zamkną bym się w 2k mając zasięg ok 70m ale po co skoro mam kasę bo sobie odłożyłem na fajną zabawkę ?

Ciężko ogarnąć że szukam porady w wybraniu dobrej snajperki najlepiej elektrycznej (większa szybkostrzelność na semi od springa :) ) ??

 

PS1. jak kogoś bolą cztery litery że mam akurat tyle kasy do przeznaczenia na zabawkę to niech zacznie oszczędzać to też będzie miał #życioweporady :)

 

PS2. wybaczcie za brak aktywności ale utopiłem telefon i musiałem załatwić inny :/

Link to post
Share on other sites

@samael

A już kumam o co chodzi Orientowi. On chce wydać dokładnie i całe 9 tys. a tu się nie da (za mało to będzie kosztować) :) pomóżmy mu wydać te 9 tys. bo mu na razie nie pomagamy :)

Może pierdyknąć grawerkę na lufę - "ta replika kosztowała 9 tys. PLN" - proponuję pozłocić - wtedy będzie drożej i może budżet się "dopnie".

Link to post
Share on other sites

Czytałeś w ogóle to, co ludzie pisali? Albo jakiekolwiek poradniki, tematy o replikach? Łapaj opinie tylko z tego tematu. Wyszukane na szybko więc sorry jeśli jakąś pominąłem.

VSR TM i reszta części od PDI. Nigdy nie będziesz strzelać na 100m.

VSR TM plus set PDI bore-up, replika z speca, części zamówione przez moją skromną osobę, składanie wykonane przez dexa.

M4 Zapewne madbull lub g&p, części promyka, gb frezowany, serwisant typu Rogaś lub ktoś kumaty.

Ares M200 + tuning u Dexa. Długie, ciężkie, wygląd bynajmniej nie plasticzany, ale to nie elektryk (jeśli mnie pamięć nie myli to replika posiada wymienny napęd sprężyna/gaz) i nie będziesz z tego walił na 100 metrów. Może na hali, bez wiatru i do stacjonarnego celu wyjdzie te 100 metrów, ale nie w polu.

OrientAkaBlue, jeśli faktycznie masz kasę pisz do dexa w sprawie repliki, wybierz model i zapytaj się ile trzeba środków na zrobienie z tego czegoś co strzela dobrze, jednak pamiętaj dex to tylko gaziaki plus spręzynowe repliki aeg się nie tyka.

 

W przypadku jeśli chcesz faktycznie barreta to chyba jedyna sensowna opcja to ta replika aeg plus komora provin plus najdłuższa jaka jest lufa pdi i konwersja gazowa, aeg też do ogarnięcia no ale to rogaś musi się wypowiedzieć jakie to są realnie koszta bo zakładam że sam gb od zera to pewnie z 1,5 tysiąca poskłądany na promyku i cnc.

Z V2 może być problem bo lubi klękać na wcale nie dużych FPS. Ewentualnie V2 od Retro Arms aczkolwiek ja bym szukał alternatywy w postaci V2 Long (SR25 Classic Army i M82A1 od *nie pamiętam jakiej firmy* takowe miały) i zakupił takowe od Retro Arms. Więcej przeżyje. Minus to niestandardowy cylinder i tłok. Jeśli jednak pozostajemy przy V2 to RA + zęby Siegetek (niestety musisz zamawiać zza granicy), tłok to nie mam pojęcia, pomyślałbym nad Hard Piston'em od Prometheusa, ewentualnie Modofy Quantum (pełna szczęka co może być problemem). Pneumatyka, Bore Up Systema/Modify? Jeśli NBU to raczej Systema/Prometheus/Modify. Głowica tłoka koniecznie POM, od ww. producentów. Silnik jakiś HT, Lonex/G&P M140/M170, mocny by reakcja była szybka i zabardzo się nie męczył. Mosfet, oczywiście, dobry, samróbka/Jeffetron/Gate. Łożyska jak największe, 9mm (nie pamiętam czy RA ma GB z takimi gniazdami), jak nie to MINIMUM 8mm, ślizgowe, dobre. Komora ProWin/Madbull/inna która się dobrze uszczelni. Guma HU polecę standardowo - Niebieski Madbull ALE powinieneś szukać czegoś twardszego pod takie FPS, pomyśl też o innych x-hop'ach (er/r/flat itp). Poczytaj tematy. Sprężyna oczywiście Guarder lub Prometheus. Rura jak najdłuższa PEŁNOPRAWNA PDI. Z ciężkimi kulkami byndziesz mioł pan problym bo ich nie ma a jak są to są drogie i mało. Swoją drogą przy takiej mamonie pomyśl nad markową bazą, szkoda by wpakować 9 koła w znalowy monolit który rozklekocze się od samego naprężenia układu mechanicznego. Jeśli M4/M16 to G&P lufa M16 + lufa 20" Madbull (gdybyś nie dorwał długiej G&P) + długi tłumik + matematyka do policzenia długości precki. Sorbo nie jest też głupim pomysłem.

Ogólnie jest dużo wariantów i konfiguracji, ja jestem estetą i mając takie siano nie myślałbym nawet o półśrodkach w temacie bazy jak i mechanizmu. Dodatkowo nawet lekkie niedoróbstwo korpusu/lufy itp. w rodzinie replik AR15 to z miejsca przedmuchy i straty J/FPS (układ liniowy love).

Link to post
Share on other sites

Albo był na sasadzie "chcem to ale napisze i mie przekonajo bym nie brau ale ja i tak wezme to co chcem".

Spoko, pobiega sobie z "baretłem", potyrają go cymy w stocku z wsadzoną zieloną G&G i będzie sobie pluł w brode, że kupił nieporęczne i nie warte kasy bydle.

Aż napiszę #klasyk

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Jezus maria, ale pierdolenie... Tak Cię to boli, serio? Musisz te swoje żale wylewać na forum? Pilnuj chłopie swojego nosa i swojego portfela jak nie masz od 4 stron NIC sensownego do doradzenia. Czy moderacja może tu posprzątać i ponagradzać "doradzaczy" stosownie do zasług?

Boli, bo po co mamy się wysilać i pomagać jak autor i tak podejmuje najgorsze decyzje?

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...