Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "MONTE CASSINO" 26-28.05.2017


Recommended Posts

Alianci:

1. Wish 101AB

2. Cortes 2 Korpus Polski

3. Domino - brytyjska 78 Dywizja Piechoty.

4. Kuba - 2nd US ID

5. Matt Baker - 101AB

6. Penelopa - 101AB

7. Monika - 101AB

8. Michał - 82 ze "zdobycznym" Mg-34 - chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ;D

9. Kolba 101 AB

10. Renifer 101 AB

11. Harry - 82 AB raczej

12. Pit - 2KP

13. Mareq​

14. Opal - Piechota US - termin super mega odległy dlatego bliżej terminu potwierdzę.

15. Janik - 2 Korpus Polski

16. Bombel- komandos SAS, termin odległy dlatego potwierdzę w kwietniu

17. Vlad SAS lub lub podobnie ale bryt.

18. Mati - Brytol

19. cAmper - j.w. obaj na 2 dni, od rana Sob/Niedz, śpimy w koszarach :icon_smile:

20. Świeżak

21. Mattson

22. Bullet

23. Apek

24. Bartek

25. Kuba

 

Oś:

1. Bladek Wehrmacht

2. Christian Hartmann Wehrmacht

3. Ahmed - RSI

4. Sepp. Jak mawiał Witold Śruta "Tu raczej niespodzianki nie będzie" - przybędę jak Spadak z 1. FJD

5. Teo

6. Ashigara

7. Dziećk

8. Feldfebel

9. Kriger

10. Erokesha - Wehrmacht

11. Gregorius

12. Borec

13. Czarny

14. Sokół

15. Zee

 

 

Obrońcy będą mieli zabawę ;)

Wiedzieliście że do niedawna w Siemiatyczach była ulica "Obrońców Monte Cassino" ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alianci:

1. Wish 101AB

2. Cortes 2 Korpus Polski

3. Domino - brytyjska 78 Dywizja Piechoty.

4. Kuba - 2nd US ID

5. Matt Baker - 101AB

6. Penelopa - 101AB

7. Monika - 101AB

8. Michał - 82 ze "zdobycznym" Mg-34 - chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ;D

9. Kolba 101 AB

10. Renifer 101 AB

11. Harry - 82 AB raczej

12. Pit - 2KP

13. Mareq​

14. Opal - Piechota US - termin super mega odległy dlatego bliżej terminu potwierdzę.

15. Janik - 2 Korpus Polski

16. Bombel- komandos SAS, termin odległy dlatego potwierdzę w kwietniu

17. Vlad SAS lub lub podobnie ale bryt.

18. Mati - Brytol

19. cAmper - j.w. obaj na 2 dni, od rana Sob/Niedz, śpimy w koszarach :icon_smile:

20. Świeżak

21. Mattson

22. Bullet

23. Apek

24. Bartek

25. Kuba

 

Oś:

1. Bladek Wehrmacht

2. Christian Hartmann Wehrmacht

3. Ahmed - RSI

4. Sepp. Jak mawiał Witold Śruta "Tu raczej niespodzianki nie będzie" - przybędę jak Spadak z 1. FJD

5. Teo

6. Ashigara

7. Dziećk

8. Feldfebel

9. Kriger

10. Erokesha - Wehrmacht

11. Gregorius

12. Borec

13. Czarny

14. Sokół

15. Zee

16. Wochu

Link to post
Share on other sites

Alianci:

1. Wish 101AB

2. Cortes 2 Korpus Polski

3. Domino - brytyjska 78 Dywizja Piechoty.

4. Kuba - 2nd US ID

5. Matt Baker - 101AB

6. Penelopa - 101AB

7. Monika - 101AB

8. Michał - 82 ze "zdobycznym" Mg-34 - chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ;D

9. Kolba 101 AB

10. Renifer 101 AB

11. Harry - 82 AB raczej

12. Pit - 2KP

13. Mareq​

14. Opal - Piechota US - termin super mega odległy dlatego bliżej terminu potwierdzę.

15. Janik - 2 Korpus Polski

16. Bombel- komandos SAS, termin odległy dlatego potwierdzę w kwietniu

17. Vlad SAS lub lub podobnie ale bryt.

18. Mati - Brytol

19. cAmper - j.w. obaj na 2 dni, od rana Sob/Niedz, śpimy w koszarach :icon_smile:

20. Świeżak

21. Mattson

22. Bullet

23. Apek

24. Bartek

25. Kuba

26. Hunter

 

Oś:

1. Bladek Wehrmacht

2. Christian Hartmann Wehrmacht

3. Ahmed - RSI

4. Sepp. Jak mawiał Witold Śruta "Tu raczej niespodzianki nie będzie" - przybędę jak Spadak z 1. FJD

5. Teo

6. Ashigara

7. Dziećk

8. Feldfebel

9. Kriger

10. Erokesha - Wehrmacht

11. Gregorius

12. Borec

13. Czarny

14. Sokół

15. Zee

16. Wochu

 

A teraz pytanie, miałby ktoś pożyczyć kaburę do Webley'a, bo jak na złość nigdzie nie ma w tej chwili dostępnej.

 

Chciałem nabyć skórzaną, ale najszybciej lipiec-sierpień się pojawi, a z ebaja wątpię czy przyjedzie przed imprezą. Dlatego nawet zwykła płócienna może być, najwyżej się będę tłumaczył brakiem uzupełnień frontowych i "brałem co było" :P

Link to post
Share on other sites

Na aledrogo widziałem dzisiaj parciane kabury ale za 190zł! Też szukam bez skutku i pewnie wezmę sobie 1911, bo mam do niego kaburę Bianchi M12 i fajnie pasuje na pas a do tego nie wygląda super współcześnie. Wiem, że piechociaże raczej nie mieli pistoletów ale w przypadku ASG lubię mieć przy sobie.

 

Zamówił ktoś przyzwoitą pogodę?

 

Ile osób będzie od piątku?

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Przez cały czas przewija się lista graczy z naszego podwórka. Czy Org mógłby zdradzić czy nasi południowi przyjaciele zza gór są chętni na pogranie w tak dynamicznej rozgrywce jaka nam się kroi?

Oficjalnie zapisanych dwóch z południa ale piszą że jeszcze ich będzie zobaczymy.

Limit graczy osiągnięty a ma być jeszcze parę osób więcej. Będzie dobrze.

 

WAŻNA INFORMACJA!!!!!!!

Jak będziecie dojeżdżać na miejsce to dzwonić najlepiej do mnie na telefon.

Dzwonić trzeba niezwłocznie po skręcie z drogi głownej do wsi Jaszczurowa ponieważ jak się skończy asfalt to kończy się zasięg telefonu i pojawia się dopiero w bazie na górze. Z parkingu w lesie nigdzie nie zadzwonicie.

Proszę o info bo wtedy będę mógł zjechać na parking i zabrać chociaż szpej.

Numer do mnie; Thompson 506-029-968.

Edited by krkmf
Link to post
Share on other sites

Na aledrogo widziałem dzisiaj parciane kabury ale za 190zł! Też szukam bez skutku

 

Tak wiem, że są dwie nawet wg opisu z '43 bądź '44, tylko że pod podoficera bardziej pasuje skóra. No nic jak nikt się nie trafi będzie trzeba zakupić parcianą, byle tylko dotarła na czwartek.

Link to post
Share on other sites

krkmf: Rozumiem zatem, że nie da się dojechać na górę. Daleko jest od parkingu na górę?

Jest jakaś opcja zagotowania sobie wody? Głupie pytanie ale ja potrzebuję kawy do życia :) Taki ze mnie twardziel, że Kopiko nie załatwią sprawy na długo :).

Link to post
Share on other sites

krkmf: Rozumiem zatem, że nie da się dojechać na górę. Daleko jest od parkingu na górę?

Jest jakaś opcja zagotowania sobie wody? Głupie pytanie ale ja potrzebuję kawy do życia :icon_smile: Taki ze mnie twardziel, że Kopiko nie załatwią sprawy na długo :icon_smile:.

Na bazie prąd, woda, noclegu powinno wszystkim starczyć pod namiotem (brać śpiwory i karimaty).

Skromny bufet prowadzony przez właściciela z kiełbasą i piwem.(inne wyroby we własnym zakresie)

Info już na fb na stronie wydarzenia.

Jeśli chodzi o parking to będzie oznaczony. Od miejsca parkowania jest jeszcze kilkaset metrów i to ostro pod górę.

Dlatego proszę dzwonić bo mam terenówkę i jest możliwość żeby chociaż wam ulżyć i sprzęt podrzucić.

Ci którzy posiadają terenówki lub suwy mogą parkować pod domem właściciela tuż pod bazą.

To nawet wskazane bo to więcej miejsca dla reszty na i tak ograniczonym parkingu.

Link to post
Share on other sites

Pytanie z serii organizacyjnych - czy można korzystać z łączności radiowej po stronie aliantów ?!

 

A napędzając klimaty zapraszam do małej galerii rekonstrukcyjnej, co prawda teatr działań nie ten ale kilka inspiracji pewnie znajdziecie. Reportaż jest częścią naszego wiosennego wypadu w Ardeny oraz bezpośrednie ich okolice:

 

https://goo.gl/photos/4HxxfmcxdEM2ZRLH7

Link to post
Share on other sites

Pytanie z serii organizacyjnych - czy można korzystać z łączności radiowej po stronie aliantów ?!

 

A napędzając klimaty zapraszam do małej galerii rekonstrukcyjnej, co prawda teatr działań nie ten ale kilka inspiracji pewnie znajdziecie. Reportaż jest częścią naszego wiosennego wypadu w Ardeny oraz bezpośrednie ich okolice:

 

https://goo.gl/photo...xxfmcxdEM2ZRLH7

 

Gońca Panie - puszczasz gońca i czekasz. Klimat jest, a i goniec ma niezłą dawkę adrenaliny :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Eeee to ja rezygnuję, jadę na tamtą, na pewno będzie lepsza. Proszę mnie wykreślić.

 

A tak serio, to ktoś ma świetny pomysł i jeszcze ten termin. Ehhh.

 

 

Odnośnie radia, stanowcze nie dla współczesnych pmr, jeśli już to stylizowane i o odpowiedniej wadze.

Edited by wish
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...