Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie

 

Mam zamiar trochę pogrzebać w mojej SA-A01(stock) i planuję wymienić następujące elementy:

 

Gumaka Hop-up (Czarna systema vs Zielona G&G)

Komora Hop up

Dysze

Okablowanie

Tłok i głowicę tłoka

 

Jakie polecacie marki wyżej wymienionych części?

Edited by SREBRO
Link to post
Share on other sites

Mam problem z zasięgiem w swojej specnie. Kulki lecą celnie i powtarzalnie po ostatnim dołożeniu opóźniacza. Ale zasięg to ledwie 30-35 metrów :/. Cały układ szczelny, tłok-cylinder strzykawka. Stockowa komora + gumka systemy + lufa madbull. Sprężyna m110 shs, dysza czerwona shs. Regulując hopka zasięg spada do 20 metrów, na tej regulacji co jest teraz utrzymuję 30-35 metrów przy mocniejszym podkręceniu kulki po 15 metrach lecą w górę.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Cześć chłopcy, nietypowe pytanie.

 

Jeśli mam replikę specna arms w starym systemie szybkiej wymiany sprężyny, to co bym musiał wymienić, żeby uzyskać ten nowy? :D

 

Czym się różnią repliki starego i nowego systemu?

 

I czy w ogóle ten pomysł ma sens? Może bardziej opłaca się sprzedać emkę i kupić nówkę w nowym systemie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam ostatnio wymieniłem sporo części w GB w mojej specnie b-01 z powodu zużycia się starych, stokowe części wymieniłem na te :

- podwójnie uszczelnioną głowice cylindra wykonaną z mosiądzu firmy protech,

-aluminiową uszczelnioną dyszę SHS(czerwona),

-niebieski tłok z 15-stoma stalowymi zębami SHS,

-głowicę tłoką ultimate - Silent,

-stalowe zębatki high torqure 100:300,

-zieloną gumkę G&G,

-lufę precyzyjną od SHS,

-sprężynę sp130 SHS.

Mam z wymianą taki problem że wszystko działa strzela lecz kulki nie wylatują tzn. co jakiś czas kulka wyleci a resztę po prostu z lufy wypada. Ktoś wie co to może być ?

Link to post
Share on other sites

Witam, niedawno zakupiłem moją pierwszą replikę SA-A05 tak jak w tytule.

Chciałbym przerzucić się na większe baterie - obecnie znajdują się one w kolbie a chciałbym je przenieść do puszki którą przyczepie na szyne i teraz pytanie brzmi następująco: Jak coś takiego wykonać, czy są w internecie jakieś poradniki odnośnie przekładania kabli i w ostateczności ile takie coś kosztowałoby w serwisie?

Link to post
Share on other sites

Przecież do kolby możesz wrzucić akumulator o pojemności nawet 2400mAh (li-po), a na ogniwach ni-mh nawet więcej.

Wg mnie nie ma sensu przekładać kabli na przód, prędzej wymien kable, przesmaruj replikę, popraw podkładkowanie, wymień gumke i dyszę.

Poradników od przekładania kabli raczej nie ma, lutuje się od nowa wszystkie kable do styków i od konektora głównego do baterii. Warto też zmienić główny konektor na deans.

Link to post
Share on other sites

Witam, planuję zakupić swoją pierwszą replikę ASG, po przeczytaniu tego tematu stwierdziłem, że spróbuję z SA-B05 Specny.

Na wstępie dokonam kilku zmian i proszę o podpowiedź czy wystarczy, co dodać, czy co będzie zbędne. Z czasem najwyżej dokupię pozostałe rzeczy.

 

Przy zakupie w serwisie poproszę o wymianę :

-Gumkę HU na Przezroczystą Guardera

-Sprężynę na Guardera 120 albo 130, chociaż zdecyduję się raczej na 130.

-Okablowanie obowiązkowo na niskooporowe i tu mam też dylemat nad Mosfetem i liczę na waszą opinię, czy to aby będzie potrzebne na początek? bo to jednak dodatkowy koszt tych 100zł, a mówię tu o Gate NanoASR.

-Precka Guardera 6.02 300mm (Stockowa w B05 jest 290mm ale to chyba problemem nie będzie prawda?)

-Dysza DeepFire metalowa (no chyba, że bardziej zaproponujecie SHS chociaż widziałem, że parę osób nie narzekało na DF)

- Przesmarownanie i wypodkładkowanie też oczywiście wchodzi w grę (mam nadzieję, że w serwisie mi to zrobią od ręki bez dodatkowych kosztów)

-Dystanser SHS (ktoś wspominał, że warto).

Myślałem, też o tłoku i łożyskowanej prowadnicy sprężyny jak już dyszę bym dokupywał no ale właśnie tego nie wiem czy warto od razu bo to kolejne koszta. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Zostawię 7,4, jak będą słabe osiągi to wtedy zastanowię się nad LiPo. Z tą gumką Ty poważnie mówisz? jakoś mi się wierzyć nie chcę.

Co do tej lufy to nie jest konieczność więc mogę zostać przy stockowej, a Promyk to już większa inwestycja więc nie na teraz :)

A z GB to w końcu kombinować i wymieniać jak leci? Z tą dyszą SHS to już sam nie wiem, bo wspominaliście, że jest za duża...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...