Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok :) Czyli gumki nie zamawiam w gunfire. Znalazłem w specshopie gumke, również od guardera, o 20 stopni twardsza (kolor czarny). Spróbuję się jutro z nimi skontaktować i spytać, kiedy dostaną przeźroczyste. Jakbym musiał czekać, Bóg wie ile na dostawę, myślicie że od biedy ta czarna guardera ujdzie?

Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Pół roku temu rozpocząłem swoją zabawe z ASG i repliką Specny.

Chciałbym na sezon wiosenny trochę zainwestować w swoją replikę (około 300-400zł)

Prosiłbym o podpowiedź któregoś z doświadczonych kolegów w co zainwestować?

Mam wymienioną gumkę, replike oddam do serwisu, jednak nie chciałbym żeby serwis zarobił na mojej słabej wiedzy jeśli chodzi tuning repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Mam pytanie, czy mógłby mi któryś ze "starych wyjadaczy" podesłać na PW kontakt do dobrego serwisanta we Wrocławiu ? Chodzi mi o tuning emki od Specny, replika nówka, wystrzelała może ze 100 kulek aby sprawdzić czy działa, i teraz trzeba by było coś w niej ulepszyć/ Jako że na co dzień mieszkam za granicą, nie mam możliwości zrobienia tego samemu.

 

Chodzi mi o osobę która mogła by odebrać ode mnie replikę, zrobić "co trzeba" i ewentualnie zajmować się stałym serwisowaniem tej repliki. Odbierał bym ją w momencie przyjazdu do ojczyzny i oddawał w dobre ręce przed wyjazdem. (może jakaś umowa czy cos w ten deseń ?)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...