Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chrono x3200 spring ze specschopu :)

Dysza ma coś 21,3mm (dawno temu mierzyłem), cylinder typ 2 i lufa 363mm. Jakoś nie jestem przekonany do komór G&P ale jakoś daje radę. Raczej powinno być więcej fps ale lepsze to niż mniej :D . Replika dla kolegi składana co dawał to wkładałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A mógłbyś podać jakiegoś linka z tymi kołami ? :icon_smile:

i jeszcze pytanie czy bedzię pasowało to do tego tłoka http://gunfire.pl/pr...html#tabs_58676

 

zacząłem moja przygodę z asg dopiero mrok temu i teraz chciałem go sobie trochę wzmocnić a nie bardzo mam jeszcze do konca pojecie także dzięki za odpowiedzi :icon_smile: wymieniłem w nim kable, silnik na mocniejszy i poprawił szybko szybkostrzelność, tłoka, spreżynę, koste stykowa i przerywacz plus bateria 11.1 V teraz czas na koła zębate ale wlasnie tym mam problem jak je dobrac :icon_smile: DZIEKI JESZCZE RAZ :icon_smile:

Edited by Piotrek_33
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz problem z wybraniem koł i dobraniem tłoka do tego to zleć tuning specjaliście. Jak chcesz sam to poczytaj jeszcze sporo w necie.

 

100:200 znajdziesz w każdym sklepie, mówie tutaj oczywiście o SHS.

Link to post
Share on other sites

oki dzieki za odpowiedz takie pewnie zamówię z SHS 100:200 :) Miałem oddać karabin własnie serwisantowi ale stwierdziłem ze fajnie będzie samemu coś porobić i jak na razie wszytko jest ok dlatego tak jak piszesz czytam duzo i probuje samemu działać cos z replika

Link to post
Share on other sites

Swoją SA-B03 mam niecały tydzień. Miałem problem na kulkach guarder - wiele pustych strzałów. Co prawda z G&G wystrzeliłem tylko jednego hi capa, ale nie było tego problemu.

Czy ona jest taka wybredna? Ktoś używa kulek guarder?

 

I druga sprawa. W komorze magazynka widzę, że dysza zatrzymuje się najczęściej w połowie komory, a czasami się cała chowa. Co to oznacza? Jeszcze w żadnej replice tego nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Bardzo często jest problem z pierwszą kulką z magazynka. Więc podejrzewam tą dyszę.

 

Jak replika jest złożona, dysza zatrzymuje się różnie. Czasami się chowa, czasami nie. Jak rozłożyłem ją na pół, dysza praktycznie chodzi identycznie. Może dysza blokuje się przez komorę hop upa?

 

Jutro jeszcze trochę postrzelam i zobaczę jak to wszystko będzie się zachowywało. Sprawdzę też na innych magach.

 

Dodam tylko, że strzelam na batce stockowej.

Edited by robertas3
Link to post
Share on other sites

Postrzelałem trochę z G&G. Koło 1 tysiąca :) I jedyny problem to często pierwszy strzał z maga jest na pusto. Resztę podaje bardzo ładnie.

 

Co do magów. Używałem 3 i ładnie siedzą, brak zbędnych luzów. Podają równie dobrze:

 

- Bardzo stary King Arms na 120 bb.

- Ics - typ plastik kanadyjski hi-cap

- Oryginalny

Link to post
Share on other sites

Wczoraj oddałem klientowi specnę bo specyficznej awarii. Pękła sprężyna spustowa i kawałek utknął między zębatką środkową, a tuleją do anti-reversala blokując ją. Przy okazji sam zatrzask nie miał absolutnie żadnego luzu i musiałem wyjmować go kombinerkami. Lekkie podpiłowanie tulei od środka rozwiązało sprawę. Generalnie to sprężynki bym radził wymienić bo wybitnych lotów to one nie są.

 

Edit: literówka

Edited by UberSoldier
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...