Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... Może tak. Ekipa ASGshopu odpowiada błyskawicznie na wszystkie pytania, paczka przyszła po trzech dniach od zamówienia i byłą pancernie zapakowana. Za to wszystko plusy. Ale oto co się stało, gdy dorwałem paczuszkę w swoje ręce:

 

 

Otóż otwieram paczkę (5 minut się męczyłem- bardzo ładnie) i zostałem oczarowany moim pierwszym elektrykiem. Wyjąłem go, od razu podłączyłem baterię i załadowałem magazynek. Postanowiłem zobaczyć jak strzela. Wyszedłem przed dom i wycelowałem w mój śmietnik. Naciskam spust i słyszę że padł strzał ale kulka nie wyleciała, a zaraz po nim było kilka dziwnych zgrzytów. Po kilku sekundach trwania w bezruchu usłyszałem że coś się wysuwa przez lufę i upada na ziemię. Kiedy popatrzyłem pod nogi, okazało się że z lufy wyleciał mi dystanser od HU. Podniosłem go i poszedłem do domu, gdzie po opuszczeniu lufy w dół znów wypadła mi jakaś część od komory HU. Kiedy odczepiłem foregrip okazało się że lufa kręci się bez problemu wokół własnej osi, a z komory nie zostało prawie nic. Wyjąłem instrukcję obsługi i zacząłem cały etap składania guna, bo okazało się jeszcze że silnik się zaciął i musiałem wyjąć go razem z gearboxem. Może to wszystko brzmi dla was banalnie, jednak nie było to takie łatwe dla mnie, gdyż to jest mój pierwszy elektryk.

 

Najbardziej wkurzyło mnie to że na stronce ASGshopu napisali że sprzęt przechodzi przegląd zerowy, jest sprawdzany i przestrzelany a według mnie gdyby tak było to nie mógłby wystąpić taki błąd. Nie mam pojęcia jakim cudem można było strzelać z tą komorą, która ledwo trzymała się kupy i pewnie po pustym strzale też by się rozpadła, ale serwisant zapewnia mnie że był sprawdzany na 100%, bo był przecież tuningowany do levelu I. Tę kwestię pozostawiam więc waszej ocenie.

Na szczęście żadne części nie połamały się i udało mi się złożyć replikę. Jednak według mnie jeśli kupuje się replikę za 1500 zł to pierwszą rzeczą jaką się robi nie powinno być jej naprawianie. Poza tym złożenie repliki do kupy utrudnia nam błąd w instrukcji, gdzie jedna część od komory HU jest umieszczona w złym miejscu.

Oczywiście z wysyłką do serwis, gdzie ASGshop posyła wszelkie koszta nie byłoby żadnych problemów, ale czekać kilka tygodni na naprawę zaraz po kupnie nowej repliki to dla mnie zbyt duże wyrzeczenie.

Jak dla mnie negatyw niestety, bo choć serwisancie bardzo mili i uprzejmi to sprzęt dostałem w takim stanie w jakim dostałem. :(

Link to post
Share on other sites

Sprzęt naprawiany na gwarancji masz robiony od ręki - wiem, bo znajomemu poleciały zębatki w MP5 CA, wysłał i za 3 dni dostał naprawiony sprzęt, mimo że ja na swój naprawiany niegwarancyjnie czekałem już ponad 2 tygodnie :)

Jeśli więc chodzi o naprawy gwarancyjne, to nie można im nic zarzucić :) Ale o tym przekonałbyś się, gdybyś wysłał do nich replikę.

Edited by Gallain
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich!

W sprawie “Coen88” czuję się w obowiązku co nieco wytłumaczyć i sprostować.

 

Coen88 napisał:

“ale czekać kilka tygodni na naprawę zaraz po kupnie nowej repliki to dla mnie zbyt duże wyrzeczenie.”

 

Zgodnie z tym co potwierdził Gallain - Wszystkie usługi gwarancyjne (pomimo, że prawnie sklep ma 2 tygodnie na rozpatrzenie) są załatwiane od ręki i mają pierwszeństwo na serwsie. Zazwyczaj naprawa gwarancyjna trwa ok 2 / 3 dni...

 

Coen88 napisał:

“Najbardziej wkurzyło mnie to że na stronce ASGshopu napisali że sprzęt przechodzi przegląd zerowy, jest sprawdzany i przestrzelany a według mnie gdyby tak było to nie mógłby wystąpić taki błąd. Nie mam pojęcia jakim cudem można było strzelać z tą komorą, która ledwo trzymała się kupy i pewnie po pustym strzale też by się rozpadła, ale serwisant zapewnia mnie że był sprawdzany na 100%, bo był przecież tuningowany do levelu I. Tę kwestię pozostawiam więc waszej ocenie.

 

Każdy karabin czy to stokowy czy tuningowany zostaje przestrzelany i sprawdzony przed wysyłką. Po porostu Coen88 miał okrutnego pecha. Jeden strzał (pomimo, że replika była przestrzeliwana na serwisie) równie dobrze może spowodować uszkodzenie tłoka, czy zmielenie zębatek.

 

Niestety tak się po prostu czasami dzieje i żaden sklep czy to sprzedający repliki, lodówki, telewizory itd. nie jest wstanie zagwarantować, że dana rzecz będzie bezawaryjna. Pomimo, że w większości wszystkich firm towar jest standardowo sprawdzany. Dlatego istnieje okres gwarancyjny i możliwość zwrotu do producenta.

 

Z tego co wiem to replika po poskładaniu komory działa i wszystko jest ok... ;-)

 

Pozdrawiam

Marek

ASGShop.pl

Link to post
Share on other sites

Ja od dłuższego czasu 'mecze' Panów z ASG shop i za każdym razem bardzo szybko otrzymuję fachową poradę w pare minut.. max. godzin.

 

Zakupy za kazdym razem wysyłane expresowo!

 

PIERWSZA KLASA!!

 

Pzdr,

Blade

 

PS.: Do mnie nigdy nie napisala Pani Celina :( Może gdzies tam mozna wybrać osobę które będzie sie ze mną kontaktowała? ;))

 

PS.: WIEELKI PLUS dla Pana Marka za profesjonalizm i obsługę klienta!!

Edited by Blade04
Link to post
Share on other sites

Kontakt ze sklepem wspaniały, wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania w ciągu kilku godzin (mail). Przyjazna atmosfera :) Wysyłka 2 dni, paczka dobrze zapakowana, aż się do niej dostać nie można xD Tuning przeprowadzony profesjonalnie, wszystko przesmarowane, części ustawione jak trzeba. Ogólnie duży plus i polecam :D

Link to post
Share on other sites

Kulki w swietnej cenie przy duzym zamowieniu, zadnego problemu z dorzuceniem do paczki towaru nieuwzglednionego w zamowieniu, a w ramach bonusu - naprawa repliki (moj gazowy SOCOM z zablokowana w glupim miejscu kulka) - GRATIS. Krotko i jasno - 11/10. Nie kupuje juz gdzie indziej, bo po co?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po prawie 4-5 miesięcznej razwiedce na rynku ASG, wybralem model - VFC AKS-74N (tuńczyk), i dostawcę - ASGShop.pl z Rudy Sl. Co do sklepu - zamówienie z przedpłatą, wysłali błyskawicznie po otrzymaniu przelewu, dostawa 1 dzień (do Gdyni). Żeby nie było za cudownie (z gunem, nie sklepem), po wystrzeleniu 2 midów - "zdechła sabaka". Telefon do ASGShopu, konsultacja czy może to być awaria którą jest w stanie rozpoznać/naprawić kompletny nowicjusz, po 3 minutowym instruktażu, w 5 minut "naprawiłem" taki mały dynks w chwycie pistoletowym i kałaszek znowu działa.

Ocena:

-kontakt email (doradztwo) - bdb

-zakup (zamówienie, przelew, szybkość i czytelność transakcji) - bdb

-kontakt z serwisem - bdb

Link to post
Share on other sites

Dla kontrastu tym razem należy się ode mnie ASGshop`owi ogromny plus. Dostałem droższą batkę w cenie zamówionej przeze mnie tańszej, która była aktualnie niedostępna, zgodnie z prośbą paczkę wysłano ekspresowo (w poniedziałek zamówiłem, dziś do moich drzwi zapukał kurier). Rozwiązałem również sprawę częstych uszkodzeń AUGa w transporcie - wysłałem go do serwisu bez upper-receiver`a i nie tylko wrócił do mnie po kilku dniach, ale nawet wyjątkowo nie był uszkodzony ;] Panowie z ASGshopu ZA DARMO wstawili do mojego AUGa stalowy, wzmocniony trzpień przedniej rączki firmy Guarder (cena w sklepie - ok. 50 pln!), wprawdzie był on źle zainstalowany, ale z tym poradziłem sobie bez problemu sam.

Reasumując - zwracam honor obsłudze ASGshopu, od czasu problemów z AUGiem obsługują mnie wzorowo i na pewno będę jeszcze korzystał z usług ich sklepu oraz serwisu. Polecam to również innym :) Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich ładowarkę Ansmann, paczka przyszła szybko, elegancko zapakowana. Niestety ładowarka nie pasowała do mojego guna - duży wtyk, odesłałem ją do sklepu i zwrócili mi pieniądzę. Widać że to bardzo solidny sklep, gorąco polecam! :wink:

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites

bywa że zagapią się i nie wyślą czego, ale jak zawsze miły prezent, kolega dostał butle GG za tydzień czekania :)

Zostawiłem u nich trochę gotówki, jak zawsze komfort taki że jak mi się nie spodoba, mogę oddać. Raz nie uwzględnili mi gwarancji na gumkę HU, dalej uważam że była wybrakowana ale pies to j****.

Moim zdaniem chłopaki z asgshopu naprawdę ciężko pracują :)

Link to post
Share on other sites

ale promocje zniknęły z wielu karabinów :( naszczeście mojego sara offiziera udało mi się kupić w czasie :D

 

btw, zawsze odpisują na mejle, chciałem powiedizeć żę nawet dzwonią do gościa z problemem :) (ONI DZWONIĄ NIE MY ) a poza tym odpowiadają na maile nawet o godzinie 23-24

Link to post
Share on other sites

No i smutna wiadomość. ASGShop od 01.05.2007r. zamyka sklep stacjonarny :( Dobrze, że przynajmniej pozostawiają możliwość osobistego odbioru zamówionych towarów, bo mnie na przykład bardziej opłaca się tam podjechać niż płacić za kuriera.

Pozostaje jeszcze kwesta serwisu. Czy będzie nadal mozliwość wpaść i na miejscu np. zmienić lufę czy trzeba będzie wysyłać :/ Chodzi głownie o ludzi z Rudy Śląskiej i bliższych i dalszych okolic.

Edited by Satanael
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich !

 

Tak jest - postanowiliśmy zamknąć sklep stacjonarny, jednak jest to spowodowane chęcią rozbudowy serwisu oraz rozszerzeniem naszej oferty w sklepie on-line.

 

Teoretycznie sklep będzie działał dalej lecz nie będzie miał on już charakteru sklepu z wystawą (repliki na ścianach, gabloty itp.)

 

Pozostaje możliwość odbioru osobistego wszelkich towarów, które były zamówione wcześniej. Drobne, przemyślane wcześniej zakupy (np. zakup kulek) będą cały czas możliwe.

 

W kwestii serwisu, o którą pytał „Satanael” pragnę wyjaśnić, że serwis działa bez zmian. Tak więc, można osobiście przynieść replikę na serwis czy naprawę gwarancyjną.

 

Pozdrawiam

Marek

ASGShop.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...