Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja w ogóle nie lubię hi capów...

Mnie też bardziej podobają się "30 nabojowe" magi, a nie to 15 nabojowe gónwo ( :D ) od MP5K, ale zawsze! przeceniałem ergonomię i funkcjonalność nad wygląd.

Post prawdopodobnie do skasowania.

Link to post
Share on other sites

Już się pogubiłem, jedni piszą, że magazynki CA pasują drudzy nie, jedni że te tanie pasują, drudzy nie. To jak to jest z tymi magazynkami? Czy magazynek http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1191 będzie pasował do tego wella i mógłby mi ktoś podesłać linka, gdzie mogę na 100% kupic pasujacy mag (małej lub średniej pojemnosci)?

Link to post
Share on other sites
Witam

mam 2 złe wiadomosci

1 mi w drugim wellu padł selektor...

teraz jest tylko auto-auto-safe

2 w pierwszym tez padł,

zatsanawiam sie czy tylko moje welle są takie...?

 

Gdzieś na forum czytałem (nie wiem czy to nie ten temat), że selektor ognia to "oryginalny" błąd w budowie wella. Podobno wystarczy rozebrać replike i coś tam przygiąć i już jest dobrze (poszukaj na forum ;) )W moim też padł ten selektor, ale po odesłaniu na gwarancje, wszystko świetnie działa ;)

Link to post
Share on other sites

pafcio <---- można tuningować po zachowaniu pewnych środków ostrożności i tuningu w granicach umiaru... ;) Niezbędne przedmioty do upgradu znajdziesz w dziale upgrade i tuning, w temacie R5 Well Upgrade. Ja w swoim wymienie te rzeczy:

- wzmocnioną głowicę tłoka ("żółta") od CA - 20 zł

- wzmocnioną prowadnicę sprężyny v.2 CA - 45 zł

- metalowe łożyska CA (35zł)

- podkładki (CA 15zł)

- sprężynę 120 PDI

- jakąś bateryjkę 9,6V.

 

Link do tematu ----> http://wmasg.one.pl/forum/viewtopic.php?t=...t=18929&start=0

Link to post
Share on other sites

a jeśliby zrobić ten tuning, o którym mówi Maksio i sie zostawi baterie 8,4

to drastycznie spadnie szybkostrzelność?

 

czyli Twój tuning to minimum 200 zł, chyba nawet więcej by wyszło

 

nie wiem czy to się opłaca, jak można kupić za 600zł jakąś emke od stti z 300fps

 

pozdr.

Link to post
Share on other sites

Link <---- Baterie 9,6 już miałem, a replike kupiłem używaną - dwustrzelankąwą :D za 290zł ;) tuning wyniesie mnie 160zł, a więc 450zł to chyba nie tak dużo ;)

A co do baterii 8,4 to mogła by wogóle nie pociągnąć tej sprężyny, ale niektórzy pisali na forum, że daje rade, ale szybkostrzelność wyraźnie spada i po 200 kulek wysiada ;)

Link to post
Share on other sites

ja tak sie pytałem bo wiem jak chodził g36c tm, które raz kumpel mial na strzelance ale na baterii 8,4 mini 600 mAH ze sprężyną 130%

 

jak nadusił spust to tak z pół sekundy się naciągała sprężyna ale jak przytrzymał to już seria szła ostra;)

i jeden dzień ta bateria wytrzymywała no ale ten koleś w rambo się nie bawił;)

 

a racja Tobie Maksio to się opłaca ;)

 

a nie uważacie, że lepiej jest dopłacić 60 zł i kupić cyme? w koncu te 40-50 fps wiecej, tylko cymy nikt prawie nie ma, a well już trochę testowany był;-)

 

pozdr.

Link to post
Share on other sites
Te wellowskie baterie to loteria. Mi na 130 PDI ciągnie jakieś 700 kulek, stockowo 2000. Koledze 110 Guardera nawet nie ruszyła, a innym działało.

 

ad baterii u mnie jest to 2k+ (innymi slowy po 2,5 obfitej strzelanki, takiej po 1000kulek kazda).

Link to post
Share on other sites

ja mam podobny problem i wydaje sie ze jedyna rzecza ktora moze pomoc jest zakupienie magazynkow typu low/mid-cap.

 

jest jeszcze jedno rozwiazanie. mozesz krecac caly czas podkrecaczem walic seriami (wtedy puste strzaly sa minimalne).. ale nikle z tego pocieszenie.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie znalazłem rozwiązanie na "niepodający kulek magazynek", oczywiście przypadkiem.

 

Mój kumpel ma R6 WELLA. Rozkręcał go wiele razy i dalej nic, aż wczoraj składając go zapomniał (późno już było hehe) włożyć mieszacz do kulek (tą zębatkę z wypustkami), I teraz nie ma szans, żeby poszedł jaskiś strzał na pusto.

Jeśli spróbuję zrobić to w MP5, to dam znać jak poszło.

8)

Link to post
Share on other sites

przypadek ojcem wynalazku (czy jakos tak :F )

 

no to czekamy w takim razie. Ja tak czy siak kupuje mid/real capy bo mam juz tego crapa dosc, a jak juz je posiade to rozkrece te grzechotke i zamieszcze wyniki sekcji zwlok (bo tylko tyle z tego zostanie ;) )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...