Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Swiss Arms Black Eagle M6 [CG] / M50 [DE] / Master Sniper M324 [UTG] / Steyr SSG69 P2 [ASG-DK]


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyviozlem kolegom te snipe z polski i po dvuch dniach vrutili mi,ze popsute. Neide zaladovat i jak silom nationgnesz to povracajonc nationgu samo spusti,to takie objavy. Rozebralem i nic nevidze, dumam szukam i zauvazylem prognientie v valcu,zpovodovane srubem z dolnej censti kolby. Bo stalo se, som sruby do umocovania kolby k lufje i szruby do koncuvki kolby.UVAGA tie do koncuvki som identicne pravje no o kuscek vienkze i jak zamjenisz te sruby i dasz dospodu ten srub dluszsy to vtloczysz go do cylindra i zgnietesz go. Neide to potem zauvazyt, Naprava jest latva. V miejscu vtloczenia,jest dziurka,jestli jej nema to zrob 3mm dzurke i daj sruba zasrubuj kuseczek,glove sruba umocuj v ? sverak?

i naczongni ,vrutisz stiane cilindra s povrotem. I napravione.

UVAGA u montazu vybieraj vlastive sruby.

Link to post
Share on other sites

Mam obi dve i ružnica jest.

M6 strzela krutszej i mnejsza szybkost vylotova ,jak u tej APS-2.M6 jest necelna i APS strzela solidne.

M-6 jest zato troszecke lepjej zrobiona inezdera se farba jak u APS-2.

No zatem v pakovaniu u APSki som 3 magazynki.

Ja osobiste bral bym APS-2 bo roznica ceny jest znaczna.

Jest to ale individualne, bo stuka od stuky moze byt inna.

Vszystkie moje poruvnania dotyczom broni bez jakichkolviek ulepszen. navet nebyly one ani smarovane. Tak jak je dostalem takie som.

I znuv pisze,ja bym bral APS-2 czy tam M50 jak znaczona od DE.

Link to post
Share on other sites

Strzała masz całkowitą racje ! Posiadam APS2 od DE, miałem taki sam problem skręcała kulka w prawo po 30m , kiedy rozkręciłem replike okazało się właśnie że minimalnie prawy bolczyk był troszeczke dłuższy więc z odrobiną precyzji spiłowałem go pilniczkiem do paznokci , teraz wali prościutko przy pogodzie bezwietrznej na kulkach 0.25 i 0.33g oczewiście wolniej lecą ale cel butelka po wodzie mineralnej z 40m prawie za każdym razem ! lunetke zamontowałem z zoom 3x9x40 poezja ta snipa po małych modernizacjach a co do kolby to kupcie sobie czarną strukture do plastiku w spraju jak nie macie ręki do malowania to nieradze może jakiś znajomy lakiernik niech to zrobi. Swietnie wygląda jak Maruzen i oczewiście nie schodzi ta struktura z body ! :D Oczewiście miałem na myśli 0.33 że wolniej lecą ! POZDRAWIAM SERDECZNIE !!

 

[ Dodano: Wto 03 Paź, 2006 ]

Struktura daje porowatość matową i trwałą na zarysowania ponieważ łączy się z plastikiem !! I prześwietnie wygląda kolba !!

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś może mi napisać jak nasmarować APS`a ?? Bo z tego co czytałem wychodzi no to że trzeba psiknąć do lufy ale czy wtedy nie zaleje się hop up i czy można to zrobić olejkiem silikonowym z castoramy i czy można kapnąć olejkiem na odciągnięty zamek ??

Link to post
Share on other sites

Witam Panów,

w związku ze spiepszeniem sie piston seara poszukałem troche informacji o APS2 i częściach do tej repliki. Przypadkiem natrafiłem na ciekawą stronkę:

krzaczki oraz porównanie zdięć APS2 (coprawda nie CG ani nie DE, niemniej jednak elementy są niemal identyczne) oraz VSR10.

 

http://www2u.biglobe.ne.jp/~cgi/aps2vsr10.htm

 

Na uwagę zasługują szczególnie zdięcia mechanizmu spustu i rozebranego na części zespołu tłoka - gratka dla wszystkich ciekawych lecz nie aż tak żeby rozkręcić ukochaną replike :wink:

Link to post
Share on other sites

Przykro mi Mendi ale nie zgodzę się z Tobą

 

Części zespołu spustowego od tego APS'a są kompletnie różne od części spustu APS'a CG i DE

 

Części CG i DE są zbliżone lecz nie identyczne z częściami VSR'ki

 

Jedyną częścią którą można wymienić w APS'sie CG/DE to piston sear od VSR'ki TM (Sprawdzone osobiście)

 

 

Ten APS-2 który jest w twoim linku to APS maruzena

Link to post
Share on other sites

Elementy są niemal identyczne - chodziło mi o bliskie podobieństwo naszych ubogich APS do markowych replik - faktycznie, jak fiat i ferrari :P , ale w końcu z czegoś zerżnięto projekt :D .

Piston seary są jednak identyczne. Ale że u nas elementy zamienne do APS2 DE czy M6 CG nie są dostępne w sprzedaży, trzeba samemu kombinować. Wytoczyłem na tokarce stalowy piston i po ostrym pilnikowaniu replika jest zreanimowana. :wink:

Link to post
Share on other sites

A więc od czego tu zacząć..hmm. Powiedzmy iż nie wiem czy wybrać m6 czy APS2. Przeczytałem wszystkie topici i posty o tych replikach i wogóle nic już nie rozumiem. Prosze o to aby 2 (dwie) osoby napisały charakterystykę obu replik.Także tego czym się różnią i która gorsza pod względem jakości i osiagów.Będe bardzo wdzięczny za niekpienie z mojego posta ponieważ ja już naprawdę sie pogubiłem i niewiem którą z tych dwóch kupić :evil: :evil: byłbym bardzo wdzięczny za wyjaśnienie czym DOKŁADNIE się różnią. Dziękuje za uwagę :wink:

 

p.s- kto am na sprzedaż mniejwięcej stuningowaną wersję LEPSZEGO z 2(dwóch) 'snajperek'

Link to post
Share on other sites

Skoro masz problemy ze zrozumieniem to sory ale nie problem ludzi tu piszących tylko Twój.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem, może rób notatki w trakcie czytania.. nie wiem ale na pewno nie oczekuj że ktoś specjalnie dla Ciebie będzie któryś raz powtarzał to co jest już napisane.

 

Ciesz się że masz to wszystko w tym temacie a nie "gdzieś" na forum bo nie musisz szukać tylko wystarczy dokładnie przeczytać.

Link to post
Share on other sites
Poza tym z tego co chłopaki pisali m6 NIE jest dostępna obecnie w sprzedaży tak że nie musisz wybierać - została ci APS2 DE.

 

m6 ani aps2 nie ma, m6 na militaty bedzie gdzieś w listopadzie, taiwangun zamiast aps2 bedzie miał vsr10 też dostawa jakoś na listopad więcej już nie pytałem kiedy bedą...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...