Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Swiss Arms Black Eagle M6 [CG] / M50 [DE] / Master Sniper M324 [UTG] / Steyr SSG69 P2 [ASG-DK]


Recommended Posts

Witam, witam (hoho dawno tu nie zagladalem)

 

Kurcze ostatnio wyciagnalem z szafeczki moja M6 (po dluuugim czasie) i nie przebija mi nawet puszki po piwie :(. Bedzie trzeba nasmarowac chyba. Macie moze jakas rada na strasznie brzeczaca sprezyne??? A nie da sie tego sluchac , a fee.

 

PS.[CIACH - do komisu]

 

PS2. Ozesz... wykasowali mi mojego userbara!!! :( arghh....

 

Nie wykasowali tylko nie umiesz bbcodami sie posługiwać :P

A tak na serio, to wejdź do edycji podpisu, pozostaw bez zmian i zapisz - samo się naprawi. / Medi.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites
  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po ostatniej strzelance zauważyłem że mój APS wyraźnie słabiej strzela, kulka już nie pędzi, a jedynie szybuje do celu :( Postanowiłem przysmarować oraz wymienić gumke HU na Guardera. Po paru przeróbkach APS ma już nową gumeczk, jest nasmarowany, ale mimo to dalej słabo strzela. Odszukałem gazetke CMK na której testowałem w tamtym roku APSa zaraz po wymienieniu lufy na dłuższą i wtedy po strzeleniu z kilku cm kulka przebijała prawie 100 stron, teraz zatrzymuje się na ~70. Czy to wina springa czy może czegoś innego, macie jakieś pomysły?

 

PS: na "wyciszenie" sprężyny bodaj smar jest b. dobry ;] tylko taki gęsty nie płynny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam mam problem z moja aps... na strzelance strzelała i nagle przestała. przy naciąganiu słychać bardzo głosny dzwiek sprezyny tak jak by coś przeciskało sie wewnątrz springa... Nie da sie na ciagnac i strzelić. co to moze byc? machinegun napisał mi ze teraz nie moze przyjac gnata. co to moze byc ? czy dam rade to sam naprawic i jakie bedą ewentualne koszta ?

Link to post
Share on other sites

Czy próbował kiedyś ktoś wyciszyć M6? Tak myślałem żeby zrobić tłumik nakładany na lufę żeby w środku miał otlinę do rur o średnicy wew. 7mm. i o grubości 20-30mm. Wyciszyłoby to dźwięk wystrzału? link do otuliny: http://allegro.pl/item184258888_icmarket_o...urociagow_.html

 

Może znacie jeszcze inne metody wiciszania, byłbym bardzo wdzięczny gdybyście opisali.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W sumie to po wyciszać guna na kulki , przecież nie ma tu prawdziwych naboi , które przy wystrzale powodują huk , z resztą ktoś kto bedzie stał od ciebie o 10-20m i tak nie bedzie słyszał strzału , ale to juz kwestia gustu , nie moja sprawa ,

ale musze przyznać ze M6 z tłumikiem wygląda niczego sobie.... :)

Link to post
Share on other sites
przecież nie ma tu prawdziwych naboi , które przy wystrzale powodują huk , z resztą ktoś kto bedzie stał od ciebie o 10-20m i tak nie bedzie słyszał strzału , ale to juz kwestia gustu , nie moja sprawa ,

 

Hmm znaczy nie miałeś okazji zostać ostrzelany z repliki z tłumikiem i bez... Zapewniam, że tłumiki potrafią znacznie wyciszyć replikę. Kiedyś też myślałem, że to bez sensu.

 

Co do M6 mija się to o tyle z celem, że jest ona wyjątkowo cicha sama z siebie.

 

Pisz porządnie, stosuj przecinki. Następne niechlujne posty będą kasowane :-F.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam! A ja mam takie pytanie: nie wiem dlaczego, ale u mnie ten "rewelacyjny" BAX system podkręca mi kulkę, ale w bok! Przy dobrze ustawionym hopie kulka leci jakieś 30m równo i nagle skręca mocno w lewo. Jak mocniej podkręce hopa to to samo ale kulka zasuwa w lewo i do góry! Czy zna ktoś powód takiej sytuacji? Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No dobrze Panowie, a więc jak gumka od hop'a powinna być dobrze ustawiona?

Z tego co zdążyłem zauważyć ma ona wewn. pewne "wypustki". Jak prawidłowo powinna być ustawiona? Bo mam własnie podobny problem tyle że mi akurat kulka skreca w prawo :/

Link to post
Share on other sites

Jeżeli skręca w prawo to przekręć gumke odrobine w lewo to chyba logiczne, a jeśli to nie pomoże to sprawdź czy masz równe te dwie wypustki bo może sie okazać, że jedna jest dłuższa od drugiej ... Jeżeli masz teflonfixa to możesz też spróbować go odwinąć i sprawdzić czy coś to zmieni.

Link to post
Share on other sites

Dzięki Blast, spróbuję, liczę że się uda.

Pytanie jeszcze, bo "MATI_hopek" o to pytał ale nie było odpowiedzi:

Jakich kulek najlepiej uzywać żeby kulka nie opadała za szybko ale tez nie leciała w kosmos przy średnim ustawieniu hop'a??

Link to post
Share on other sites

No własnie mój hop po wszelkich zabiegach związanych ze sprawdzaniem czy cos jest nie tak z gumką od BAX'a, uszczelnianiem taśmą teflonową, spr. wypustek BAX'a itp itd, kulki nadal skręcają momentami znacznie w prawo, stąd myśle nad zastosowaniem cięższych kulek co ZDAJE mi się, powinno lekko ograniczyć te ubytki na torze lotu :/

 

A militarius5 czemu akurat "pestki" a nie zwykłe 0,28?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanko (bo nie mogę już zedytować postu wcześniejszego), czy odchylenie lufy wewnętrznej o jakies 0,5-0,7 mm może wpłynąć na odchylenie kulki od toru lotu na prawo, czy ma to może jednak znikome znaczenie ?

Link to post
Share on other sites

heh już nie chodzi mi tak o cene tylko o celność ;)

w airsofcie takie minimalne odchylenia lufy chyba nie mają większego znaczenia , co innego w prawdziwej broni , to juz by byla katastrofa , ale w karabinie na kulki , nie wydaje mi się , to chyba musi byc cos z tym hopem ....

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :) mam pewien problem z moim APS`em DE :/ otóż od jakiegoś czasu zacina mi się spust, a dokładnie jest tak, że naciągam zamek chce szczelić i spust idzie do połowy i sie zacina . Nie da sie go ruszyć ani do przodu ani do tyłu, pomaga jedynie poruszanie energicznie zamkiem (w góre i w dół). Prosze o pomoc :D

Edited by Blast
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...