Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 UTG?


Recommended Posts

Ja od niedawna jestem posiadaczem tego karabinu, ale jeszcze nie mialem okazji pobawić sie nim na strzelance. Jesli chodzi o zewnetrzne wykonanie to jest raczej poparawne, choć widać ze TM to nie jest. Ogromna wiekszosc elementów wykonana jest z plastiku z wyjątkiem szyn RIS ( dwie boczne i gorna) i szyny kolby. Waga PMa jest słuszna i pozytywnie zaskakuje jednak sam gun jest dosyć mały i jeśli ktoś ma łapy jak bochny to bedzie miał spory problem. Wkurza troche pozycja selektora trybu ognia, który, znajdue sie zbyt blisko rączki i spustu przez co często samoczynnie zdarza sie przełączyć na SEMI. Mag jest jest tandetnej jakosci, ale podawac kulki podaje bez problemów. Wchodzi weń ok 40 kulek i wystarcza 3 sek na full auto zeby wysypac wszytko co sie zaladowalo - mi sie to bardzo podoba. Co do osiągów nie chce sie narazie wypowiadać, bo jak pisałem nie sprawdzałem go w boju. Bron jest cqalkiem cicha i szybkostrzelna. Niepokoi trochę fakt, że na BB 0.20 ok 15 m kulka zaczyna drastycznie leciec w dół, mimo podkręcenia hopa na maxa. Mozliwe ze jest to efekt przesmarowania HU przez Krakmanów i dopiero po jakims czasie podkręcenie zacznie dzialać jak należy.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Kilka fotek z zagranicznych sklepów:

http://www.gun163.com/views.asp?hw_id=582

http://www.actionhobbys.co.uk/-Special-Off...-AEG_ABT2K.aspx

 

Jak by ktoś chciał wiedzieć jak wygląda GB w tej replice:

http://www.airsoftpress.com/mp7upg6.jpg

 

Czy mi sie wydaje czy są tu cztery zębatki w GB? Ktoś wie może jaka jest głowica tłoka, kierunkowa czy zwykła?

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A jam mam pytanie o kulturę i dźwięk pracy mechanizmu, chciałbym wstawić do mp7 ciche głowice i tłumik dźwięku, w wersji TM to dało naprawdę dużo i z 5m nie można było zlokalizować strzelca. Czy tak samo będzie w wellu ? czy chińskie łapki pochrzaniły sprawę i wszystko rzęzi jak w ciągniku ? Dodam że zasięg mnie nie obchodzi aż tak bardzo bo to ma być replika do 20m do ściągania po cichu. (od rozwałki jest główna i boczna 1911)

Link to post
Share on other sites

Mój Well pracuje (pracował - sprzedałem :???: ) dość specyficznie. Sama praca zębatek jest naprawdę kulturalna i cicha, natomiast wyjątkowo głośny jest strzał. Podejrzewam że rezonansuje body, bo z otwartą tylną częścią już jest sporo ciszej. Ogólnie mechanika działa bardzo ładnie, tragedią jest jedynie hop-up.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Hmm, zastanwiam się, czy sobie tego Wella nie kupić...

 

Powiem tak: waży 1,4 kilo, jest duży, większy niż jakikolwiek pistolet "semi", nawet w kaburze udowej biegać z tym nie bardzo. Przy złożonej kolbie ciężko mi było z niego przycelować. Raz z zaskoczenia wziąłem gości na ~6m i ... nie trafiłem :evil:

 

Z jednej ręki niewygodnie się strzela. Przez "lewy" hop-up kulki nie dolatywały nawet na tyle, żebym je widział przed lufą (ok.22-25m). Po 2 nieprzerwanych magach na auto zaczął śmierdzieć od przegrzanyh styków z batką. Batka od tego momentu czasem nie łączy. Low cup i rof okazują się znacznie za małe do skutecznej walki.

 

Plusy?: batka długo trzyma, głośny, dość ładny, mały i zwarty.

 

Obiektywną/subiektywną decyzję zakupu pozostawiam Wam.

Link to post
Share on other sites

Spodobał mi się wizualnie, kiedy ostatnio siedziałem chwilę u Krakmanów i czekałem na swoją replikę. Faktycznie magazynek ma mizerna pojemność, ale może dało by się skombinować jakiś inny, większy. Choć w sumie to nie wiem, z tego co napisał Brayli, moje spojrzenie na tę replikę jest teraz sporo chłodniejsze;) Prędzej już może MP7 od TM -nówka 800 zł, ale moż eby się udało coś z drugiej ręki? Generalnie chodzi mi o to, żeby mieć do budynków coś co strzela serią, i żeby nie był to pistolet:D

Link to post
Share on other sites
Raz z zaskoczenia wziąłem gości na ~6m i ... nie trafiłem

Ćwicz, ćwicz, ćwicz... Z 10 m nie ma szansy NIE TRAFIĆ do człowieka średnich rozmiarów, a może ten Twój był krasnalem :wink: Mam tę replikę od trzech tygodni, nie jest to rewelacja, ale do CQB jest idealna, a do tego celu została stworzona. Nie był jeszcze w akcji ale testowałem go na działce i nie potwierdzam Waszych zastrzeżeń dotyczących zasięgu, na 20 m szwagier poczuł na d...e, a to wystarczy. Pozostałe zastrzeżenia potwierdzam. Traktuję go jako broń boczną dla snajpera, a snajper zbyt dużo nie biega, więc ciężar nie jest wielkim mankamentem, zauważcie, że Desert Eagle waży zaledwie 0,2 kg mniej :wink: Moja subiektywna ocena = 8 (w skali 1:10) :wink:

Edited by pogonczyk
Link to post
Share on other sites
MP5 PDW galaxy, bardzo fajnie się z tego strzela, zasięg przyzwoity, jedyne co potrzebne to porządna bateria aby miał lepszy ROF, bo w stocku lipny...

No tak, tylko że MP7 jeszcze wsadzę do kabury (widziałem gdzieś takie ogromne, choć zdaję sobie sprawę że to niezbyt wygodne) a MP5 juz raczej nie. A raczej nie mam co zrobić z drugą repliką w czasie strzelanki, muszę taszczyć obie naraz.

Edited by de Villars
Link to post
Share on other sites

Jakbym dorwał kaburę do MP5 to oczywiście dośc mocno zmienia postać rzeczy. Zasiegiem się specjalnie nie martwię, bo to i tak ma być do budynków, ale dobry ROF to faktycznie by się przydał. Najlepiej było by dorwać MP7 od Tokyo Marui używanego stocka, bo nówka jest za droga na broń boczną (800 PLN). A jak sie nie uda to może faktycznie ten MP5?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...