Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojejku, jakoś przebrnąłem przez 18 stron...ale średnio ogarniam więc zadam konkretne pytania:

 

- która firma robie najmocniejsze mundury, najbardziej wytrzymałe (propper?, pomijam oryginalne ;) )

 

- która kopia waszym zdaniem najlepiej pasuje do naszego środowiska

 

- do 500 zł za spodnie i górę co byście wybrali

 

Z góry dzięki za odpowiedz, już 2 dzień szukam odpowiedzi jak najlepiej ulokować kasę w mundur z kamuflarzem "zbliżonym" do Multicam-u ale wszędzie piszą inaczej.

Link to post
Share on other sites

- truspec nyco (oryginalne CP podobno sie prują pod pachami ;) )

- podobno suez (po to wprowadzano w nim zmiany a nie jak twierdzą złosliwi zeby uniknac procesu o kradzież praw autorskich ;) ) ale jak znam zycie i jakosc polskich nadrukow kamuflazowych to bym odpuścił

- spodnie trucpec nyco i bluza poliester z bawełną truspec nyco. Coprawda bluza będzie ciemniejsza ale jakie to ma znaczenie?

Link to post
Share on other sites
bluza poliester z bawełną truspec nyco

 

Jaeger - a co to za wynalazek poliester z bawełną nyco?

 

Bluza z polycottonu, a kołnierzyk z nyco czy odwrotnie?

 

 

A co do bluz truspeca z polycottonu to mam taką jedną i nie chciałbym uzywac jej za żadne skarby w terenie, wolę za te pieniądze kupić dwa Helikony lub jedno Miwo, bo Praszka chyba ostanio wrzuciła ten kamuflaż w ofercie.

Link to post
Share on other sites

- spodnie trucpec nyco i bluza poliester z bawełną truspec nyco. Coprawda bluza będzie ciemniejsza ale jakie to ma znaczenie?

Co prawda nie chcę przeszkadzać, ale kto powiedział że spodnie i bluza róznią się kolorami sam posiadałem cały komplet i nie widzałem róznicy między kapeluszem, spdniami i bluzą. Jeżeli mowa oczywiście o NYCO 50-50

Edited by hyena
Link to post
Share on other sites

Jaeger - a co to za wynalazek poliester z bawełną nyco?

 

Bluza z polycottonu, a kołnierzyk z nyco czy odwrotnie?

A co do bluz truspeca z polycottonu to mam taką jedną i nie chciałbym uzywac jej za żadne skarby w terenie, wolę za te pieniądze kupić dwa Helikony lub jedno Miwo, bo Praszka chyba ostanio wrzuciła ten kamuflaż w ofercie.

 

Jak widać tu wytknięto mi że popełniłem babola do czego w następnym poście się przyznałem. Bluza miała być tylko z poliestru z bawełną. Bez nyco. A takowa jest ciemniejsza niż nyco.

 

Tak na marginesie. Bren a jak myślisz z czego jest praszka? Bo na pewno nie jest to nyco.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam pytanko gdzie można w Polsce dostać spodnie Multicama ale z tymi wszytymi ochraniaczami?

 

Drugie pytanie jak zapina sie ten pas

http://www.gunsmokearmyshop.pl/multicamzon...8_front_300.jpg bo ze zdjęcia nie potrafie odczytać.

 

Kiedyś gościu na Allegro miał całe komplety, coś takiego z ochraniaczami na łokcie i kolana:

http://www.cryeprecision.com/Item_Detail.a...s+Ac#extensions

http://www.cryeprecision.com/P-APRCS402LGR/Combat+Shirt+Ac

za około 550 zł

Ale teraz nie znalazłem.

A tu masz pas

http://allegro.pl/item601509019_pas_blackh...nalny_nowy.html

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Mam właśnie ten komplet i jestem zadowolony. Z śmiałością mogę polecić. Nigdzie tam rdzy nie widzę.

 

Do wyboru miałem albo droższego Helikona, albo ten tańszy zestaw. Wybrałem tańszy, później porównałem z Helikonem - nie dosyć że cena lepsza to do tego poprawnie wykonany (tam gdzie powinna być tkanina nylonowa, tam jest) i kolory nie tak świecące jak w "CAMOGROM'ie".

 

Owszem, do zdjęć się można przypieprzyć, sprzedawca nawet stwierdził, że po prostu nie ma możliwości wykonania lepiej wyglądających (brak modela), więc zastosował te.

Edited by PawelN
Link to post
Share on other sites

Jak masz kasę to Propper, jak szkoda Ci wydać tyle kasy to Helikon. Sporo osób u nas ma Helikona i są zadowoleni, dobry stosunek ceny do jakości.

Ja osobiście używam Proppera i następny mundur też pewnie będzie od Proppera :)

Edited by Kacper_ol
Link to post
Share on other sites

Widziałem ten mundur i mogę śmiało stwierdzić, iż pieprzysz głupoty.

Pozdro.

 

W ekipie mamy 2 takie mundury, więc nie twierdz, że pieprze głupoty jak na coś spoglądałem juz kilka godzin, macałem, przymierzałem

 

 

A co do propperów to ja wole już mojego Helikona Combat albo tego chinola z EB niz zwykly mundur Proppera, bo combat to jednak wyj**** sprawa :)

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...