Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chyba przestawiam się na Proppera. W ostatni weekend 2 multichłamki od helikona poszły piździec. Poszły szwy na dupie, cargo podarte w jednych spodniach, w innych dziura na 10cm że wszystko wylatuje z kieszeni. Kieszenie na rękawach podobnie.

 

Oglądając szmatki stwierdzam że jest to bardziej wina szycia, ale też i nie były przesadnie użytkowane. Jeden wytrzymał 1,5 miecha, mój ok 0,5roku użytkowania raz na tydzień dwa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba przestawiam się na Proppera. W ostatni weekend 2 multichłamki od helikona poszły piździec. Poszły szwy na dupie, cargo podarte w jednych spodniach, w innych dziura na 10cm że wszystko wylatuje z kieszeni. Kieszenie na rękawach podobnie.

 

Mam Proppera i mam Helikona, co prawda nie w MC. I wątpię, czy za dwukrotnie większą ceną Propper oferuje dwukrotnie większą wytrzymałość. Na plus jest to, że guziki i rzepy w P. nie odpadają same jak to ma miejsce w H.

Link to post
Share on other sites
No akurat rzepy w helikonie są bardzo mocne... ja raz wyrwalem rzep spod szwu a nie otworzylem kieszeni...

 

Nie mówię o samych rzepach, mówię o jakości ich przyszycia. W moich Helikonach guziki i rzepy same odpadają.

Link to post
Share on other sites

W ekipie mamy 2 takie mundury, więc nie twierdz, że pieprze głupoty jak na coś spoglądałem juz kilka godzin, macałem, przymierzałem

A co do propperów to ja wole już mojego Helikona Combat albo tego chinola z EB niz zwykly mundur Proppera, bo combat to jednak wyj**** sprawa :)

No wyjtentego sprawa :)

 

Co do combata, to trafiliście chyba w złą partię, ja brałem jakiś czas temu i jestem wielce zadowolony jak napisałem. Spytałem się sprzedawcy o tą sprawę, odpowiedział, właśnie że tamta partia miała dość widoczne rastry, obecnie kamuflaż jest OK, czyli prawidłowy.

Link to post
Share on other sites

No wyjtentego sprawa :)

 

Co do combata, to trafiliście chyba w złą partię, ja brałem jakiś czas temu i jestem wielce zadowolony jak napisałem. Spytałem się sprzedawcy o tą sprawę, odpowiedział, właśnie że tamta partia miała dość widoczne rastry, obecnie kamuflaż jest OK, czyli prawidłowy.

 

 

No to ciekawa sprawa skoro nowa partia jest lepsza.

Ja jestem zadowolony z mojego Helikona na szczescie :) bo kolorem nie odbiega od oryginalu (z tego co przegladalem, to Crye Precission nie ma tylko jednego odcieniu i co inny mundur czy cos to jest jasniejsze lub ciemniejsze)

Link to post
Share on other sites

Nosic nie nosilem, mialem to w rekach - wielkiego entuzjazmu we mnie nie wzbudzilo, ot kolejna kopia. Material podobno dosc szybko sie przeciera, a wzmocnienia podobno cordurowe tez jakos na cordure mi nie do konca wygladaly. No i powiem calkiem szczerze, ze mimo wszystko CamoGrom (choc osobiscie nie posiadam - mam oryginalne MC i Sueza) ma duzo fajniejsze kolory. Ale to opinia subiektywna, dla mnie juz naprawde lepiej mimo wszystko dolozyc do Helikona (choc i to i to robione w chinach)

Link to post
Share on other sites

To pokrowiec na strzelbę Curahee.

OT

Jakiś link z tym pokrowcem proszę :) Kthulu czy dał byś radę zrobić jakiś pokrowic w multicam?

Na temat (prawie)

Zakupiłem niedawno mundur Helikona w multicam, pierwsze wrażenia są takie że chyba wiozłem ciut za duży :) A drugie to wystające nitki. Wg. mnie za tą cenę jest rewelacja, materiał dość gruby nie grubaśny "żagiel" jak w przypadku propera. Co do kolorów, jak kolega wróci z majówki, staniemy obok siebie i dooobrym aparatem cykniemy fotki, wtedy się zobaczy różnicę w odcieniach.

Link to post
Share on other sites

OT

Jakiś link z tym pokrowcem proszę :) Kthulu czy dał byś radę zrobić jakiś pokrowic w multicam?

Na temat (prawie)

Zakupiłem niedawno mundur Helikona w multicam, pierwsze wrażenia są takie że chyba wiozłem ciut za duży :) A drugie to wystające nitki. Wg. mnie za tą cenę jest rewelacja, materiał dość gruby nie grubaśny "żagiel" jak w przypadku propera. Co do kolorów, jak kolega wróci z majówki, staniemy obok siebie i dooobrym aparatem cykniemy fotki, wtedy się zobaczy różnicę w odcieniach.

 

 

O którym mundurze mówisz ?

Bo MC helikona w wersji SF a w wersji Combat to zupełnie co innego pod względem kolorów. SF ni cholery nie przypomina oryginalnego MC, nie ma ciemniejszego odcieniu brązu w przejściach.

Combat zaś wygląda już elegancko i jest zbliżony do oryginału.

Zreszta ThePesh już się na ten temat wypowiadał opisując combat shirta helikona, że jest mu bliżej do oryginału niż Propperowi lub Tru-specowi (te dwa maja zdecydowanie ciemniejszy odcień niż oryginał, bliżej nim do polskiego Multikam niż do mc z CP)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...