Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam zamiaru kontynuować tej szczeniackiej pyskówki, bo nawet na to jesteś za cienki. Powodzenia przy konstruowaniu kolejnych zacnych powiedzonek, może ci wreszcie wyjdzie. Ja tymczasem popatrzę.

 

Przyznajmniej się zamknoł.

Zamiast spamować o MC lepiej poczytaj sobie słownik.

Edited by Omomierz
Link to post
Share on other sites

Grey Fox, wez pod uwage, że musiałbyś jeszcze skombinować Cordure, albo chociaż jakiś nylon na wzmocnienia w okolicy kolan i najlepiej na dole nogawek

(używam combatów i wiem ze te czesci spodni sa bardzo narazone na uszkodzenia, podarcia itp. wiec warto by bylo w tych meijscach dac mocniejszy material tak jak to jest w innych combatach)

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą to do zrealizowania założeń pomysłu musiałbym również softshella lub jakiegoś goretexa z podszyciem, cordurę i jakiś rozciągliwy materiał w wiadomym wzorze skombinować. Ponadto, ochraniacze OD od CRYE'a też mogą drogo wyjść.

 

Zdradzę trochę pomysłów. Softshella bądź gore chciałbym użyć w części od kolana do stopy jako nieprzemakalną część (takie a'la stuptuty tylko na stałe). Chyba każdy z nas pamięta jak się kończą nad-ranne przejścia przez wysoką trawę. Wokół kolan, na dupie i dolnej częsci przed ramion - cordurka też się przyda. Nad kolanami i nad dupą przyda się coś elastycznego (zżynka z CRYE'a) i kilka innych pierdół. Najpierw jednak zanim się jakieś softshelle pokombinuje, cordury, goretexy chciałbym wypróbować czy te pomysły mają w ogóle sens. Ale MSPO się zbliża, ja mam to ładnie rozpisane - na pewno nie omieszkam zapytać kogoś bardziej doświadczonego.

Link to post
Share on other sites

http://strikehold.files.wordpress.com/2009...lticam-cp-3.jpg Tylko nie wiem czy to 173. Chyba nie...

http://wingsoveriraq.blogspot.com/2009/08/...uy-another.html

So will we be getting new uniforms shortly? Well, maybe. The 173rd Airborne Brigade Combat

Team was just authorized to wear uniforms in Afghanistan based on the Multicam pattern.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Na fotkach akurat są goście z 3rd Infantry Division, a i zdjęcie jest „stare”, bo z lutego 2007. Była to prezentacja tego całego ich „Future Force Warrior”. :P

 

Piszę o 173rd Airborne, bo interesuje mnie bardzo, jakiego miksa używają/użyją do MultiCama. Wątpię by był to sprzęt w UCP ( bo od niego właśnie uciekają ), czyżby powrót do Woodlanda?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Rosjanie w MULTICAMIE

 

:arrow: http://b0p.imgsrc.ru/t/tand/0/15090470Rau.jpg

 

Że rosjanie w takim kamo paradują to coś dziwnego ... Ok napatrzyłem się jakiś czas na tą fotkę i nabrałem podejrzeń...

 

A jeśli to CAMOGROM z Helikona ???

 

- jeden z nich ma parkę z identycznymi kieszeniami na ramionach jak field parka helikona

- bluzy mają kołnierzyki jak w SFU a nie stójki jak w ACU

- na rękawach bluz nie widać za dużo rzepa - w kroju SFU helikona rzep naszyty jest tylko na klapie kieszeni naramiennej na flage

 

I co wy na to - prawda czy nie bardzo

 

Zaznaczam ze to tylko moje przemyślenia...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...