Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja mam. Już to ogarnąłem. Ramię zatrzasku wchodzące do komory zamkowej (body -nienawidzę tego określenia) musi zostać wygięte (nadspawane) o 90 stopni do góry, na końcu. Tak żeby zapierało się o dupsko GB.

W połowie tego ramienia podpieramy je sprężyną o dno komory zamkowej (kropka)

 

PS. W komis wrzuciłem front tantala.

Edited by ues
Link to post
Share on other sites

Tutka, o której nieprawdziwie zarzucano mi że prawdziwa już poszła. Jak znajdę gdzieś stare rysunki to wpakuje tu skan. A tymczasem, borem lasem...

Jeszcze dużo do zrobienia. Ale dużo już zrobione. Komora przerabiana ze stalowej cymy. Reszta oryginalna. Lufa zewnętrzna toczona z prynta - piszę bo głupie głupki w komisie zarzucali mi że prawdziwe sprzedaje.

Już przygotowane pod założenie GB ale trzeba jakiegoś magika, który wykmini układ elektryczny, który da ogień pojedynczy, serię 3 strzałową i ciągły. Lub pomoże zaadoptować GB ot TW 5 SYSTEMY :)

Wszystkie bicia zrobione na łucznika z 1990 roku.

 

dsc6517.jpg

dsc6520.jpg

dsc6518.jpg

dsc6519.jpg

dsc6521.jpg

Edited by ues
Link to post
Share on other sites
Przecież tam są kołki... przecież tego się nie maskuje...

 

Nie słyszałem o komorze cymy, w której były gotowy otwór pod tantalowy bezpiecznik i w której po zamontowaniu takiego nie trzeba było maskować otworu po akowym selektorze ;)

 

Osobiście od siebie polecam do maskowania kit epoksydowy wymieszany z opiłkami stalowymi. Opiłki można kupić przez allegro u gości od pirotechniki, albo przepiłować jakiś płaskownik i pozbierać to, co spadnie spod piły. Otwór od wewnętrznej strony podklejasz kartonikiem, zapychasz kitem, a na koniec, po zastygnięciu, szlifujesz nadmiar.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lufa jest chińska.

Obsadziłem na niej tylko graty od prawdziwka.

Wszystko trzma sie bardzo ładnie i sztywno.

 

Co do samego suwadła, to nie chce deko, bo batke bede miał pod deklem. Batka w ładownicy na "pogrzebaczu" wyglada co najmniej kiepsko :/ Dlatego szukam imitacji, najlepiej stalowej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...