Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tył dajesz kawałek aluminium, wiercisz w body otwory i dajesz takie śrubki bez łepków na imbusy.

Z każdej ze stron i przez zawiasy od kolby ramowej.

W stock pipe szlifujesz trochę jej wejście pod kątem ( bo płaskownik montujesz do body i wychodzi małe ścięcie) i przelotowo normalnie do tego płaskownika.

Ja jeszcze podkleiłem żywicą epoksydową wszystko po zmontowaniu dla spokojności.

1009634.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Podepnę się pod temat.

Mam zamiar kupić RK02 i na starcie wymienić zatrzask kolby. I tu pojawiają się dwa pytania:

-czy poprawi to wytrzymałość kolby?

-przeszukując forum natknąłem się na stwierdzenie, że nie da się wymienić zatrzasku kolby "bo przyspawany" czy to prawda?

Czekam na odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Heja.

Ma ktoś namiary na jakiś poradnik DIY odnośnie okładziny do AKS74U z chwytem? Coś kiedyś widziałem ale za cholerę nie wiem gdzie.

Zrobić zrobię sam jeśli takowego nie ma ale zawsze łatwiej byłoby się oprzeć na doświadczeniach innych.

Jak nie ma, trudno.

 

Coś takiego:

eGRjevm.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Podpinam się do pytań:

1.Gdzieś kiedyś widziałem genialny patent,żeby lipola skitrać w opakowaniu po opatrunku na kolbie.

Ma ktoś namiary, albo podobny ciekawy patent?

 

2.Ma ktoś namiary na jakiś poradnik DIY odnośnie okładziny do AKS74U z chwytem?

 

3.Oryginalne okładziny do AKSU będą pasować do repliki Force Cora? Jeśli tak, gdzie takowe znaleźć?

 

4 Przeglądałem inne tematy, ale mało informacji/mozliwe ze nieaktualne. Ma ktoś namiary na szynę ris montowaną w szerbince AKSU/robił ktoś własnoręcznie?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pomocy, szukam już któryś dzień i pomocy znaleźć znikąd nie mogę.

Potrzebuję cheek risera / poduszki policzkowej / baki policzkowej / czegokolwiek co podniesie oparcia policzka przy strzelaniu z AKMS.

Do tej kolby składanej pod spód nie mogę znaleźć żadnego sposobu na podwyższenie oparcia. Szukam rozwiązań DIY, homemade jak i również tych mniej budżetowych. Na chwilę obecną jedyne co mi przychodzi na myśl to wkręcenie szyny RIS z boku takiej kolby i zakup regulowanej poduszki policzkowej polimerowej do kolby taktycznej od m4 na RIS za kwotę 140zł plus wysyłka! O_O to dla mnie za dużo.

http://www.sprzetmilitarny.pl/product-pl-3407-Poduszka-policzkowa-polimerowa-do-kolby-taktycznej-M4-CAA.html

Myślę już nawet o przyszyciu ładownicy na kolbie z włożonym magazynkiem ale to rozwiązanie ma swoje wady.

Możecie coś poradzić? Da się ten element który zamieściłem w linku gdzieś kupić taniej albo inaczej podwyższyć oparcie policzka w kolbie w AKMSie?

 

tl;dr - Szukam Cheek Risera do kolby AKMS składanej pod spód.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...